Шановні пацієнти!
Ми працюємо пн-пт з 8:00 до 20:00; сб з 08:00 до 18:00; нд з 08:00 до 15:00
Запис за телефоном:
(056) 736 66 66
(056) 732 00 00
(096) 732 00 00
(099) 732 00 00

Діагностична гістероскопія в Дніпрі

Діагностична (офісна) гістероскопія- це метод діагностики порожнини матки за допомогою ультратонкого ендоскопічного приладу - гістероскопа.

В ході гістероскопії в цервікальний канал вводиться надтонка гнучка оптика, що дозволяє отримати на екрані монітора високоякісне зображення і ретельно досліджувати ділянки. Цінність даної діагностики дуже висока. Гістероскопія дозволяє, як оглянути порожнину матки і виявити патологічні процеси ендометрії, так і зробити біопсію.

Показання для ПРОЦЕДУРИ

Показанням для діагностичної гістероскопії є гінекологічні захворювання, такі як:

  • спайковий процес,
  • внутрішній ендометріоз,
  • міома матки,
  • поліпи ендометрії,
  • хронічний ендометрит,
  • гіперплазія та ін.

Маніпуляція триває не більше 30 хвилин, проводиться під місцевою анестезією. Тонкий гістероскоп дозволяє провести процедуру атравматично, не розширюючи канал шийки матки. Це дозволяє повністю виключити будь-які ускладнення.

Процедура проводиться без загального наркозу, що дозволяє позбавити вас усіх його наслідків. Крім того, гінеколог має можливість спілкуватися з пацієнткою під час процедури, що дозволяє лікарю точніше контролювати свої дії. Під час процедури жінка має можливість задавати питання і спостерігати процес дослідження на моніторі.

ЦЕ БОЛЯЧЕ?

Багаторічний досвід гінекологів говорить про те, що ступінь неприємних відчуттів в основному залежать від психоемоціонального стану жінки.

У більшості випадків діагностична гістероскопія переноситися жінками легко. В основному пацієнтки відчувають тільки відчуття, схожі зі спазмуванням при менструації. Додаткове знеболення необхідно тільки в 10% випадків.

Ця процедура ніяк не відбивається на загальному стані здоров'я жінки. Через півгодини після процедури пацієнтка вже може покинути клініку самостійно.

Незважаючи на легкість перенесення і мінімальну інвазивність, офісна гістероскопія - це оперативне втручання, яке вимагає попередньої підготовки і діагностики. Природно, що довірити проведення даної процедури можна тільки досвідченому гінекологу.

У МЦ «Оксфорд Медікал Дніпро» діагностичну (офісну) гістероскопію проводять лікарі-гінекологи вищої категорії з досвідом роботи більше двадцяти років.

Нам не байдуже до стану кожної пацієнтки. Ви можете бути впевнені в професіоналізмі наших фахівців і високій якості проведення процедури!

Отримати відповіді на всі питання щодо процедури та записатися на консультацію до гінеколога Ви можете за телефонами: 732 00 00, 099 732 00 00, 096 732 00 00

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Наталія 29-10-2023 За рекомендацією пішла на прийом до Рената Асадовича, уважний, врівноважений лікар, обережно провів огляд та маніпуляції. чітко роз'яснив все, відповів на всі запитання, призначив лікування без зайвого.

відділення: Гінекологія

Дарья 16-10-2023 Вперше була на прийомі у Рената Асадовича, дуже уважно та обережно провів обстеження.Все чітко пояснив та відповів на питання, без зайвого. Гарний спеціаліст!

відділення: Гінекологія

Анна 05-05-2023 Огромная благодарность, Марданову Ренату Асадовичу, была на прийоме, очень аккуратно провел всё манипуляции, очень душевный человек, и замечательный специалист. Всё подробно росказал, и нечего ненавязывал ,больше бы таких специалистов.

відділення: Гінекологія

Светлана 18-01-2022 Посоветовали мне Рената Асадовича, как хорошего специалиста. Была у него на УЗИ. Я осталась довольна. Очень компетентный, внимательный врач-гинеколог.

відділення: Гінекологія

Татьяна 14-01-2022 Большая благодарность доктору Казыдуб Анастасии ! Врач просто шикарный , таких ещё поискать нужно, большая благодарность за такой профессионализм ! Спасибо большое!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом