Шановні пацієнти!
Ми працюємо пн-пт з 8:00 до 20:00; сб з 08:00 до 18:00; нд з 08:00 до 15:00
Запис за телефоном:
(056) 736 66 66
(056) 732 00 00
(096) 732 00 00
(099) 732 00 00

Психотерапевт
Психотерапевт

  Психотерапевт в Дніпрі

  Психічне здоров'я людини це важливий та невід'ємний компонент хорошого самопочуття. Психічно здорова людина відчуває стан добробуту в якому здатна реалізовувати свої можливості, може протистояти життєвим стресам, продуктивно працювати та розвиватись.

  Психотерапія - це лікувальний вплив на психіку людини з метою позбавлення від особистісних, емоційних та соціальних проблем. Психотерапевт не просто знімає симптоми психічних розладів, але і розширює можливості вибору шляхів для подолання складних життєвих ситуацій. Зазвичай, в результаті психотерапії, пацієнт впродовж довгого відрізку часу здатен відчувати позитивні зміни в своєму житті.

  Тому консультація психолога чи психотерапевта - це зріле рішення людини, яка готова вирішувати проблеми, але наразі не в змозі побачити всі можливості для виходу з цього стану.

  Що лікує психотерапевт?

  Мешканці великих міст щоденно стикаються з багатьма дрібними стресами, напруженими моментами, яких навіть не помічають, але вони відображаються на нашому психічному здоров'ї. І в результаті приходить момент, коли різноманітні неприємності, складні життєві ситуації накладаються на накопичений стрес і людина опиняється в глухому куті, з відчуттям самотності та відчаю. Також нерідко нам випадають складні випробування, коли людині необхідна допомога і підтримка, надійне плече, хтось хто підкаже напрям за яким можна вийти з кризи.

  Саме в таких ситуація психотерапія приходить на допомогу людині. Консультація у спеціаліста допоможе знайти власний шлях, навчить жити зі складними питаннями, допоможе змінити життя на краще.

  Коли варто звернутись до психотерапевта

  Сьогодні психічні порушення торкаються тим чи іншим чином більше ніж третини населення планети. Тому психічні розлади стали одною з найважливіших проблем охорони здоров'я по розповсюдженості. Все частіше трапляються різного роду депресії, астенії, фобічні та тривожні розлади.

  До психотерапевта необхідно звернутись при:

  • проблемах з вагою, залежність від їжі;

  • проблемах підліткового перехідного віку;

  • сімейних кризах;

  • депресивних станах, відчутті самотності;

  • адаптації після перенесеного стресу;

  • алкогольної, наркотичної, ігрової залежності,

  • посттравматичному синдромі (втрати близьких, пережиті травми, учасники бойових дій, пережиті автокатастрофи та ін);

  • фобіях.

  І навіть цей досить широкий список не покриває всі можливі проблеми, які можуть вникнути у люди і за яких допомога психотерапевта здатна знайти вирішення складної ситуації, навчити жити в умовах, що склались.

  Безумовно, наявність психічних порушень - це не тільки складності душевного характеру з якими складно жити. Проблеми психічного здоров'я, в тому числі приховані депресії, тривожні стани, різноманітні прояви шизофренії, слабоумство за хвороби Альцгеймера, алкогольна і наркотична залежність, епілепсія, розумова відсталість - це також основні причини втрати працездатності.

  Консультація психотерапевта в Oxford Medical Дніпро

  Сучасний спосіб життя потребує від людини все більшої активності та душевних витрат. Хвилювання, неприємності, турботи, чисельні контакти в середовищі, навантаження від колосального потоку інформації - значно відображається на нервово-психічній сфері, обумовлюючи перенапруження, загальмованість, втому, результатом чого можуть стати нервові зриви які ведуть до депресій.

  Найбільш важливим в цьому питанні є факт, що в депресії може опинитись хто завгодно - ваші близькі, родичі чи друзі. Цього не варто боятись, але і запускати стан також неможна - депресія потребує уваги лікаря та своєчасного лікування.

  Від кризових станів не застрахований ніхто! Коли ви відчуваєте себе в глухому куті, а відчай, безвихідь та відчуття самотності не дозволяють побачити вихід з ситуації - вам допоможе психотерапевт. Разом зі спеціалістом нашої клініки ви зможете покращити своє життя та вирішити душевні проблеми.

  Завжди зберігайте надію, звертайтесь до нас і пам'ятайте, що життя продовжується! А воно прекрасне і дивовижне!

  Записатись на консультацію можна за номерами: (056)7320000, (099)7320000, (096)7320000.

  ( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
  послуги Відділення ПсихотерапевтЦіна
  Первинна консультація психотерапевта 800.00 грн
  Повторна консультація психотерапевта 800.00 грн

  Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації клініки
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом