Шановні пацієнти!
Ми працюємо пн-пт з 8:00 до 20:00; сб з 08:00 до 18:00; нд з 08:00 до 15:00
Запис за телефоном:
(056) 736 66 66
(056) 732 00 00
(096) 732 00 00
(099) 732 00 00

Дієтологія
Дієтологія

  Дієтологія в Дніпрі

  Здорове та збалансоване харчування є запорукою не лише гарної фігури, але також міцного здоров'я та нормального функціонування всіх систем організму.

  Лікарі-дієтологи Медичного центру "Оксфорд Медікал Дніпро" спеціально для вас розроблять індивідуальну програму для корекції ваги.

  У відділенні дієтології МЦ «Оксфорд Медікал Дніпро» успішно проводиться:

  • лікування проблеми ожиріння;
  • нормалізація балансу мікроелементів в організмі,
  • розробка індивідуальної дієти при різноманітних захворюваннях.

  ПЕРЕВАГИ СКЛАДАННЯ ДІЄТИ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ДНІПРО»:

  1. ВИСОКА КВАЛІФІКАЦІЯ ЛІКАРІВ.

  Фахівці нашої клініки мають вищу медичну освіту, пройшли спеціалізацію з дієтології та багаторічний досвід роботи.

  2. НАУКОВИЙ ПІДХІД у діагностиці та складання дієти. Дієтологи «Оксфорд Медікал» застосовують у своїй роботі синергію загальних медичних знань та дієтології, виявляючи справжні причини порушень ваги.

  Лікарями застосовується комплексна система оздоровлення всього організму, що супроводжується корекцією ваги.

  3. ПІДБІР ІНДИВІДУАЛЬНОГО РАЦІОНУ. При складанні дієти враховується стан здоров'я, вік, спосіб життя, смакові уподобання, рівень щоденного фізичного навантаження тощо. Такий підхід дозволяє отримати максимально ефективні результати корекції ваги і сформувати звичку здорового харчування.

  4. ЗБАЛАНСОВАНІСТЬ і РІЗНОМАНІТНІСТЬ харчування. Щоденне меню обов'язково має містити всі необхідні речовини, вітаміни та мінерали і бути збалансованим.

  Методика, за якою працюють дієтологи МЦ «Оксфорд Медікал Дніпро», передбачає забезпечення організму повним комплексом поживних речовин, мінералів і вітамінів, необхідних для повноцінної роботи організму. При підборі продуктів враховуються індивідуальні переваги. Меню виходить корисним і смачним, водночас зайві кілограми тануть на очах.

  5. БЕЗПЕКА ЛІКУВАННЯ.

  Дія програм спрямована на оздоровлення всього організму загалом, очищення від шлаків та токсинів та комфортного зниження ваги. Дієтологічні програми МЦ «Оксфорд Медікал Дніпро» є абсолютно безпечними та дозволені до застосування для людей різного віку, стану здоров'я та способу життя.

  6. ДОВГОТРИВАЛЕ ЗБЕРІГАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ.

  Цей фактор дуже важливий при боротьбі із зайвою вагою. Застосування дієтологічних програм у нашій клініці спрямоване не лише на сьогохвилинне зниження ваги, а й на формування здорового способу життя та звички правильного харчування. Саме це і дозволяє згодом зберігати отриманий результат.

  Дотримуючись певних базових знань про раціональне харчування, отримані від наших лікарів, Ви назавжди збережете свої ідеальні форми. Вас більше ніколи не турбуватиме проблема зайвих кілограмів!

  7. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ.

  Довірчі відносини, що складаються між Вами та лікарем, сприяють якнайшвидшому досягненню бажаного результату. А вся інформація, отримана під час лікування, назавжди залишиться у стінах лікарського кабінету.

  8. Багаторічний УСПІШНИЙ ДОСВІД РОБОТИ.

  Наші лікарі-дієтологи мають досвід роботи понад 10 років. За цей час вони допомогли сотням людей якісно змінити своє життя і назавжди позбавитися проблеми зайвої ваги.

  9. СУЧАСНА ДІАГНОСТИКА

  Наявність сучасного діагностичного устаткування дозволяє проводити дослідження стану організму, необхідного визначення оптимальної програми лікування, не залишаючи клініки. Це дозволяє правильно худнути, скорочуючи рівень жирової тканини в організмі.

  10. КОНСУЛЬТАЦІЇ ПРОФІЛЬНИХ ФАХІВЦІВ. Ми використовуємо комплексний підхід до вирішення проблеми зайвої ваги. Іноді виникнення зайвої ваги — це наслідок якогось гострого, або хронічного захворювання. Тому, при необхідності в «Оксфорд Медікал Дніпро» Ви можете отримати консультацію суміжних фахівців, таких як: гастроентеролог, сімейний лікар, ендокринолог, невролог та ін.

  Звернувшись до дієтології «Оксфорд Медікал Дніпро» Ви потрапите до рук професіоналів з багаторічним досвідом, які допоможуть пройти шлях до краси та здоров'я.

  ( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

  Наші СПЕЦІАЛІСТИ

  усі спеціалісти  Лікар гастроентеролог вищої категорії: Власова Оксана Миколаївна
  Власова Оксана Миколаївна Лікар гастроентеролог вищої категорії
  Лікар гастроентеролог вищої категорії: Власова Оксана Миколаївна
  Власова Оксана МиколаївнаЛікар гастроентеролог вищої категорії

  інформація про лікаря

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації клініки
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом