Естетична медицина
Естетична медицина

Естетична медицина в Дніпрі

Завдяки наявності сучасного обладнання, професійного та комплексного підходу, підбору методик та процедур омолодження та оздоровлення у відділені естетичної медицини МЦ «Оксфорд Медікал Дніпро» проводиться корекція усіх можливих косметичних дефектів, що пов’язані за шкірою обличчя або тілом.

У відділенні естетичної медицини надаються такі послуги:

АПАРАТНІ МЕТОДИКИ:

 • Елос-епіляція. Даний метод являється найсучаснішим, безболісним і найефективнішим при видаленні зайвого волосся. При його використанні відсутня ймовірність виникнення опіків, що зумовлено використанням таких технологій як «корисне світло» і «корисний струм». Процедура підходить для будь-яких типів волосяя, в тому числі для світлих та пушкових. Не стає на заваді при засмаганні або купання у водоймах.

 • Елос-омолодження. Відбувається запуск природного процесу стимуляції дерми завдяки тому, що процедура по максимуму підключає внутрішні резерви організму. Завдяки цій процедурі відбувається видалення зморшок, в тому числі глибоких, пігментних плям, нерівностей поверхні шкіри, розширення пір та судинних сіток.

 • Безопераційний ліфтинг. Зміцнює еластинових і колагеном каркас дерми. Підтягує контури обличчя і тіла, робить шкіру свіжою і пружною. Процедура виключає ймовірність отримання опіків.

 • Фракційний термоліз. Зміцнює і омолоджує шкіру, видаляючи навіть найглибші шкірні дефекти. Процедура успішно конкурує з пластичною хірургією і шліфуванням шкіри. Використовується також для видалення свіжих рубців і шрамів.

 • Лікування целюліту. Апарат Vela Shape використовується при лікуванні целюліту. Суть його роботи заключається у механічному впливі на жирові клітини та їх руйнуванні. При видалені розтяжок та зменшенні загальних об’ємів тіла у проблемних місцях ця технологія являється ефективною.

ІН'ЄКЦІЙНІ МЕТОДИКИ:

 • Ін'єкції краси. Завдяки ним видаляються мімічні зморшки на лобі, міжбровні складки, зморшкуваті сітки навколо губ або очей, складки на області декольте або шиї.

 • Ін'єкції для зволоження. Біоревіталізаціюі контурна пластику використовують для вирівнювання поверхні і кольору обличчя, заповнення зморшок.

 • Мезотерапія. Її суть заключається у локальному і загальному насиченні організму коктейлями, що багаті вітамінами.

 • Боротьба із підвищеною пітливістю. Лікується підвищена пітливість завдяки введенню конкретних препаратів, завдяки яким відбувається блокування потовиділення і ви позбавляєтесь від запаху поту на шість-вісім місяців.

Які переваги у лікуванні є у МЦ «Оксфорд Медікал Дніпро»?

При зверненні у відділення естетичної медицини МЦ «Оксфорд Медікал Дніпро» ви точно знаєте, що:

 • усі послуги вам будуть надані професіоналами, при дотриманні вимог сучасної медицини;

 • усі апаратні та ін'єкційні методи сертифіковані, клінічно безпечні та перевірені успішною світовою практикою;

 • естетичні проблеми й недоліки лікуються індивідуально, враховуючи індивідуальні особливості організму пацієнта будуть виставлені параметри професійного обладнання, а застосування ін'єкційних методик відбувається з ювелірною точністю та увагою до найдрібніших деталей;

 • відбувається зведення нанівець будь-яких негативних проявів завдяки рекомендаціям по догляду за шкірою до і після процедур;

 • спочатку ви підбираєте зручний для вас для прийому, який проводять в комфортних умовах клініки європейського рівня

Ви можете записатись на безкоштовну консультацію до лікаря-дерматокосметолога за телефонами 7320000 або (096, 099) 7320000.


( Рейтинг: 4.44, голосів: 36 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар косметолог, трихолог: Блажко Марина Дмитрівна
Блажко Марина Дмитрівна Лікар косметолог, трихолог

інформація про лікаря

2014р - ДУ «Дніпропетровська медична академія» МОЗ України », вища освіта за спеціальністю« Педіатрія », кваліфікація - лікар.

2016р - ДУ «Дніпропетровська медична академія» МОЗ України », факультет післядипломної освіти, кафедра загальної практики-сімейної медицини. Спеціальність - лікар загальної практики - сімейної медицини.

2017р - Навчальний міжнародний центр «Лотус» - Курс навчання роботи з ботулотоксином (Диспорт).

2017р - Навчальний міжнародний центр «Лотус» - Курс по контурній пластиці.

2017р - Навчальний міжнародний центр «Лотус» - Інформаційно-методичний тренінг по мезотерапії і биоревитализации.

2017р - Навчальний міжнародний центр «Лотус», курс - загальна косметологія.

показати повний текст
Косметолог, медсестра: Патока Хатіра Захаровна
Патока Хатіра Захаровна Косметолог, медсестра

інформація про лікаря

1998р- курси фармацевтів «Фармація» спеціальність фармацевт.

1996-2011рр- старша медсестра нейрохірургічного відділення ОДКБ.

2002р- курси косметологів при ДМБУ. 

2013-2015рр- старша медсестра в приватній клініці «Генезіс-Дніпро».

2015р- курси «Лазерні технології в косметології», спеціальність лазерний фахівець.

2015-2018рр- приватний кабінет, косметолог.

2018р- косметолог, медсестра в МЦ «Оксфорд Медікал Дніпро».

показати повний текст

відгуки
Ольга 10-01-2022 Я очень люблю Оксфорд Медикал, сюда иду как на праздник.Особая благодарность косметологу Людмиле Николаевне, по адресу Глинки 7,очень довольна всегда результатами проделанной работы!
Станислава 01-12-2021 Ходила в клинику на лазерную эпиляцию и к терапевту! Очень понравилась клиника, приветливый персонал, администрация! Чистота и красота вокруг. Доктора, к которым я попала, были внимательными, аккуратными и помогли мне с решением моих проблем)) я обязательно приду ещё С такими профессионалами вы забудете что такое бояться врачей или не хотела идти в больницу! Спасибо Oxford medical за вашу работу!
Людмила Николаевна Жиглинская 28-06-2021 Хочу поблагодарить доктора-косметолога Людмилу Николаевну за её подход к работе! Делала лазерную эпиляцию очень тщательно и щепетильно, внимательный специалист. Для сравнения в другом салоне я не получила такого результата. А вот здесь работа на совесть) Спасибо всему персоналу, к вам всегда приятно приходить!!!
Карина 20-05-2021 Хожу в клинику к своему любимому доктору косметологу Жиглинской Людмиле Николаевне, очень внимательный доктор! Прошла курс на аппарате Venus Legacy и просто в восторге от этого аппарата. Только после первой процедуры талия уменьшилась на 4см!!!!! До этого проходила курс на аппарате Vela shape…….ну что могу сказать Vela по сравнению с Venus просто прошлый век!!Буду рекомендовать своим подружкам))
Ангелина Капинус 06-02-2018 Если тремя словами , то - ВНИМАТЕЛЬНО, ЧИСТО, КАЧЕСТВЕННО!!! Спасибо! Как всегда - всё на высоте! и так в течение уже 3 лет! Прием, беседа, ответы на ВСЕ вопросы, процедура. Со мной работает чуткий , неспешный врач - Марикуца Ольга Владимировна.Всем рекомендую!!! А ещё, огромным плюсом клиники есть постоянные меняющиеся разнообразные акции! Только ОКСФОРД!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Пациентка отделения эстетической медицины

  відділення: Естетична медицина

 • Пациентка отделения эстетической медицины

  відділення: Естетична медицина

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом