Шановні пацієнти! Графік роботи медичного центру з 10:00 до 17:00

Ведення вагітності в Дніпрі

Багато хто знає, що точність тесту на вагітність який можна придбати в будь-якій аптеці, недостатньо висока. Причиною цього може стати як несумлінність виробника, так і не дотримання простих умов зберігання самого тесту. Крім того можливо вплив і зовнішніх чинників на появу однієї або двох смужок на ньому.

Така домашня діагностика хоч і може стати хвилюючою і принести чимало щастя або приводів для роздумів, проте помилки тестів на вагітність несуть разом з собою безліч непотрібних тривожних переживань.

ЯК ДІЗНАТИСЯ ПРО НАСТАННЯ ВАГІТНОСТІ?

Безумовно, тільки досвідчений фахівець зможе дати точну відповідь на питання чи вагітні ви, особливо якщо мова йде про ранніх термінах. Для цього використовується:

  • УЗ дослідження;
  • аналіз крові на ХГЧ (жіночий гормон, який з'являється тільки під час вагітності).

Правильна і своєчасна діагностика вагітності вкрай важлива для здоров'я майбутньої матері і її плоду. Адже з перших днів в жіночому організмі починає відбуватися безліч змін, що стосуються гормонального фону, обмінних процесів і т.д. Відповідно, чим раніше ви будете впевнені в тому, що незабаром станете матір'ю, тим більше шансів запобігти впливу негативних факторів на розвиток плода, зберегти власне здоров'я і забезпечити легку вагітність.

У нашому медичному центрі "Оксфорд Медікал Дніпро" ви можете пройти точну діагностику вагітності з використанням найсучаснішого обладнання.

Варто пам'ятати також той факт, що поява загальновідомих ознак вагітності, таких як:

  • нудота;
  • затримка місячних;
  • набухання грудей.

Можуть також проявлятися за позаматкової вагітності. В цьому випадку, в крові жінки також присутній гормон ХГЧ, однак позаматкова вагітність вкрай небезпечна не тільки для здоров'я, але і для життя жінки. В цьому випадку яйце плода прикріплюється до маткової труби, що викликає сильну кровотечу.

При своєчасній консультації з фахівцем, можна уникнути появи будь-яких ускладнень. Також, сучасна жінка повинна розуміти, що якісне обстеження досвідченого фахівця, грамотна консультація та розуміє всі нюанси жіночого здоров'я лікар - це запорука здоров'я майбутньої матері і її дитини.

У різних ситуаціях, може виникнути необхідність переривання вагітності. В такому випадку, наші фахівці допоможуть в проведенні даних процедур. Пам'ятайте, чим раніше термін, тим менше ризику виникнення ускладнень.

ВАЖЛИВІСТЬ ПРАВИЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ ВАГІТНОСТІ

Навіть така ознака, як затримка менструального циклу, не є 100% гарантією вагітності. На стан здоров'я жінки можуть впливати безліч факторів, як фізичного характеру (захворювання, зайві фізичні навантаження і т.д.), так і сильний стрес. Важливо вчасно визначити причину, встановити факт наявності або відсутності вагітності, для того щоб зберегти здоров'я.

Гінекологи медичного центру "Оксфорд Медікал Дніпро" проводять точну і правильну діагностику вагітності на ранніх термінах. Після діагностики наші фахівці нададуть вичерпну консультацію, яка допоможе жінці прийняти рішення про подальший розвиток подій.

Можливо ведення вагітності, при якому призначаються регулярні огляди фахівця, контроль стану здоров'я жінки і плоду, необхідні консультації та допомогу лікаря - цей комплекс забезпечить легкий перебіг вагітності і правильний розвиток дитини. Також в нашій клініці існує можливість переривання вагітності за медичними показаннями або ж за бажанням жінки.

Записуйтеся за телефонами: 0567320000,0997320000, 0967320000

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Светлана 18-01-2022 Посоветовали мне Рената Асадовича, как хорошего специалиста. Была у него на УЗИ. Я осталась довольна. Очень компетентный, внимательный врач-гинеколог.

відділення: Гінекологія

Татьяна 14-01-2022 Большая благодарность доктору Казыдуб Анастасии ! Врач просто шикарный , таких ещё поискать нужно, большая благодарность за такой профессионализм ! Спасибо большое!

відділення: Гінекологія

Ирина 24-06-2021 Посетила первый раз на Глинки 7 гинеколога Хмару Светлану Робертовну. Осталась очень довольна и приемом, и отношением, и осмотром. Очень приятный и профессиональный врач. Спасибо огромное, что есть такие врачи. Всем рекомендую. Теперь только к ней.

відділення: Гінекологія

Татьяна 10-12-2020 Услугами клиники пользуюсь уже более двух лет и могу сказать , что наконец-то нашла «своего» хорошего гинеколога, который очень внимательный и доброжелательный. Очень благодарна Козыдуб Анастасии за ее профессионализм и человеческое отношение к пациентам )

відділення: Гінекологія

Руслана 08-12-2020 Анастасия - прекрасный врач. Всегда успокоит, разложит по полочкам ситуацию и грамотно назначит дальнейшее лечение. Ответственный и высококвалифицированный специалист. Я в восторге! Теперь на приём только к ней!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом