Шановні пацієнти!
Ми працюємо пн-пт з 8:00 до 20:00; сб з 08:00 до 18:00; нд з 08:00 до 15:00
Запис за телефоном:
(056) 736 66 66
(056) 732 00 00
(096) 732 00 00
(099) 732 00 00

Дитячий гінеколог
Дитячий гінеколог

  Дитячий гінеколог в Дніпрі

  Існує думка, згідно з яким, жіночі проблеми можуть з'являтися в певному віці, після статевого дозрівання дівчини і лише за певних обставин. Однак статистика показує помітне омолодження гінекологічних захворювань, через що послуги дитячого гінеколога можуть знадобитися навіть для самих маленьких.

  Через сформований стереотип, нерідко в лікарню потрапляють дівчинки з суттєво запущеними проблемами, запальними або інфекційними захворюваннями, а іноді навіть з новоутвореннями. При цьому, найчастіше, батьки або не знали про існування проблеми, або не знали яким чином її вирішувати.

  До дитячого гінеколога звертаються за допомогою від 0 до 18 років. Така широка вікова група пов'язана з тим, що причини викликають гінекологічні патології можуть бути вродженими, а захворювання можуть викликати звичайні побутові чинники. Тому мамам необхідно уважно стежити за здоров'ям своїх дочок, мати довірчі відносини, які дозволять дівчинці, при наявності такої необхідності, розповісти про проблеми.

  "Жіночий" доктор для дівчинки

  Статистичні дані говорять нам, що близько 20 дівчаток з 100 потребують допомоги фахівця. Своєчасна діагностика і правильне лікування - це єдиний спосіб зберегти здоров'я дитини і забезпечити нормальне майбутнє з можливістю побудувати щасливу сім'ю.

  Потрібно звертатися до лікаря в таких випадках:

  • якщо ви відзначаєте дивну будову зовнішніх статевих органів у дитини;
  • з'явилися хворобливі відчуття внизу живота (хронічна або гостра);
  • свербіж і печіння;
  • почервоніння;
  • з'являються виділення, навіть при виконанні регулярних гігієнічних процедур;
  • ознаки статевого дозрівання раніше 8 років або їх відсутність після 13 років;
  • травма статевих органів.

  Очевидно, що дані проблеми можуть виникати абсолютно в будь-якому віці. Тому не варто нехтувати симптомами або скаргами дитини - вони говорять про необхідність своєчасної медичної допомоги.

  РЕГУЛЯРНИЙ МЕДИЧНИЙ ОГЛЯД ДІВЧИНКИ

  Дівчаткам рекомендується відвідувати дитячого гінеколога 2 рази на рік так само як і дорослим жінкам. Робити це необхідно для того щоб своєчасно виявити та запобігти розвитку захворювань. До того ж звичка, яку виховують у дитині батьки, про важливість жіночого здоров'я, необхідності регулярних оглядів, забезпечать дитині доступ до важливої та правдивої інформації про процеси дозрівання, статевих відносинах і т.д.

  ПРИЙОМ У ДИТЯЧОГО ГІНЕКОЛОГА В КЛІНІЦІ OXFORD MEDICAL

  Оскільки відвідування дитячого гінеколога все ще викликає сумніви у деяких батьків, ми постараємося розвіяти страхи, пов'язані з цією процедурою.

  В першу чергу прийом починається з консультації та збору анамнезу. Лікар дізнається всю необхідну інформацію, уточнить симптоми, скарги. Далі, в залежності від підозр, призначається ряд досліджень - лабораторних або клінічних. Найчастіше беруться аналізи, при необхідності здійснюється ультразвукове дослідження.

  У нашій клініці ці процедури проводяться під одним дахом, без черг, очікувань під кабінетами та інших неприємностей. Інформація про здоров'я дитини, отримана в найкоротші терміни, дозволить поставити правильний діагноз і призначити своєчасне лікування.

  На консультації у дитячого гінеколога важлива присутність мами. В першу чергу це створить додатковий комфорт для дитини, ви зможете вберегти від зайвих хвилювань свою дочку. Також це необхідно лікаря для отримання більш повної інформації про стан здоров'я дитини.

  ДИТЯЧИЙ ГІНЕКОЛОГ У ДНІПРІ

  Якщо у вас є підозри на проблеми в розвитку дочки, хочете отримати консультацію про правильність догляду за дитиною, спостерігаєте можливі симптоми захворювання - не відкладайте ці питання в далекий ящик. Своєчасне визначення проблем допоможе оперативно впоратися з їх рішенням без зайвих мук для дитини.

  Розвіюємо страхи:

  • в нашій клініці використовуються безпечні методи досліджень для точної діагностики - УЗД дасть повну інформацію про стан здоров'я, для постановки вірного діагнозу;
  • взяття мазків проводиться тільки біля входу в піхві, що є безпечним і безболісним для дівчинки;
  • втрата цноти неможлива через те, що при необхідності інструментального огляду використовуються спеціальні дитячі інструменти, що не шкодять дитині;
  • огляд і лікування не принесуть психологічної травми, оскільки всі процедури максимально щадні, лікарі делікатно підходять до вирішення будь-яких проблем.

  Звертайтеся в медичний центр Oxford Medical для отримання сучасної та кваліфікованої медичної допомоги від досвідчених фахівців. Наші лікарі з увагою поставляться до вас і вашому здоров'ю, щоб швидко та ефективно вирішити будь-які проблеми!

  ( Рейтинг: 1.85, голосів: 20 )

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації клініки
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом