Шановні пацієнти!
Ми працюємо пн-пт з 8:00 до 20:00; сб з 08:00 до 18:00; нд з 08:00 до 15:00
Запис за телефоном:
(056) 736 66 66
(056) 732 00 00
(096) 732 00 00
(099) 732 00 00

Видалення врослого нігтя в Дніпрі


Врослий ніготь - це проблема, що часто зустрічається. У цій ситуації ніготь вростає у край м'яких тканин навколо нігтьового ложа. Через це з'являються дискомфортні та болючі відчуття, кульгавість. У занедбаних станах відбувається зайве наростання тканини, розвиваються запальні процеси, відбувається нагноєння.

Сьогодні існує чимало методів лікування врослого нігтя, корекції, а також видалення нігтя, що дозволяє вирішити проблему на будь-якій стадії її розвитку.

ОНІХОКРИПТОЗ - ПРИЧИНИ ПОЯВИ

Оніхокриптоз - це медична назва врослого нігтя. Найчастіше ця проблема зустрічається на великому пальці ноги. Причин, які можуть викликати цей стан:

  1. Носіння незручного взуття. Занадто вузьке, жорстке або незручне взуття призводить до того, що ніготь зайве втискається в шкіру. Це і є причиною оніхокриптозу. Також можливе неправильне зростання нігтя при грибкових захворюваннях ніг, плоскостопості, травмі пальця.
  2. Неправильний догляд за нігтями. Неправильне обрізання нігтів одна з трьох найчастіших причин виникнення проблеми. У ситуації, коли обрізається ніготь надто глибоко, бічний край врізається у шкіру, ушкоджує її та провокує розвиток інфекції.
  3. Зайві навантаження на ноги – при коливанні маси тіла, навантаженнях пов'язаних із професійною діяльністю, заняттям спортом тощо.

СИМПТОМИ І ДІАГНОСТИКА ВРОСЛОГО НІГТЯ

Оніхокриптоз супроводжується почервонінням нігтьового валика, появою набряклості. Також людину супроводжує постійний дискомфорт і больові відчуття через запальні процеси, що відбуваються. Нерідко виникає кульгавість при ходьбі. З'являються гнійні виділення із запаленої ділянки, у хронічних станах можлива поява патологічних грануляцій.

Для діагностування проблеми достатньо візуального огляду спеціалістом. Проте проведення аналізу крові дозволить визначити особливості запального процесу.  У ускладнених ситуаціях виробляється рентгенографія, що дозволяє виключити поширення гнійного процесу.

ЛІКУВАННЯ ВРОСЛОГО НІГТЯ

Проблема оніхокриптозу знайома багатьом. Тому існує чимало методів лікування, вибір одного з них залежить не тільки від побажань пацієнта, а й від складності стану.

Перший і найпростіший метод лікування можливий на початкових стадіях, коли ще ніготь та нігтьовий валик у нормальному стані. У цьому випадку використовуються засоби, які розм'якшують ніготь, завдяки яким вростаючий край коригується таким чином, щоб уникнути погіршення стану. Ця процедура відноситься до розряду косметичних, найчастіше проводиться у професійних салонах.

Другий, більш серйозний підхід необхідний за наявності проблеми, що вже сформувалася. Хірургічний метод у тому, що вирізується край нігтя в нігтьової ложе. Розмір віддаленого краю залежить від складності ситуації, запального процесу тощо.

Альтернативою хірургічного методу лікування є видалення радіохвильовим методом апаратом "Сургітрон". Під час проведення процедури видаляється вросла частина нігтя. Важливою перевагою даного способу є безболісність та швидке відновлення після проведення всіх маніпуляцій.

Надалі, після проведення всіх процедур, важливо подбати про запобігання рецидивам. Для цього варто:

  • не носити тісне взуття;
  • своєчасно позбавлятися грибкових захворювань;
  • дотримуватись особистої гігієни та подбати про правильне проведення педикюру.

ПРОЦЕДУРА ВИДАЛЕННЯ ВРОСЛОГО НІГТЯ

Важлива та популярна процедура в нашій клініці – це видалення радіохвильовим методом апаратом "Сургітрон". Вона дозволяє позбавити пацієнта дискомфортних відчуттів, при мінімальній травматичності для людини: після процедури практично повністю відсутні больові відчуття, оскільки лазер не зачіпає здорові тканини.

Процедура видалення радіохвильовим методом апаратом "Сургітрон" відрізняється своєю ефективністю - під час проведення видаляється запалені тканини, а також гіпергрануляція, що дозволяє усунути причину, запобігти рецидиву.

Важливо пам'ятати, що після процедури проведеної досвідченим фахівцем визначається період відновлення, тривалість якого залежить від складності перебігу запального процесу та індивідуальних особливостей пацієнта.

Записуйтесь на прийом до наших хірургів за телефонами:

056 7320000,

056 7366666,

0967320000,

0997320000.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом