Шановні пацієнти!
Ми працюємо пн-пт з 8:00 до 20:00; сб з 08:00 до 18:00; нд з 08:00 до 15:00
Запис за телефоном:
(056) 736 66 66
(056) 732 00 00
(096) 732 00 00
(099) 732 00 00

Видалення ліпом в Дніпрі

Ліпома (жировик) – це один із найпоширеніших видів доброякісних шкірних новоутворень. Зазвичай ліпоми розвиваються досить повільно, але якщо затягувати з візитом до лікаря, то жировик невеликого розміру (до 0,5 см) може розвинутись до утворення 10 см і більше. Ліпоми з'являються по всьому тілу - на голові, спині, обличчі, кінцівках та ін, найчастіше з'являються у жінок віком 35-50 років.

І якщо загрози для життя це новоутворення не несе, то при появі його на видимих ​​ділянках тіла може створювати значний дискомфорт.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ ЛІПОМ

Для дослідження освіти липом було проведено чимало досліджень, які доводять, що основною причиною є інтенсивне зростання жирових клітин, що активно виявляється у певні моменти.

Фахівці сходяться на думці, що каталізатором для розвитку можуть стати:

 • закупорка сальних проток;
 • розлади вегетативної нервової системи;
 • спадковість тощо.

З'являтися ліпоми можуть як самостійно, так і множина відразу. При цьому незалежно від причини виникнення слід відразу після виявлення новоутворення звернутися до фахівця. Насамперед через те, що природа виникнення може бути далеко не такою невинною.

Загроза від невчасного лікування ліпоми:

 • при зростанні та збільшенні у розмірах, ліпома може здавлювати довколишні тканини, нервові закінчення, що з часом викликатиме дискомфорт та хворобливі відчуття;
 • багаторічні новоутворення витягуються, відвисають, що викликає не тільки дискомфорт, але може призвести до застою крові та омертвіння тканин.

ДІАГНОСТИКА І ВИДАЛЕННЯ ЛІПОМ

У питанні вирішення проблеми ліпоми не варто затягувати. Звернутися до фахівця слід, коли виникають неприємні симптоми, такі як:

 • хворобливі відчуття,
 • запалення,
 • зміни кольору, розміру або форми,
 • з ліпоми виділяється рідина.

Всі ці неприємні прояви можуть бути причиною серйознішої проблеми.

Першим кроком на шляху до видалення ліпом є консультація у дерматолога. У простих випадках лікареві достатньо буде візуального огляду та пальпації. За відсутності протипоказань лікар може призначити процедуру в найкоротші терміни. Сучасні методики видалення ліпом не вимагають спеціальної підготовки пацієнта, складних маніпуляцій тощо.

У нашому медичному центрі, дані процедури проводяться досвідченими фахівцями, з використанням інноваційного обладнання, що гарантує вам оперативне та безболісне порятунок від будь-яких проблем, пов'язаних із новоутвореннями на шкірі.

ВИДАЛЕННЯ ЛІПОМИ В МЦ "ОКСФОРД МЕДІКАЛ ДНІПРО"

У нашій клініці процедура видалення ліпоми займає пацієнта до 20 хвилин. Усі маніпуляції проводяться під місцевою анестезією.

Видалення ліпоми в нашій клініці можливе традиційним хірургічним способом або радіохвильовим методом за допомогою апарату "Сургітрон".

Методологія видалення така, що після проведеної процедури не залишається шрамів або рубців.

Після закінчення процедури на оброблену ділянку накладається стерильна пов'язка або пластир, залежно від площі ліпоми. Сам процес загоєння та відновлення відбувається швидко.

Існує кілька протипоказань для видалення ліпоми, таких як запальні процеси в організмі, цукровий діабет, онкологічні захворювання.

У клініці "Оксфорд Медікал Дніпро" видалення липом відбувається:

 • безболісно та комфортно для пацієнта;
 • без ризику здоров'ю;
 • оперативно – вся процедура займає від 10 до 20 хвилин;
 • застосовується лише місцева анестезія;
 • без набряків, шрамів та рубців.

Ми підбираємо максимально комфортні умови для своїх пацієнтів, оперативно допомагаючи вирішити будь-які проблеми, пов'язані зі здоров'ям. Фахівці клініки "Оксфорд Медікал" допоможуть позбутися неприємностей, пов'язаних із новоутворенням на шкірі, вирішуючи не лише косметичні проблеми, а й зберігаючи ваше здоров'я!

Записуйтесь за телефонами: 0567320000, 0997320000, 0967320000

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом