Шановні пацієнти!
Ми працюємо пн-пт з 8:00 до 20:00; сб з 08:00 до 18:00; нд з 08:00 до 15:00
Запис за телефоном:
(056) 736 66 66
(056) 732 00 00
(096) 732 00 00
(099) 732 00 00

УЗД нирок в Дніпрі

В медичному центрі Оксфорд Медікал ви можете пройти усі види УЗД без черг, у комфортних умовах та за доступною ціною! Ми пропонуємо УЗД внутрішніх органів, суглобів, серця та судин, органів малого тазу, сечовидільної системи, зокрема нирок.

Нирки відіграють одну із ключових ролей у регуляції сталості внутрішнього середовища організму. Обмін мінералів, регуляція рівня білка у крові, регуляція артеріального тиску, виведення токсинів – тільки невеличка частина тих функцій, які покладені на нирки. Під впливом негативних факторів та супутніх захворювань нирки людини є мішенню, що приймає на себе основний удар. Розлад діяльності нирок може призвести до порушення усього організму.

Тому необхідно своєчасно пройти оптимальні дослідження та надати професійну медичну допомогу.

УЗД нирок – суть обстеження

Нирки є паренхіматозним органом, складаються із численних нефронів, які власне є основною структурною одиницею. Захворювання нирок можна діагностувати ще задовго до появи перших симптомів саме завдяки методу УЗД. УЗД (ультразвукова діагностика) працює за принципом відбиття УЗ-хвиль об структури з різною щільність, що відображається на екрані апарату.

Метод є неінвазивним, а УЗ-хвилі не несуть за собою променевого навантаження і є абсолютно безпечними. Саме тому УЗД є найбільш поширеним та доступним метолом обстеження.

Коли необхідно пройти УЗД нирок?

Поява перших симптомів вже свідчить про наявність проблеми, і здебільшого ця проблема давно минула першу стадію. Щоб виявити розлад нирок ще на етапі їх розвитку, рекомендовано планово обстежуватися у лікаря, особливо, якщо ви підлягаєте групі ризику:

 • цукровий діабет;

 • системний червоний вовчак;

 • системна склеродермія;

 • гіпертонічна хвороба;

 • цистит;

 • ризик прееклампсії;

 • онкопатологія.

Ці стани відносяться до захворювань, які часто ускладнюються вторинним ураженням нирок, тому вузькопрофільні лікарі часто рекомендують пацієнтам профілактичне обстеження.

Позапланове УЗД нирок необхідно здійснити, якщо ви помітили:

 • набряки обличчя, повік, а згодом і всього тіла;

 • біль у попереку;

 • нерегульовані стрибки артеріального тиску;

 • появу білка у сечі (тільки при лабораторному дослідженні);

 • появу крові у сечі;

 • біль, надто частий сечопуск, зміна кольору сечі та ін;

 • симптоми, подібні до аутоімунного захворювання.

Вчасне звернення до лікаря дозволить зберегти повноцінне функціонування нирок і не вдаватися до операції.

УЗД нирок в Оксфорд Медікал

Наші спеціалісти проводять обстеження за попереднім записом. Пацієнта здебільшого скеровують профільні лікарі (уролог, нефролог, гінеколог, ендокринолог, кардіолог, ревматолог), але досить часто пацієнти звертаються самостійно. Щоб пройти обстеження в Оксфорд Медікал, нема необхідності у електронному направленні сімейного лікаря, варто тільки записатися на відповідний час у графіку лікаря.

Як підготуватися до обстеження? УЗД нирок не потребує особливої підготовки, але якщо ви бажаєте додатково обстежити сечовий міхур, радимо не відвідувати туалет не менш 2 годин до обстеження і пити багато води.

УЗД проводиться у діагностичному кабінеті, пацієнту пропонують прилягти на кушетку. Під час обстеження лікар визначає розміщення нирок, їх розміри, структуру, форму, ехогенність. Лікар детально оцінює кожну структуру нирки, щоб не пропустити жодного нюансу. УЗД триває близько 15 хвилин, після чого пацієнту надають заключення лікаря УЗД і за потреби рекомендують звернутися до профільного лікаря для призначення лікування.

В медичному центрі Оксфорд Медікал Житомир гарантують комфорт та турботу для кожного пацієнта. Обирайте найкращих! Запис: 0412552255.

( Рейтинг: 1.59, голосів: 22 )

відгуки
Ковалёва Ольга Александровна 26-11-2021 Огромное спасибо Попову Валерию Константиновичу за обследование. Радует внимание сотрудников и хороший уровень комфорта. Успехов Вам!

відділення: УЗ діагностика

Анастасія 17-11-2021 Хотелось бы поблагодарить доктора узд Новохатнего Александра , приём с ребёнком прошёл очень успешно, сразу видно профессионал.

відділення: УЗ діагностика

Анастасія 08-11-2021 Дуже привітні адміністратори на рецепції. Здавали аналізи, були на узд , чудові лікарі все доступно розповіли, чітко, задоволені прийомом на Набережній Перемозі

відділення: УЗ діагностика

Ольга 04-04-2021 Была на плановом осмотре у доктора Рената Асадовича. Очень удобно- осмотр и узи у одного доктора!!!

відділення: УЗ діагностика

Екатерина 20-02-2021 Александр Анатольевич - прекрасный врач! Опытный, доброжелательный, на УЗИ стараюсь ходить именно к нему. Рекомендую!

відділення: УЗ діагностика

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Дмитрий Васильевич

  відділення: УЗ діагностика

 • Дмитрий Васильевич

  відділення: УЗ діагностика

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом