Відгуки
Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.
Відгуки пацієнтів
Анна 20.06.2026
Дякуємо Лілії Петрівні за її турботу та увагу до деталей, лікар у якого навіть тривожна мама стає спокійніше. Дуже дякую за грамотні рекомендації та підтримку в потрібний момент. Дуже цінно, коли лікар не лише компетентний, а й небайдужий, уважно ставиться до своїх пацієнтів і вміє знайти підхід як до дорослих, так і до дітей.
Анна 20.06.2026
Сьогодні проколювали вушка дитині 10 років (хлопчик). Він дуже хотів і дуже боявся, але Юнія Володимирівна знайшла підхід, змогла налаштувати дитину, була терплячою, ввічливою. Як результат дуже задоволена дитина. Тому щиро дякуємо пані лікарці.
Каміла 18.06.2026
Дуже вдячна Скоблюку Антону Андрійовичу за професіоналізм і хороше ставлення до пацієнтів. Робила операцію на Сімферопольській — все пройшло спокійно, без зайвого хвилювання. Лікар уважний, все доступно пояснює та підтримує перед операцією і після. Відчувається, що людина дійсно знає свою справу. Залишилися тільки позитивні враження та вдячність за якісне лікування.
Марія 17.06.2026
Щиро дякую судинному хірургу Бежнару за професіоналізм та уважне ставлення. Лікар провів УЗД дуже ретельно, все чітко пояснив та надав зрозумілі рекомендації. Прийом пройшов комфортно, відчувається великий досвід і відповідальне ставлення до пацієнтів. Рекомендую як хорошого спеціаліста!
Данило 17.06.2026
Дуже вдячна лікарю Попову за професійно проведене УЗД. Обстеження пройшло комфортно, лікар уважний, все пояснив зрозуміло та чітко. Залишилися лише позитивні враження від прийому. Рекомендую!
Валерія 17.06.2026
Велика подяка доктору урологу Тимошенко Анастасії за призначене лікування, яке реально допомогло!
Записатись через кол-центр
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр