Шановні пацієнти!
Ми працюємо пн-пт з 8:00 до 20:00; сб з 08:00 до 18:00; нд з 08:00 до 15:00
Запис за телефоном:
(056) 736 66 66
(056) 732 00 00
(096) 732 00 00
(099) 732 00 00

Онкологія
Онкологія

  Онкологія в Дніпрі

  Онкологія - це розділ медицина, який займається вивченням, діагностикою та лікуванням новоутворень доброякісного та злоякісного характеру. Справедливо можна казати, що онкологія є однією з найскладніших галузей медицини, а хороший онколог на вагу золота.

  Що лікує онколог

  Спектр компетенції лікаря онколога дуже широкий і не обмежується якоюсь однією системою органів. Оскільки новоутворення можуть виникати в різних органах, то перелік захворювань, які лікує спеціаліст нараховує десятки назв.

  • пухлини головного мозку - гліома, менінгіома, аденома;

  • рак шкіри - меланома, базаліома;

  • пухлини органів травної системи - рак шлунку, дванадцятипалої та прямої кишок;

  • пухлини органів дихальної системи - рак гортані та легень;

  • лейкози і лімфоми.

  Існує думка, що онкологи займаються лікуванням виключно злоякісних пухлин і це не можна назвати правдою. Варто розуміти, що доброякісні новоутворення мають здатність до малігнізації - перетворення в злоякісні. Саме тому при появі будь-яких симптомів варто звернутися до лікаря для коректної діагностики та лікування.

  Коли потрібно до онколога?

  На жаль, рак на початкових стадіях не має яскравої клінічної картини. Симптоми, які вказують на розвиток пухлини часто списують на стрес або перевтому. В онкології існує поняття про синдром малих ознак раку - комплекс симптомів, які мають змусити вас негайно звернутися до лікаря. 

  1. Невмотивована втрата маси тіла - пухлини складаються з клітин, які неконтрольовано діляться. Для того щоб забезпечити себе енергією, ці клітини використовують ресурс людини, що і призводить до втрати ваги. 

  2. Втрата апетиту.

  3. Субфебрильна температура тіла (37,0-37,5) - імунітет намагається знешкодити новоутворення і включає свої захисні функції, тому температура стабільно тримається в межах субфебрилітету. 

  4. Тяга до солодкого - глюкоза це джерело швидкої енергії, а оскільки пухлина вимагає її для свого розвитку, то людині більше хочеться солодкого.

  5. Швидка втомлюваність - процеси, що протікають в організмі під час росту пухлини, не є фізіологічною нормою. Системи працюють "понаднормово", тому хвора людина буде постійно втомлена і сонна.

  При появі вищеперерахованих симптомів треба звернутися до лікаря. Звісно, температура може вказувати на гостре респіраторне захворювання, яга до солодкого і втрата апетиту бути викликана глистяними інвазіями або запальними захворюваннями травної системи, а втома бути ознакою будь-якого трудоголіка. Але краще зайвий раз проконсультуватися з онкологом и діагностувати захворювання на ранній стадії ніж потім боротися з пухлинами на пізніх стадіях. 

  Прийом лікаря онколога

  Прийом онколога починається зі збору анамнезу:

  • анамнез захворювання - час появи симптомів, характер болю, тривалість та інше;

  • анамнез життя - вік, місце проживання, умови праці, наявність професійних шкідливостей, спадковість.

  Лікар складає попередню думку, а потім переходить до об'єктивного обстеження: пальпація, перкусія, аускультація. Оглядаються лімфатичні вузли, оцінюється колір шкіри, наявність новоутворень (залежно від скарг пацієнта. Після цього етапу можна говорити про постановку попереднього діагнозу, який обов'язково підтверджують лабораторними та інструментальними методами діагностики. На сьогоднішній день широко використовують метод магнітрезонансної томографії, який дозволяє неінвазивно "оглянути" орган в 3D режимі.

  Результати МРТ дозволяють визначити наявність новоутворення, після чого визначають його характер (добро-, злоякісність) за допомогою біопсії. За допомогою спеціальних інструментів беруть маленький шматочок тканини і відправляють на гістологічне дослідження. Під мікроскопом вивчаються клітини, з яких складається пухлина, і виставляється точний діагноз, виписується лікування.

  Якщо Ви в пошуках хорошого спеціаліста, то рекомендуємо звернутися в нашу клініку. Лікарі з багаторічним досвідом, що підвищують свою кваліфікацію на курсах та беруть участь в різноманітних конференціях і конгресах чекають на Вас в нашій клініці!

  ( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
  послуги Відділення ОнкологіяЦіна
  Первинна консультація онколога 650.00 грн
  Повторна консультація онколога 550.00 грн

  Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації клініки
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом