Шановні пацієнти! Графік роботи медичного центру з 10:00 до 17:00

Діагностична гістероскопія в Дніпрі

Діагностична (офісна) гістероскопія- це метод діагностики порожнини матки за допомогою ультратонкого ендоскопічного приладу - гістероскопа.

В ході гістероскопії в цервікальний канал вводиться надтонка гнучка оптика, що дозволяє отримати на екрані монітора високоякісне зображення і ретельно досліджувати ділянки. Цінність даної діагностики дуже висока. Гістероскопія дозволяє, як оглянути порожнину матки і виявити патологічні процеси ендометрії, так і зробити біопсію.

Показання для ПРОЦЕДУРИ

Показанням для діагностичної гістероскопії є гінекологічні захворювання, такі як:

  • спайковий процес,
  • внутрішній ендометріоз,
  • міома матки,
  • поліпи ендометрії,
  • хронічний ендометрит,
  • гіперплазія та ін.

Маніпуляція триває не більше 30 хвилин, проводиться під місцевою анестезією. Тонкий гістероскоп дозволяє провести процедуру атравматично, не розширюючи канал шийки матки. Це дозволяє повністю виключити будь-які ускладнення.

Процедура проводиться без загального наркозу, що дозволяє позбавити вас усіх його наслідків. Крім того, гінеколог має можливість спілкуватися з пацієнткою під час процедури, що дозволяє лікарю точніше контролювати свої дії. Під час процедури жінка має можливість задавати питання і спостерігати процес дослідження на моніторі.

ЦЕ БОЛЯЧЕ?

Багаторічний досвід гінекологів говорить про те, що ступінь неприємних відчуттів в основному залежать від психоемоціонального стану жінки.

У більшості випадків діагностична гістероскопія переноситися жінками легко. В основному пацієнтки відчувають тільки відчуття, схожі зі спазмуванням при менструації. Додаткове знеболення необхідно тільки в 10% випадків.

Ця процедура ніяк не відбивається на загальному стані здоров'я жінки. Через півгодини після процедури пацієнтка вже може покинути клініку самостійно.

Незважаючи на легкість перенесення і мінімальну інвазивність, офісна гістероскопія - це оперативне втручання, яке вимагає попередньої підготовки і діагностики. Природно, що довірити проведення даної процедури можна тільки досвідченому гінекологу.

У МЦ «Оксфорд Медікал Дніпро» діагностичну (офісну) гістероскопію проводять лікарі-гінекологи вищої категорії з досвідом роботи більше двадцяти років.

Нам не байдуже до стану кожної пацієнтки. Ви можете бути впевнені в професіоналізмі наших фахівців і високій якості проведення процедури!

Отримати відповіді на всі питання щодо процедури та записатися на консультацію до гінеколога Ви можете за телефонами: 732 00 00, 099 732 00 00, 096 732 00 00

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Светлана 18-01-2022 Посоветовали мне Рената Асадовича, как хорошего специалиста. Была у него на УЗИ. Я осталась довольна. Очень компетентный, внимательный врач-гинеколог.

відділення: Гінекологія

Татьяна 14-01-2022 Большая благодарность доктору Казыдуб Анастасии ! Врач просто шикарный , таких ещё поискать нужно, большая благодарность за такой профессионализм ! Спасибо большое!

відділення: Гінекологія

Ирина 24-06-2021 Посетила первый раз на Глинки 7 гинеколога Хмару Светлану Робертовну. Осталась очень довольна и приемом, и отношением, и осмотром. Очень приятный и профессиональный врач. Спасибо огромное, что есть такие врачи. Всем рекомендую. Теперь только к ней.

відділення: Гінекологія

Татьяна 10-12-2020 Услугами клиники пользуюсь уже более двух лет и могу сказать , что наконец-то нашла «своего» хорошего гинеколога, который очень внимательный и доброжелательный. Очень благодарна Козыдуб Анастасии за ее профессионализм и человеческое отношение к пациентам )

відділення: Гінекологія

Руслана 08-12-2020 Анастасия - прекрасный врач. Всегда успокоит, разложит по полочкам ситуацию и грамотно назначит дальнейшее лечение. Ответственный и высококвалифицированный специалист. Я в восторге! Теперь на приём только к ней!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом