Шановні пацієнти!
Ми працюємо пн-пт з 8:00 до 20:00; сб з 08:00 до 18:00; нд з 08:00 до 15:00
Запис за телефоном:
(056) 736 66 66
(056) 732 00 00
(096) 732 00 00
(099) 732 00 00

Хірургічна лабіопластика в Дніпрі

Естетичний зовнішній вигляд статевих органів важливий для будь-якої жінки. Наявність різного роду проблем призводить не тільки до фізіологічних, але і до психологічних складнощів - погіршує особисте життя, знижує впевненість в собі і т.ін. На щастя, сьогодні існують процедури, що дозволяють хірургічним або нехірургічним шляхом вирішити такого роду недоліки.

Особливості лабіопластики

Лабіопластика - це хірургічна процедура, яка передбачає корегування форми та розміру статевих губ.

Завдяки лабіопластиці:

 • забирається асиметрія чи обвисання малих статевих губ;
 • усувається гіперпігментація;
 • підвищується пружність великих статевих губ;
 • коректуються післяпологові чи вікові зміни.

Сама по собі ця процедура використовується здебільшого для усунення фізіологічних дефектів та емоційного дискомфорту.

Показання для проведення хірургічної лабіопластики

Основні показання для виконання хірургічної лабіопластики - естетичні, але крім того, не можна забувати, що патологічне збільшення розміру статевих губ може призводити і до фізичного дискомфорту, який позначається і на психологічному здоров’ї. Адже нерідко жінки, не відчуваючи себе привабливими, впадають в депресію, відмовляють в задоволеннях, щоб не відчувати себе ніяково.

Основні показання до лабіопластики:

 • патологічна зміна розміру статевих губ;
 • розтягнення, асиметрія, провисання, зміна кольору;
 • вроджене зрощення статевих губ;
 • анатомічні аномалії;
 • травми.

Більшість з цих порушень настають після пологів або в результаті вікових змін. При зменшенні еластичності шкіри та м'язів відбувається обвисання, змінюється розмір та форма статевих губ. Але також трапляються ситуації, коли жінка потребує проведення такої операції внаслідок травми, після швидкої зміни маси тіла чи гормонального захворювання. Таким чином, ситуацій, що можуть стати причиною - чимало, але вихід з ситуації є для кожної жінки.

Переваги хірургічної лабіопластики:

 • операція займає від 30 до 60 хв;
 • не потребує перебування на стаціонарі;
 • використовується місцева анестезія;
 • за 2-3 дні після операції, пацієнтка може повертатись до повсякденного життя;
 • повний період реабілітації займає до 3 тижнів.

Проведення хірургічної лабіопластики

Ця процедура досить нескладна та має короткий реабілітаційний період, однак як і до будь-якої іншої хірургічної маніпуляції необхідна ретельна підготовка. Спершу жінці необхідно відвідати гінеколога та пройти ряд передопераційних досліджень, щоб уникнути основних протипоказань.

На наступному етапі підготовки відбувається зустріч пацієнта з пластичним хірургом, який проводить огляд та консультує жінку стосовно можливостей, з урахуванням її побажань.

Сама операція займає до годину і не потребує госпіталізації. Під час процедури використовуються нитки, що розсмоктуються самостійно. Що дозволяє скоротити період відновлення та зробити його максимально комфортним.

Реабілітація після лабіопластики

Впродовж перших днів після операції, пацієнткам не варто знаходитись довго в сидячому положенню і тим більше ходити - бажано провести цей період в спокої, до першого післяопераційного огляду лікарем (на третій день).

Також протягом усього періоду реабілітації, протягом двох-трьох тижнів, варто відмовитись від фізичних навантажень та підйому важких речей. До звичайного ритму життя, в тому числі і статевого, можна буде повернутись після повного відновлення тканин.

Хірургічна лабіопластика в МЦ Oxford Medical Дніпро

Хірургічна лабіопластика в нашому МЦ проводиться без госпіталізації, в амбулаторних умовах, пластичним хірургом нашої клініки. Після проведення процедури ви зможете залишити клініку вже через декілька годин, і в той самий день повернутись додому.

Важливим є проходження післяопераційного періоду - за показаннями лікаря вам необхідно буде прийти на післяопераційний огляд на 3 та, за необхідності, на 10 день після процедури.

Для тих хто боїться таких кардинальних заходів, в “Оксфорд Медікал Дніпро” також проводяться процедури по безопераційний контурній пластиці статевих губ за допомогою ін'єкцій. Ця процедура дозволяє позбутись асиметрії статевих губ, збільшити об'єм, відновити пружність.

Щоб визначити, яка процедура необхідна саме вам та обрати найкращий варіант - записуйтесь на консультацію за номерами: (056)7320000, (099)7320000, (096)7320000.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Наталія 29-10-2023 За рекомендацією пішла на прийом до Рената Асадовича, уважний, врівноважений лікар, обережно провів огляд та маніпуляції. чітко роз'яснив все, відповів на всі запитання, призначив лікування без зайвого.

відділення: Гінекологія

Дарья 16-10-2023 Вперше була на прийомі у Рената Асадовича, дуже уважно та обережно провів обстеження.Все чітко пояснив та відповів на питання, без зайвого. Гарний спеціаліст!

відділення: Гінекологія

Анна 05-05-2023 Огромная благодарность, Марданову Ренату Асадовичу, была на прийоме, очень аккуратно провел всё манипуляции, очень душевный человек, и замечательный специалист. Всё подробно росказал, и нечего ненавязывал ,больше бы таких специалистов.

відділення: Гінекологія

Светлана 18-01-2022 Посоветовали мне Рената Асадовича, как хорошего специалиста. Была у него на УЗИ. Я осталась довольна. Очень компетентный, внимательный врач-гинеколог.

відділення: Гінекологія

Татьяна 14-01-2022 Большая благодарность доктору Казыдуб Анастасии ! Врач просто шикарный , таких ещё поискать нужно, большая благодарность за такой профессионализм ! Спасибо большое!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом