Шановні пацієнти!
Ми працюємо пн-пт з 8:00 до 20:00; сб з 08:00 до 18:00; нд з 08:00 до 15:00
Запис за телефоном:
(056) 736 66 66
(056) 732 00 00
(096) 732 00 00
(099) 732 00 00

Лікування інфекційних захворювань в Дніпрі

Ще 15 років тому про статеві захворювання соромилися говорити вголос, вважаючи їх чимось рідкісним і невідомим. На жаль, зараз ці хвороби є одними з найпоширеніших. Без сумніву, ця гучна слава не робить честі. У наш час поширенню і розвитку венеричних захворювань сприяє часта зміна партнерів і раніше початок статевого життя. Кількість заражень зростає стрімко, ще й через те, що при нинішньому розмаїтті методів контрацепції, партнери перестають використовувати презервативи, які захищають від можливого зараження, а віддають перевагу гормональним препаратам, внутрішньоматковим спіралям і т.д.

Таким чином, люди захищаються лише від настання небажаної вагітності і нехтують захистом від венеричних хвороб, лікування яких завжди дуже проблематично, дорого і займає не малий період часу.

У ЧОМУ НЕБЕЗПЕКА ВЕНЕРИЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ?

Основна небезпека цих захворювань в їх підступністі. Наприклад, деякі інфекції протягом довгого часу можуть протікати без виражених симптомів. У той же час, вони викликають серйозні ускладнення в організмі, такі як запалення органів малого таза, порушення в роботі гормональної системи, та ін.

ОЗНАКИ ЗАРАЖЕННЯ?

Явними ознаками зараження захворюваннями сечостатевої системи є:

  • свербіж і печіння в області статевих органів,
  • ріжучий біль при сечовипусканні,
  • висип на слизовій оболонці,
  • «сирнисті», гнійні або кров'яні виділення, що володіють характерним неприємним запахом.

Якщо захворювання переходить в стадію хронічного, уражаються внутрішні органи малого тазу, в т.ч. у жінок - придатків і матки, у чоловіків - передміхурової залози. В такому випадку, до перерахованих вище ознаками додаються тупі, що тягнуть болі внизу живота.

КОЛИ СЛІД ЗВЕРНУТИСЯ ДО ЛІКАРЯ?

Коли потрібно звернутися до лікаря? Необхідно пам'ятати: будь-який незахищений, випадковий або підозрілий статевий контакт - привід для термінового візиту до лікаря. У разі, якщо відвідування лікаря не відбулося відразу, відвідування клініки обов'язково при прояві перших симптомів. Більшість венеричних захворювань лікуються успішно. Якщо хвороба виявлена на ранній стадії, прогнози лікування найбільш сприятливі. Уповільнені захворювання в хронічній стадії вимагають більш складного і тривалого процесу лікування.

ЛІКУВАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ В ГІНЕКОЛОГІЇ

До лікування всіх гінекологічних захворювань необхідний виключно комплексний підхід. У таких випадках абсолютно виключені самолікування, дотримання рекомендацій друзів, порад форумів і онлайн консультацій. Перед початком лікування пацієнту необхідно пройти повне обстеження і здати аналізи не тільки на очевидні інфекції, але і на цілий ряд прихованих супутніх хвороб. Як показує практика, венеричне захворювання «не приходить одне». Відповідно, до лікування потрібен комплексний підхід, що сприяє усуненню факторів для розвитку захворювання і рецидиву.

З цією метою лікарями застосовуються:

  • антибіотики,
  • біогенні стимулятори,
  • препарати-еубіотики
  • препарати, що нормалізують мікрофлору піхви, слизової статевого члена, шлунка і кишечника.

Важливо, що завжди потрібно паралельне лікування жінки і чоловіки, інакше всі зусилля лікарів не приносять користі.

Обов'язково необхідно позбутися від інфекцій до настання вагітності, оскільки ці інфекції можуть порушити цілісність плодового міхура, стати причиною внутрішньоутробного інфікування, передчасних пологів і навіть загибелі плода.

ЯК УНИКНУТИ ЗАРАЖЕННЯ?

Найголовніше - уникати незахищених статевих актів і випадкових зв'язків. При будь-якому ризикованому сексуальному контакті обов'язково використовувати бар'єрні засоби захисту.

Фахівці МЦ «Оксфорд Медікал Дніпро» ведуть анонімний прийом без черги за попереднім записом.

Записуйтеся за телефонами: 7320000, (096,099) 7320000.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар акушер-гинеколог: Бакутіна Вікторія Віталіївна
Бакутіна Вікторія Віталіївна Лікар акушер-гинеколог

інформація про лікаря

2020 р. – закінчила ДЗ «Дніпропетровська медична академія» МОЗ України, спеціалізація «Лікарська справа»

2020-2023рр – інтернатура за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на базі Дніпровського державного медичного університету.

2023р. – лікар акушер-гінеколог КНП «Міська клінічна лікарня №6»ДМР, підрозділ №3.

2023р. – курс «Кольпоскопія в діагностиці норми та патології шийки матки» на базі школи кольпоскопії онкогінеколога Н.Лигирди, м. Київ.

2023р. – курс «УЗД в гінекології» на базі інтерактивної школи «UZ-school» І.Сафонової, м. Харків

2024р. – лікар-гінеколог МЦ «Оксфорд Медікал Дніпро».

 

Професійні навички:

• діагностика та лікування захворювань жіночої репродуктивної системи: порушення менструального циклу, запальні захворювання органів малого тазу, порушення у менопаузі та клімактерії, фонові захворювання шийки матки;

• надання медичної допомоги з питань планування сім’ї та використання методів контрацепції;

• ведення вагітності та пологів;

• консультація з питань грудного вигодовування.

показати повний текст

відгуки
Наталія 29-10-2023 За рекомендацією пішла на прийом до Рената Асадовича, уважний, врівноважений лікар, обережно провів огляд та маніпуляції. чітко роз'яснив все, відповів на всі запитання, призначив лікування без зайвого.

відділення: Гінекологія

Дарья 16-10-2023 Вперше була на прийомі у Рената Асадовича, дуже уважно та обережно провів обстеження.Все чітко пояснив та відповів на питання, без зайвого. Гарний спеціаліст!

відділення: Гінекологія

Анна 05-05-2023 Огромная благодарность, Марданову Ренату Асадовичу, была на прийоме, очень аккуратно провел всё манипуляции, очень душевный человек, и замечательный специалист. Всё подробно росказал, и нечего ненавязывал ,больше бы таких специалистов.

відділення: Гінекологія

Светлана 18-01-2022 Посоветовали мне Рената Асадовича, как хорошего специалиста. Была у него на УЗИ. Я осталась довольна. Очень компетентный, внимательный врач-гинеколог.

відділення: Гінекологія

Татьяна 14-01-2022 Большая благодарность доктору Казыдуб Анастасии ! Врач просто шикарный , таких ещё поискать нужно, большая благодарность за такой профессионализм ! Спасибо большое!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом