Шановні пацієнти!
Ми працюємо пн-пт з 8:00 до 20:00; сб з 08:00 до 18:00; нд з 08:00 до 15:00
Запис за телефоном:
(056) 736 66 66
(056) 732 00 00
(096) 732 00 00
(099) 732 00 00

Трансабдомінальне УЗД органів малого тазу в Дніпрі

Всі види УЗД в медичному центрі Оксфорд Медікал Дніпро – якісно, швидко, без черг! Ми гарантуємо професійну та безпечну діагностику за доступними цінами! Проводимо УЗД дорослим та діткам:  дослідження судин, внутрішніх органів, суглобів, ендокринних залоз, поверхневих підшкірних структур, серця, легенів, органів малого тазу!

УЗД органів малого тазу необхідне кожній жінці з 18 років з профілактичною метою. Навіть якщо вас не турбує біль чи дискомфорт, нема прямих показань – з якісним та достовірним обстеженням ви зможете тримати руку на пульсі і знати, що все добре.

Вірна діагностика дозволяє призначити чітке і ефективне лікування, яке в подальшому гарантуватиме якісний результат!

Особливості трансабдомінального виду УЗД

УЗД полягає у неінвазивному дослідженні внутрішніх органів завдяки відбиттю УЗ-хвиль. Обстеження органів малого тазу можуть проводити двома методами: трансвагінальний доступ та трансабдомінальний доступ. Трасвагінальний доступ виконується за допомогою спеціального видовженого вагінального датчика, який вводять у піхву. Але як діяти, якщо пацієнтка незаймана, або наявні анатомічні дефекти піхви? В таких випадках лікарі рекомендують вдаватися до трансабдомінального доступу.

Трансабдомінальне УЗД органів малого тазу виконується через передню черевну стінку. Завдяки даному методу обстеження можна детально оцінити положення органів, їх структуру, форму, наявність новоутворень, а також на ранніх стадіях діагностувати:

 • ендометрит;

 • сальпінгіт;

 • аднексит;

 • перекрут маткової труби;

 • поліпи ендометрію;

 • спайковий процес;

 • ендометріоз;

 • новоутворення матки та яєчників;

 • вагітність.

Звісно, транс абдомінальне УЗД є дещо менш інформативним, аніж вагінальне, проте воно має значно менше протипоказань.

Коли необхідно провести обстеження?

Показаннями до проведення обстеження є:

 • затримка менструації;

 • болі внизу живота;

 • підозра на будь-які гінекологічні патології;

 • підозра на новоутворення органів малого тазу;

 • кров’янисті ациклічні виділення з піхви;

 • планове обстеження – контроль хірургічного чи консервативного лікування.

Не варто забувати про профілактичне обстеження для жінок. З 18 років бажано бодай 1-2 рази на рік проводити плановий огляд у лікаря-гінеколога, відеокольпоскопію, мазки і звісно ж УЗД органів малого тазу. Завдяки впровадженню профілактичних обстежень, ми можемо виявляти небезпечні стани на стадії їх розвитку, що дозволяє в рази збільшити шанси на успішне лікування жінки!

Трансабдомінальне УЗД: терміни, підготовка, проведення

Нас часто питають: коли найкраще звернутися до лікаря? Зверніть увагу, якщо вас турбують якісь зміни чи симптоми, не варто чекати ідеально часу, а одразу ж звернутися за професійною медичною допомогою!

Якщо ви вирішили планово звернутися, оптимальним періодом буде 5-8 день МЦ (рахуючи з першого дня менструації). Якщо необхідний контроль овуляції – обстеження варто провести на 14-16 день МЦ, якщо у пацієнтки підозра на ендометріоз – обстеження оптимально провести у другій половині циклу.

Підготовка для обстеження передбачає профілактику газоутворення. Для цього варто виключити з раціону продукти, що сприяють газоутворенню (бобові, капуста, гриби, кукурудза, яблука). Також під час обстеження у пацієнтки повинен бути повний сечовий міхур, тому перед оглядом варто пити побільше води і утримуватися від відвідування туалету.

Під час обстеження лікар веде датчиком на передній черевній стінці. Обстеження є безболісним і не викликає дискомфорту. Отримані дані фіксуються у протоколі обстеження. У нас ви можете отримати необхідну медичну послугу без черг завдяки попередньому запису за телефоном: 056-73-20-000.

Довіряйте професіоналам!

( Рейтинг: 1.74, голосів: 27 )

відгуки
Ковалёва Ольга Александровна 26-11-2021 Огромное спасибо Попову Валерию Константиновичу за обследование. Радует внимание сотрудников и хороший уровень комфорта. Успехов Вам!

відділення: УЗ діагностика

Анастасія 17-11-2021 Хотелось бы поблагодарить доктора узд Новохатнего Александра , приём с ребёнком прошёл очень успешно, сразу видно профессионал.

відділення: УЗ діагностика

Анастасія 08-11-2021 Дуже привітні адміністратори на рецепції. Здавали аналізи, були на узд , чудові лікарі все доступно розповіли, чітко, задоволені прийомом на Набережній Перемозі

відділення: УЗ діагностика

Ольга 04-04-2021 Была на плановом осмотре у доктора Рената Асадовича. Очень удобно- осмотр и узи у одного доктора!!!

відділення: УЗ діагностика

Екатерина 20-02-2021 Александр Анатольевич - прекрасный врач! Опытный, доброжелательный, на УЗИ стараюсь ходить именно к нему. Рекомендую!

відділення: УЗ діагностика

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Дмитрий Васильевич

  відділення: УЗ діагностика

 • Дмитрий Васильевич

  відділення: УЗ діагностика

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом