Шановні пацієнти!
Ми працюємо пн-пт з 8:00 до 20:00; сб з 08:00 до 18:00; нд з 08:00 до 15:00
Запис за телефоном:
(056) 736 66 66
(056) 732 00 00
(096) 732 00 00
(099) 732 00 00

Гістеросальпінгографія (дослідження прохідності маткових труб) в Дніпрі

Піклуючись про здоров'я наших дорогих жінок, МЦ «Оксфорд Медікал» проводить одне з основних досліджень для встановлення причин захворювання маткових труб - дослідження прохідності маткових труб.

Статистика говорить, що близько 40% усіх випадків, коли неможливо завагітніти, пов'язано з непрохідністю маткових труб. Адже неодмінною умовою успішного зачаття є здатність маткової труби провести яйцеклітину назустріч сперматозоїду.

Прохідність маткових труб настільки важлива для успішного зачаття через те, що яйцеклітина рухається в порожнину матки саме по матковим трубам. Саме в матковій трубі відбувається зустріч яйцеклітини зі сперматозоїдом.

ЩО ГОВОРИТЬ ПРО МОЖЛИВУ непрохідність маткових труб?

В першу чергу, це невдалі спроби завагітніти протягом півроку і більше при регулярному статевому житті. Також в групі ризику жінки, які перенесли:

 • інфекції, що передаються статевим шляхом - ризик збільшується, якщо інфекція не була вилікувана відразу або інфікування було повторним
 • запалення придатків (яєчників)
 • операцію з наявністю гною в животі

В даний час одним з найбільш досконалих методів перевірки прохідності маткових труб є гістеросальпінгографія під контролем УЗД. Цей метод обстеження, дозволяє вивчити внутрішні обриси матки і маткових труб, виявити анатомічні зміни в порожнині матки, спайкові процеси в малому тазу.

ПЕРЕВАГИ МЕТОДУ:

 • обстеження не потребує госпіталізації;
 • обстеження не займе багато часу;
 • безпека гістеросальпінгографії;
 • можливість одночасного виявлення порушень в порожнині матки;
 • висока точність;
 • доступність.

ЯК ПРОХОДИТЬ ОБСТЕЖЕННЯ?

Маніпуляція проводиться під місцевою анестезією, за допомогою апарату УЗД. Після знеболювання, при ретельному дотриманні стерильності, в порожнину матки за допомогою спеціального шприца вводиться контрастна речовина.

Якщо маткові труби прохідні, то на УЗД видно, що близько яєчників з'являється рідина. Отримані дані про прохідність відіграють вирішальну роль у встановленні причин захворювання жінок.

Для проведення процедури необхідно:

 1. Здати аналізи на дослідження мікрофлори піхви і цитології
 2. Пройти УЗД органів малого таза

Отримати додаткову інформацію та записатися на прийом ви можете за телефонами: 732 00 00, 099 732 00 00, 096 732 00 00

Ми працюємо для того, щоб Ви були здорові!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Наталія 29-10-2023 За рекомендацією пішла на прийом до Рената Асадовича, уважний, врівноважений лікар, обережно провів огляд та маніпуляції. чітко роз'яснив все, відповів на всі запитання, призначив лікування без зайвого.

відділення: Гінекологія

Дарья 16-10-2023 Вперше була на прийомі у Рената Асадовича, дуже уважно та обережно провів обстеження.Все чітко пояснив та відповів на питання, без зайвого. Гарний спеціаліст!

відділення: Гінекологія

Анна 05-05-2023 Огромная благодарность, Марданову Ренату Асадовичу, была на прийоме, очень аккуратно провел всё манипуляции, очень душевный человек, и замечательный специалист. Всё подробно росказал, и нечего ненавязывал ,больше бы таких специалистов.

відділення: Гінекологія

Светлана 18-01-2022 Посоветовали мне Рената Асадовича, как хорошего специалиста. Была у него на УЗИ. Я осталась довольна. Очень компетентный, внимательный врач-гинеколог.

відділення: Гінекологія

Татьяна 14-01-2022 Большая благодарность доктору Казыдуб Анастасии ! Врач просто шикарный , таких ещё поискать нужно, большая благодарность за такой профессионализм ! Спасибо большое!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом