Шановні пацієнти!
Ми працюємо пн-пт з 8:00 до 20:00; сб з 08:00 до 18:00; нд з 08:00 до 15:00
Запис за телефоном:
(056) 736 66 66
(056) 732 00 00
(096) 732 00 00
(099) 732 00 00

Допомога при клімактеричних розладах в Дніпрі

У житті будь-якої жінки, в певному віці, настає період коли з'являються перші симптоми менопаузи. Це абсолютно нормальне фізіологічне явище. Однак незважаючи на те, що процес є природним, різні фактори сприяють розвитку клімактеричних розладів.

Збіг певних обставин, внутрішні і зовнішні особливості, можуть стати причиною того, що деякі процеси і зміни в організмі під час менопаузи будуть протікати патологічно.

Нерідко клімактеричний період проходить абсолютно безсимптомно або ж з мінімальним впливом на жіночий організм. Однак, разом з цим часто проявляється цілий комплекс симптомів, що впливають на стан здоров'я жінки, знижуючи її працездатність, погіршуючи настрій і просто негативно впливаючи на якість життя. При цьому, мало хто з тих хто спостерігає такі проблеми, звертається за допомогою до фахівця.

СИМПТОМИ настання клімаксу

Можливі такі симптоми при клімактеричних розладах:

  • приливи жару, озноб або пітливість, підвищення серцебиття, запаморочення;
  • емоційні перепади, порушення сну, погіршення якості пам'яті, дратівливість;
  • погіршення стану сечостатевої системи;
  • зовнішні зміни шкіри;
  • порушення роботи ендокринної системи, обмінних процесів.

Ці розлади можуть зустрічатися в комбінаціях або всі разом. Своєчасна допомога фахівця допоможе знизити вплив на ваше здоров'я цих проявів даного періоду. Чим раніше починається лікування клімактеричних розладів, тим швидше і ефективніше можна позбутися їх симптомів.

Варто пам'ятати, що клімактеричний період не означає закінчення життя. Це просто її новий етап і грамотно увійшовши в нього, ви з легкістю збережете свою жіночність і впевненість в собі.

ДОПОМОГА ПРИ клімактеричних розладАХ

У нашому медичному центрі працюють фахівці, які проводять індивідуальні консультації з жінками, які переживають цей непростий період. Досвідчені гінекологи, допоможуть жінкам старше 40 років підготуватися до емоційних і фізичних проявів менопаузи. Адже багато хто знає, що під час сильних змін в організмі, жінки стають надмірно емоційні.

Нерідко під час менопаузи, знижується статевий потяг, з'являються приливи жару, погіршується стан шкіри, підвищується схильність до інфекції сечового міхура, остеопороз та інші неприємні ознаки цього періоду. І під час цих складних змін, зіткнувшись один на один з симптомами і усвідомленням ситуації, жінка впадає в депресію, не чуючи підтримки із зовні.

Допомога компетентних фахівців в такій ситуації просто необхідна! Лікар допоможе не тільки прийняти і усвідомити, що відбувається, але і позбавить клімактеричних розладів, які в свою чергу можуть спричинити розвиток серйозних захворювань, серед них: гіпертонічна хвороба, ішемія серця, інфаркт або інсульт. Клімактеричні розлади багато в чому обумовлені дисбалансом гормонів в жіночому організмі, які й стали причиною розвитку зазначених захворювань. І хоч цей період є природним, проте вчасно відстежити зміни і зберегти своє здоров'я в будь-якому віці - вкрай важливо.

При появі перших симптомів менопаузи, ми рекомендуємо вам відразу ж звернутися до фахівця. У медичному центрі "Оксфорд Медікал Дніпро" вам допоможуть полегшити неприємні симптоми цього періоду і знизити ризик можливих ускладнень. Наші компетентні лікарі після першого обстеження зможуть визначити наявність розладів, підкажуть способи коригування стану. А, в разі, якщо з'явиться необхідність проведення додаткових обстежень - всі процедури можна провести, не залишаючи клініки.

Телефонуйте і записуйтеся за телефонами: 056-732-00-006 096-732-00-00, 099-732-00-00

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар акушер-гинеколог: Бакутіна Вікторія Віталіївна
Бакутіна Вікторія Віталіївна Лікар акушер-гинеколог

інформація про лікаря

2020 р. – закінчила ДЗ «Дніпропетровська медична академія» МОЗ України, спеціалізація «Лікарська справа»

2020-2023рр – інтернатура за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на базі Дніпровського державного медичного університету.

2023р. – лікар акушер-гінеколог КНП «Міська клінічна лікарня №6»ДМР, підрозділ №3.

2023р. – курс «Кольпоскопія в діагностиці норми та патології шийки матки» на базі школи кольпоскопії онкогінеколога Н.Лигирди, м. Київ.

2023р. – курс «УЗД в гінекології» на базі інтерактивної школи «UZ-school» І.Сафонової, м. Харків

2024р. – лікар-гінеколог МЦ «Оксфорд Медікал Дніпро».

 

Професійні навички:

• діагностика та лікування захворювань жіночої репродуктивної системи: порушення менструального циклу, запальні захворювання органів малого тазу, порушення у менопаузі та клімактерії, фонові захворювання шийки матки;

• надання медичної допомоги з питань планування сім’ї та використання методів контрацепції;

• ведення вагітності та пологів;

• консультація з питань грудного вигодовування.

показати повний текст

відгуки
Наталія 29-10-2023 За рекомендацією пішла на прийом до Рената Асадовича, уважний, врівноважений лікар, обережно провів огляд та маніпуляції. чітко роз'яснив все, відповів на всі запитання, призначив лікування без зайвого.

відділення: Гінекологія

Дарья 16-10-2023 Вперше була на прийомі у Рената Асадовича, дуже уважно та обережно провів обстеження.Все чітко пояснив та відповів на питання, без зайвого. Гарний спеціаліст!

відділення: Гінекологія

Анна 05-05-2023 Огромная благодарность, Марданову Ренату Асадовичу, была на прийоме, очень аккуратно провел всё манипуляции, очень душевный человек, и замечательный специалист. Всё подробно росказал, и нечего ненавязывал ,больше бы таких специалистов.

відділення: Гінекологія

Светлана 18-01-2022 Посоветовали мне Рената Асадовича, как хорошего специалиста. Была у него на УЗИ. Я осталась довольна. Очень компетентный, внимательный врач-гинеколог.

відділення: Гінекологія

Татьяна 14-01-2022 Большая благодарность доктору Казыдуб Анастасии ! Врач просто шикарный , таких ещё поискать нужно, большая благодарность за такой профессионализм ! Спасибо большое!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом