Шановні пацієнти!
Ми працюємо пн-пт з 8:00 до 20:00; сб з 08:00 до 18:00; нд з 08:00 до 15:00
Запис за телефоном:
(056) 736 66 66
(056) 732 00 00
(096) 732 00 00
(099) 732 00 00

Функціональна медицина
Функціональна медицина

  Функціональна медицина в Дніпрі

  Функціональна медицина - це особливий вид превентивної медицини, який дозволяє, усуваючи дисбаланси в роботі внутрішніх органів, попередити розвиток широкого спектра захворювань до того, як почали виявлятися перші симптоми. На відміну від звичних нам лікарських методів, орієнтованих на лікування існуючих симптомів, цей напрямок медицини використовує доведену методологію та інструменти, що дозволяють запобігти розвитку безлічі хронічних захворювань.

  Сьогодні існує чимало комплексних та хронічних проблем зі здоров'ям, які знайомі тисячам людей. Різні захворювання серця, онкологія, діабет, психічні розлади, порушення роботи внутрішніх органів і т.д. Традиційна медицина здатна усувати симптоми, позбавляти причини захворювання постфактум - тоді, коли хвороба вже далася взнаки. До того ж, для деяких хронічних проблем класичні методики безсилі – вони усувають неприємності, ненадовго покращуючи якість життя пацієнта.

  ЧИМ ЗАЙМАЄТЬСЯ ФУНКЦІОНАЛЬНА МЕДИЦИНА?

  Основне завдання, яке ставить перед собою цей напрямок сучасної медицини, є виявлення та корекція ендокринних захворювань, які стають причиною розвитку більшості захворювань. Виявляючи певні симптоми (головні або м'язові болі, втома і т.д.), функціональна медицина прагне не позбутися їх, а визначити, що стало причиною їхньої появи, з погляду біохімії.

  Цей напрямок медицини створено для усунення факторів ризику (шкідливі звички, незбалансована дієта, фізична активність), щоб контролювати та уникати можливих проблем.

  Використовуючи методики біохімічного, гормонального та інших обстежень, виявляються причини порушень, створюється тактика лікування, що дозволяє комплексно усунути проблеми навіть у занедбаних хронічних захворюваннях. Цей ефект досягається завдяки знанням про взаємозв'язок органів і систем, зібраному анамнезу зі свідченнями про спадковість, вплив зовнішніх факторів тощо.

  ФУНКЦІОНАЛЬНА ДІАГНОСТИКА

  Для діагностування проблем функціональна медицина звертається "до витоків" їх виникнення.

  Уважно досліджуються:

  • спадковість;
  • специфіка способу життя (активність, робота та інше);
  • психологічне здоров'я;
  • зовнішні чинники (як фізичне, а й соціальне оточення).

  Діагностування проблем у функціональній медицині ґрунтується на унікальності організму кожної людини, а не на хворобу як таку. Вивчається взаємозв'язок систем, органів клітинному рівні.

  Функціональна медицина необхідна, якщо вас непокоїть:

  • слабкість, хронічна втома;
  • алергічні прояви;
  • головні болі;
  • м'язові болі;
  • хронічні інфекції;
  • знижений тонус, депресії;
  • шкідливі звички, залежність (алкогольна, наркотична);
  • проблеми із зайвою вагою, ожиріння;
  • знижене лібідо;
  • погіршення концентрації уваги;
  • порушення сну, безсоння.

  ФУНКЦІОНАЛЬНА МЕДИЦИНА В OXFORD MEDICAL

  Хоча для нашої країни цей напрямок і є відносно новим, для світової практики він уже давно став нормою. Маючи свою доказову базу, діагностика та лікування захворювань до їх виникнення є величезним кроком людини до свідомого ставлення до свого здоров'я.

  У нашій клініці первинна консультація передбачає:

  • вивчення симптомів та скарг пацієнта;
  • аналіз харчових звичок, дієти, способу життя;
  • врахування факторів ризику довкілля.

  Після проходження цих трьох етапів лікар визначає процедуру обстеження, яка допоможе виявити причини та можливі наслідки для здоров'я.

  Вторинна консультація необхідна визначення стану фізичного, і нюансів психологічного здоров'я пацієнта. На основі отриманих результатів досліджень створюються рекомендації щодо харчування та внесення корективів у спосіб життя (відповідно до потреб та можливостей пацієнта). У разі реальних загроз для здоров'я призначаються профілактичні заходи, такі як: детокс, омолоджуючі процедури, зниження ваги, усунення хронічної втоми, нормалізація психологічного здоров'я.

  Для підвищення ефективності лікування також рекомендується естетичний супровід - проведення процедур, що покращують зовнішній вигляд і самооцінку кожного!

  ( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації клініки
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом