Шановні пацієнти! Графік роботи медичного центру з 10:00 до 17:00

Урологія в Дніпрі

Профілактичний огляд уролога 1-2 рази на рік, має стати обов'язковим для будь-якого чоловіка старшого за 25 років. Саме така частота звернень до лікаря дозволяє підтримувати всі функції організму чоловіка і в разі найменших відхилень від норми, виправляти їх на ранній стадії. Проте більшість представників сильної статі відкладають похід до лікарні до тих пір, як хвороба не дасть про себе знати болем внизу живота або при сечовипусканні, появою свербіння, висипів, гнійних виділень із статевого члена. Також причиною звернення стає різке погіршення сексуального життя, аж до повного фіаско в ліжку.

Безумовно, чоловікові говорити про подібні прояви досить ніяково, тим більше незнайомій людині. Більше того, багато чоловіків побоюються хворобливих процедур, і страшних, фатальних діагнозів. У той час поки ви вмовляєте себе звернутися до лікаря, недуга набирає сили, приймає більш гострі форми, або переходить в хронічну стадію. Практика показала, що в кабінеті лікаря-уролога в будь-якому випадку виявляється 90% хворих, але багато хто з них вже втратив дорогоцінний час.

Потрібно пам'ятати, чим пізніше після перших же проявів хвороби відбувається грамотна консультація фахівця, тим складнішим і довготривалим буде лікування. Не кажучи вже про такі серйозні ускладнення, як, наприклад, аденома простати, яка крім хворобливих страждань на ранніх стадіях, надалі викликає порушення потенції і навіть рак.

Не потрібно боятися звернення до уролога. Прийом триває не більше години. За цей час можна провести ряд необхідних досліджень, які дозволяють оперативно встановити причини негативних змін і вжити всіх необхідних заходів для якнайшвидшого одужання.

У прийом включені:

 • детальна розмова з лікарем, необхідна для збору анамнезу;
 • дослідження стану передміхурової залози;
 • Доплерографія - це один з методів діагностики захворювань венозних судин, який дозволяє заздалегідь виявити фактори, що викликають порушення кровообігу;
 • Біотезіометрія - перевірка статевого члена на тактильну і вібраційну чутливість;
 • Вазоактивний тест - проводиться тільки за необхідності перевірки потенціалу судин статевого члена.

Додатково лікар може призначити аналіз на визначення рівня тестостерону, поглиблене дослідження для виключення урогенітальних інфекцій, а також аналіз крові на онкомаркер.

Чому потрібно проводити саме ці дослідження?

Це пов'язано з тим, що найбільш поширених причин виникнення сексуальних розладів існує декілька:

 • хронічний стрес,
 • запалення передміхурової залози,
 •  недостатня судинна регуляція статевого члена.

Давайте розберемо кожну з них:

Для того, щоб визначити психоемоційний стан чоловіка, необхідна тривала бесіда з лікарем. Саме під час цього діалогу відбувається виявлення психологічної основи проблеми. Рідко, чоловік може говорити про сексуальні невдачі відкрито. Наприклад, успішні, реалізовані представники сильної статі часто стикаються з проблемами інтимної сфери, і якщо тут з'являється невпевненість, то рано чи пізно чоловік починає сумніватися в собі, і це самим негативним чином відбивається і на його кар'єрі.

Ще однією причиною порушення потенції є дефіцит основного чоловічого статевого гормону тестостерону. Якщо це так, страждає не тільки ерекція і статевий потяг, чоловіка турбує депресія, порушення сну, надмірна тривожність, дратівливість, пітливість, патологічні переломи, підвищення артеріального тиску і навіть інфаркти. Тому всім чоловікам, особливо після 40 років, необхідна перевірка як мінімум 1 раз на рік.

Важливу роль у виникненні еректильної дисфункції викликає насичення кров`ю статевого члена, а отже і стан його судин, що доставляють кров. Тому необхідно виключити атеросклеротичне ураження артерій, тромбоз судин статевого члена, а також наслідки загальної гіпотонії.

У СТІНАХ МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ДНІПРО» УСПІШНО ЛІКУЄТЬСЯ:

 • Бактеріальний і хронічний простатит;
 • Аденома простати (доброякісна гіперплазія передміхурової залози);
 • Еректильна дисфункція (проблеми з потенцією);
 • Передчасне сім'явиверження і його затримка.

Важливим є те, що для лікування кожного пацієнта підбирається індивідуальна схема. Методики, які ми використовуємо, багаторазово випробувані і не викликають хворобливих відчуттів. Апаратні технології не дають жодних побічних ефектів або негативних впливів на сексуальну функцію.

При першому ж прояві проблеми, не варто шукати відповіді на свої питання у друзів або на інтернет-форумах, так само, як займатися неякісним самонавчанням, а тим більше - небезпечним самолікуванням. Краще поставте запитання фахівцеві.

Пам'ятайте, що лікар-уролог, це така ж людина, як і Ви, він також носить одяг, водить авто, займається сексом, і врешті-решт у нього, як і у будь-якого представника сильної статі можуть виникнути проблеми сечостатевої сфери.

Не соромтеся говорити лікарю про потаємні сторони свого чоловічого здоров'я. Лікар чув це багато разів і ніколи не видасть вашу таємницю. Ми дуже ретельно оберігаємо анонімність Ваших візитів клініки, тому при записі достатньо лише імені, на кабінеті відсутня табличка зі спеціалізацією лікаря, а прийом ведеться за зачиненими дверима, без участі медсестри. При бажанні ви можете відвідувати лікаря з партнеркою, яка отримає повноцінне грамотне медичне спостереження у відділенні гінекології. Також, для лікування суміжних хвороб, наприклад, висипань на статевих органів, залучаються фахівці відділення венеро-дерматології.

Результатом нашої роботи стають тисячі здорових пацієнтів, сексуальне життя яких стає повноцінним і яскравим.

Телефони для попереднього запису 7320000 або (096,099) 7320000.

( Рейтинг: 4.84, голосів: 25 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалісти ведучий уролог-андролог, лікар вищої категорії: Пуховой Микола Миколайович
Пуховой Микола Миколайович ведучий уролог-андролог, лікар вищої категорії
 ведучий уролог-андролог, лікар вищої категорії: Пуховой Микола Миколайович
Пуховой Микола Миколайович ведучий уролог-андролог, лікар вищої категорії

інформація про лікаря

Лікар уролог 1 категорії: Дибков Олександр Михайлович
Дибков Олександр Михайлович Лікар уролог 1 категорії

інформація про лікаря

1995-2001рр.- Дніпропетровська мед академія, лікувальна справа.

2001-2002рр.- лікар-інтерн відділення урології 4 гор.больница.

2002-2004рр. лікар-уролог отд трансплантації нирки в ОКБ ім.Мечникова.

2004-2020рр.- лікар уролог КЗ, МП N 2.

2020р.-лікар уролог в МЦ «Оксфорд Медікал Дніпро».

показати повний текст
Лікар уролог: Кабанець Станіслав Сергійович

інформація про лікаря

2015р.- закінчив Полтавський ВГНЗУ УМСА.

2017р.- пройшов інтернатуру в Полтавській обласній клінічній лікарні ім. Н.В.Скліфосовського за фахом лікар уролог.

2017-2018рр.- працював в Прилуцькій центральній районній лікарні, в хірургічному відділенні лікарем хірургом і лікар уролог поліклінічного відділення.

2018р.- працював в Дніпропетровській клінічної лікарні №6, лікар уролог.

2019- 2020рр.- брав участь в клінічних дослідженнях антибактеріального препарату, європейської фармацевтичної компанії Iterum Therapeutics на посаді Sub-investigator.

2019-2020рр.- працював у приватній клініці JMC в м.Дніпро. 

2020р- лікар уролог в МЦ «Оксфорд Медікал Дніпро».

показати повний текст
Лікар уролог: Жбаков Матвій Валер’янович

інформація про лікаря

2019р. – закінчив Дніпровську медичну академію

2019-2021р. – проходив інтернатуру за спеціальністю «Урологія» на базі Дніпровської обласної лікарні ім. Мечникова

2021р. – лікар уролог хірургічного відділення 9 міської лікарні м. Кам’янське.

2021р. – лікар уролог в МЦ «Оксфорд Медікал Дніпро». 

показати повний текст

відгуки
Євген 24-01-2022 Не завжди вдається виконувати всі настанови лікаря. Тому з 2015 р. вже 4 рази лікувався в «Оксфорд Медікал Дніпро» у уролога Миколая Миколайовича Пухового. Вражає його глибина знань, майстерність і розуміння своєї справи. Відчувається постійне підвищення кваліфікації, що дозволяє використовувати сучасні схеми та технології лікування. Високої оцінки заслуговує той факт, що лікувальні заходи призначаються з урахуванням даних всебічних аналізів. Добрих слів заслуговує робота усього колективу медичної установи. Тому кожного разу після лікування виходжу як новенький.

відділення: Урологія

Алена 02-11-2020 Большое Спасибо Николаю Николаевичу за его профессионализм!!!наверное самый лучший доктор, который не только сумел разобраться в ситуации, но и реально ПОМОГ!!!всего самого хорошего и Огромная Благодарность!!!

відділення: Урологія

Александр 02-10-2017 Хочу сказать большое спасибо за профессионализм и человечность доктору урологу Ковтуну Юрию Васильевичу.Часто сталкиваешься с людьми,у которых есть проблемы в этом направлении,особенно если это касается мужских проблем со здоровьем.Так вот эти проблемы и решает этот замечательный доктор,который ответит на все ваши вопросы,даст нужные советы и назначит действительно правильное лечение.Что касается сомнений частная клиника или городская,то побывав один раз в Оксфорд Медикал,я не думаю,что вам захочется попасть в свою поликлиннику по месту жительства,особенно если это касается такого направления как урология.

відділення: Урологія

Олег 22-07-2015 С проблемой предстательной железы обратился в Оксформ Медикал к Юрию Васильевичу.Получил профессиональную консультацию, осмотр и УЗИ.Намерен пройти лечение в этой клинике и постоянно наблюдаться.

відділення: Урологія

отделение: Гинекология Артем 12-03-2015 Хорошая клиника, хороший сервис, доступные цены

відділення: Урологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом