Шановні пацієнти! Графік роботи медичного центру з 10:00 до 17:00

Лікування дисплазії шийки матки в Дніпрі

Дисплазія шийки матки – це негативні зміни епітелію (поверхневого шару тканини) шийки матки, такі зміни часто виникають після випадків інфікування вірусом герпесу та після папіломи. Крім того, дисплазія шийки матки – це найчастіша форма морфологічного передраку шийки матки. гіперплазія клітин багатошарового плоского епітелію з подальшим порушенням дозрівання та атипією лежить в основі розвитку цього процессу.

Етапи дисплазії:

1 етап: Легкий - патологічні порушення шару клітин (базального та парабазального).

2 етап: Помірний – діагностується тоді, коли патологічні зміни вже захопили усю нижню частину епітеліального пласта.

3 етап: Важкий (преінвазійий рак) – на цьому етапі патологія поширюється вже на всю товщу багатошарового плоского епітелію.

Причини виникнення та розвитку ДШМ (дисплазії шийки матки):

  • вірус папіломи людини (ВПЛ);
  • історія цитологічних мазків з явними відхиленнями від норми;
  • схильність до гінекологічних негативних процесів (генетична);
  • ранній вік першого статевого акту;
  • безладні статеві стосунки;
  • нездоровий спосіб життя (куріння, алкоголь та інше);
  • статеві партнери, в яких виявлено рак головки статевого члена.

Вірус папіломи людини – це одне з головних явищ, яке може стати причиною виникнення та розвитку дисплазії шийки матки. ВПЛ виявляли у 90% жінок, при лікуванні від захворювання дисплазії різного ступеня.

Крім того, появу дисплазії можуть спровокувати наступні фактории: наявність супутніх процесів (лейкоплакія, ектропіон, поліпи, ектопія та ін.); ранній початок статевого життя, гострі кондиломи та ін.

Для запобігання виникнення раку шийки матки, а також його раннього виявлення важливо:

  • регулярно проходити огляди гінеколога;
  • контроль виявлених клітинних змін і за необхідності невідкладне лікування;
  • проходження ПАП-тесту раз на рік. Це дуже поширене та ефективне дослідження для виявлення раку шийки матки. Суть ПАП-тесту полягає у відборі клітинної проби зі слизової оболонки шийки матки і визначення можливих клітинних змін.

БІОПСІЯ шийки матки

Біопсія- це метод відбору маленького шматочка тканини шийки матки з метою проведення точного дослідження. Діагноз, який отримують на підставі цього дослідження, максимально точний і дає лікарю можливість обрати правильну стратегію лікування. Біопсія матки - це абсолютно безболісна процедура, яка не вимагає знеболювання.

Головна мета біопсії – це діагностика. Біопсія дає можливість визначити, чи є в тканині захворювання та яка її форма (доброякісна або злоякісна). Біопсія є особливо ефективною при контролі лікування онкологічних захворювань.

МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ДИСПЛАЗІЇ шийки матки

Зазвичай, грунтуючись на цитологічному дослідженні біологічного матеріалу, розширеної відеокольпоскопії і гістологічного дослідження ставиться діагноз захворювання на дисплазію. Оскільки це найточніший спосіб діагностикицього захворювання.

Лікування залежить від етапу, на якому знаходиться хвороба, а також від віку пацієнтки. Легка дисплазія 1 ступеня в 50-60% випадків за допомогою захисних сил організму має зворотний розвиток, такий процесс проходить абсолютно самостійно.

У разі діагнозтування важкої дисплазії призначається лікування радіохвилею (Сургитрон) або ж рідким азотом (кріохірургічний метод). Після лікування важкої дисплазії потрібно диспансерне спостереження 1 раз на 6 місяців.

Записатися на прийом до лікаря-гінеколога Ви можете, зателефонувавши по телефону найближчої до Вас філії МЦ «Оксфорд Медікал» або заповнивши спеціальну форму на сайті.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістивідгуки
Светлана 18-01-2022 Посоветовали мне Рената Асадовича, как хорошего специалиста. Была у него на УЗИ. Я осталась довольна. Очень компетентный, внимательный врач-гинеколог.

відділення: Гінекологія

Татьяна 14-01-2022 Большая благодарность доктору Казыдуб Анастасии ! Врач просто шикарный , таких ещё поискать нужно, большая благодарность за такой профессионализм ! Спасибо большое!

відділення: Гінекологія

Ирина 24-06-2021 Посетила первый раз на Глинки 7 гинеколога Хмару Светлану Робертовну. Осталась очень довольна и приемом, и отношением, и осмотром. Очень приятный и профессиональный врач. Спасибо огромное, что есть такие врачи. Всем рекомендую. Теперь только к ней.

відділення: Гінекологія

Татьяна 10-12-2020 Услугами клиники пользуюсь уже более двух лет и могу сказать , что наконец-то нашла «своего» хорошего гинеколога, который очень внимательный и доброжелательный. Очень благодарна Козыдуб Анастасии за ее профессионализм и человеческое отношение к пациентам )

відділення: Гінекологія

Руслана 08-12-2020 Анастасия - прекрасный врач. Всегда успокоит, разложит по полочкам ситуацию и грамотно назначит дальнейшее лечение. Ответственный и высококвалифицированный специалист. Я в восторге! Теперь на приём только к ней!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом