Шановні пацієнти! Графік роботи медичного центру з 10:00 до 17:00

Лікування вірусу папіломи людини в Дніпрі

Найчастішим шляхом потраплання вірусу папілому людини в організм є статевий контакт. Якщо імунна система нормально працює, то вірус може себе не проявити, і він просто виводиться з організму. Але найчастіше він знаходиться в організмі більши тривалий період часу і викликає серйозні ускладнення. Якщо по тілу поширюються папіломи або бородавки, це є проявом даного вірусу. У жінок, навідміну від чоловік, які просто переносять даний вірус, ВПЛ може викликати передракові зміни, і в запущених стадіях, раку шийки матки.

ЯКІ ФАКТОРИ РИЗИКУ ЗАРАЖЕННЯ ВПЛ?

В більшості випадків ВПЛ спостерігається у людей, що почали рано займатись сексом або часто змінюють сексуальних партнерів. Причиною прогресування та проявів ВПЛ являється послаблення іммунітету. Також ВПЛ сприяє ерозія шийки матки.

Визначення присутності ВПЛ в організмі

Визначення присутності ВПЛ в організмі використовують ВПЛ-тест. Завдяки цьому аналізу можна з’ясувати тип вірусу, який знаходиться в організмі та ймовірність ризику розвитку раку шийки матки.

ЯК МОЖЛИВО ЗАПОБІГТИ РОЗВИТКУ РАКУ ШИЙКИ МАТКИ?

Оскільки імунітет не розпізнає ВПЛ, а тому й не виробляються антитіла для боротьби з ним, ресурсів організму для боротьби з ним недостатньо. По цій причини, для того, щоб його подолати, потрібно проходити ВАКЦИНАЦІЮ.

Який вік оптимальний для проведення вакцинації?

Світовими фахівцями рекомендована масова вакцинація проти раку шийки матки та ВПЛ для дівчаток з 11-12 років, до моменту початку сексуального життя і першого контакту з вірусом.

Провідні фахівці розвинених країн світу рекомендують проводити масову вакцинацію проти раку шийки матки і ВПЛ серед дівчаток вже з 11-12 річного віку, до початку статевого життя і виникнення контакту з вірусом. Вакцинація для більших зрілих сексуально активних жінок також є актуальною, оскільки вони також можуть заразитися онкогенним штамом ВПЛ протягом усього життя.

Наскільки надійний даний метод захисту?

В даний час термін захисту від раку шийки матки становить понад 7 років. Однак, як показує практика, тривалість захисту може бути значно більшою - до 20 років. Цей метод захисту абсолютно безпечний і практично не має протипоказань.

ВАКЦИНАЦІЯ І ЇЇ ПЕРЕВАГИ

Вона захищає від інфікування атипових цервікальних клітин, що зумовлені типами вірусу папіломи людини, які містяться у вакцині, у жінок, що не мали до цього контакту з цим типом вірусу.

Розвиток імунної пам'яті, впливає на більш активне вироблення захисних антитіл до ймовірного попадання вірусу в організм.

Зменшує ризик необхідності в лікуванні аномальних цервікальних процесів і розвитку раку шийки матки при наявності ВПЛ.

Чи необхідно попередньо якось готуватись до вакцинації?

Щоб пройти вакцинацію, попередньо треба здати 1 аналіз - цитологічне дослідження. Це мазок, що являється обов’язковим при плановому відвідуванні гінеколога. Якщо в результаті аналізу не виявлено серйозних змін, вакцинація показана. У випадку виникнення сумніві, рекомендуємо додаткові обстеження: кольпоскопію та лабораторні дослідження.

Відділення гінекології МЦ «Оксфорд Медікал Дніпро» проводить вакцинацію від ВПЛ.

За більш детальною інформацією відносно вакцинації та для оформлення попереднього запису на прийом, ви можете звертатись за телефонами 7320000, (096,099) 7320000.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістивідгуки
Светлана 18-01-2022 Посоветовали мне Рената Асадовича, как хорошего специалиста. Была у него на УЗИ. Я осталась довольна. Очень компетентный, внимательный врач-гинеколог.

відділення: Гінекологія

Татьяна 14-01-2022 Большая благодарность доктору Казыдуб Анастасии ! Врач просто шикарный , таких ещё поискать нужно, большая благодарность за такой профессионализм ! Спасибо большое!

відділення: Гінекологія

Ирина 24-06-2021 Посетила первый раз на Глинки 7 гинеколога Хмару Светлану Робертовну. Осталась очень довольна и приемом, и отношением, и осмотром. Очень приятный и профессиональный врач. Спасибо огромное, что есть такие врачи. Всем рекомендую. Теперь только к ней.

відділення: Гінекологія

Татьяна 10-12-2020 Услугами клиники пользуюсь уже более двух лет и могу сказать , что наконец-то нашла «своего» хорошего гинеколога, который очень внимательный и доброжелательный. Очень благодарна Козыдуб Анастасии за ее профессионализм и человеческое отношение к пациентам )

відділення: Гінекологія

Руслана 08-12-2020 Анастасия - прекрасный врач. Всегда успокоит, разложит по полочкам ситуацию и грамотно назначит дальнейшее лечение. Ответственный и высококвалифицированный специалист. Я в восторге! Теперь на приём только к ней!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом