Шановні пацієнти!
Ми працюємо пн-пт з 8:00 до 20:00; сб з 08:00 до 18:00; нд з 08:00 до 15:00
Запис за телефоном:
(056) 736 66 66
(056) 732 00 00
(096) 732 00 00
(099) 732 00 00

Лікування пролапсу в Дніпрі

Пролапс геніталій зустрічається нерідко. Цей патологічний процес визначається опущеними або випаданням внутрішніх статевих органів, що супроводжує постійний дискомфорт, біль, регулярні захворювання (цистити, кольпіти), складності з сечовипусканням і так далі.

Розвиток цієї проблеми, найчастіше, відбувається поступово, а перші ознаки багато жінок навіть не помічають. Соромлячись звертатися до фахівця зі своїми підозрами, можна спровокувати не тільки посилення проблеми, але і виникнення вторинних захворювань, адже через порушення положення внутрішніх органів погіршується кровообіг в тазовому просторі.

Також не будемо забувати про те, що сильний дискомфорт і неприємні відчуття викликають психологічні проблеми, які можуть спричинити депресію.

ПРИЧИНИ ПРОЛАПСУ

Причин, які можуть викликати пролапс геніталій чимало. Найчастіше мова йде про вікової атрофії м'язів. Однак можлива поява проблем і через менш травматичних процесів.

Фактори, які можуть спровокувати пролапс:

 • гінекологічні операції;
 • анатомічна схильність, вроджена недостатність м'язів;
 • ожиріння;
 • хронічні запори;
 • швидка втрата ваги;
 • підйом вантажів.

Таким чином, значна частина причин можуть спровокувати це захворювання, а перші його ознаки можуть бути не такими помітними. Наприклад, порушується сечовипускання, з'являється дискомфорт при статевому акті, болі в попереку. І ці ознаки можуть привести до того, що в молодому віці (до 30 років) пацієнтки запускають хворобу, відкладаючи вирішення проблеми, не бажаючи стикатися з нею віч-на-віч.

Песарії ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ПРОЛАПСУ геніталій

Сучасна медицина дозволяє вирішувати цю проблему, повернути жінці повноцінне життя. Для тих, хто не може або не хоче оперувати пролапс, прагне повернути здоров'я і хоче далі продовжувати насолоджуватися життям, ми пропонуємо альтернативний метод позбавлення від проблеми.

Песарії, або як їх називали раніше, маткові кільця - це спеціальні пристрої, які дозволяють просто і ефективно вирішувати проблему пролапсу тазових органів (сечовий міхур, матка, пряма кишка).

Як використовуються песарії:

 1. Вони можуть застосовуватися на регулярній основі - протягом декількох років, або як тимчасове рішення.
 2. Важливо, щоб песарії були комфортні для використання жінкою. Для цього в індивідуальному порядку підбирається правильний тип песарії, який не буде відчуватися в середині.
 3. Після установки песарії в клініці, пристрій можна носити періодично або регулярно.

Пессарій - це інструмент, який дозволить вам вирішити проблему. Протягом дня, ви можете застосовувати його в зручний для вас час. Наші фахівці допоможуть навчитися самостійно встановлювати пристрій, що зробить його використання максимально комфортним.

ЯК ПІДІБРАТИ РОЗМІР АБО ТИП песарії?

Підбір типу і розміру пристрою повинен здійснювати лікар. В процесі, він визначає не тільки ступінь тяжкості захворювання, а й анатомічні особливості пацієнта, специфіку протікання захворювання, наявність супутніх проблем.

Залежно від складності ситуації і особливостей захворювання, лікар може підібрати один з видів:

 • товсте кільце;
 • чашковий перфорований пессарій;
 • уретральний;
 • чашково-уретральний;
 • кубічний перфорований пессарий;
 • церквіальний.

Важливим питанням в ефективності і легкості лікування пролапсу геніталій, є своєчасне звернення до фахівця. Це в значній мірі підвищує ефективність лікування, полегшує його. Також під час лікування не варто забувати про турботу про власний організм - правильне харчування, помірні фізичні навантаження (можливі на ранніх стадіях, попередньо обумовлені з лікарем), турбота про своє тіло і психологічному здоров'ї. Такий комплекс допоможе організму швидше відновити здоров'я.

Сьогодні існує чимало способів позбутися від проблем, що раніше вважалися такими, що не можуть бути вирішені. Навіть якщо ви не готові з тих чи інших причин до операції, фахівці нашої клініки запропонують вам альтернативне рішення, яке дозволить відновити здоров'я і повернути радість життя.

Телефонуйте і записуйтеся на консультацію до наших гінекологів за телефонами: 056 732 00 00, 099 732 00 006 096 732 00 00.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Наталія 29-10-2023 За рекомендацією пішла на прийом до Рената Асадовича, уважний, врівноважений лікар, обережно провів огляд та маніпуляції. чітко роз'яснив все, відповів на всі запитання, призначив лікування без зайвого.

відділення: Гінекологія

Дарья 16-10-2023 Вперше була на прийомі у Рената Асадовича, дуже уважно та обережно провів обстеження.Все чітко пояснив та відповів на питання, без зайвого. Гарний спеціаліст!

відділення: Гінекологія

Анна 05-05-2023 Огромная благодарность, Марданову Ренату Асадовичу, была на прийоме, очень аккуратно провел всё манипуляции, очень душевный человек, и замечательный специалист. Всё подробно росказал, и нечего ненавязывал ,больше бы таких специалистов.

відділення: Гінекологія

Светлана 18-01-2022 Посоветовали мне Рената Асадовича, как хорошего специалиста. Была у него на УЗИ. Я осталась довольна. Очень компетентный, внимательный врач-гинеколог.

відділення: Гінекологія

Татьяна 14-01-2022 Большая благодарность доктору Казыдуб Анастасии ! Врач просто шикарный , таких ещё поискать нужно, большая благодарность за такой профессионализм ! Спасибо большое!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом