056 736 66 66
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Шановні пацієнти!Графік роботи медичного центру пн.-пт з 9:00 до 20:00; з 9:00-18:00, нд. з 9:00-15:00.Наші номери (099)7320000 (096)7320000Прямий телефон для запису до відділення естетичної медицини 0682091421

Лігування геморою латексними кільцями в Дніпрі

Методика лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями - одна з найбільш щадних, малоінвазивних та поширених методик у світі. Ця популярність пов'язана насамперед із високим відсотком результативності, - понад 86% повного одужання та відсутності рецидивів.

Використовувати метод лігування можна лише на 1-3 стадіях геморою. Протипоказаннями є відсутність меж між внутрішнім та зовнішнім вузлом при комбінованому геморої та мала виразність вузлів при захворюванні початкової стадії.

ОСОБЛИВОСТІ МЕТОДИКИ

Що таке лігування латексними кільцями Принцип дії методу полягає в «накиданні» латексного кільця на гемороїдальний вузол. Внаслідок чого судинна ніжка вузла перетискається та припиняється його кровопостачання. Після процедури вузол самостійно відторгається організмом протягом двох тижнів. На місці вузла утворюється здорова тканина.

Більшість пацієнтів характеризують цю процедуру як неприємну, але з хворобливу. У задньому проході можуть виникнути відчуття присутності стороннього тіла в задньому проході або сильне стягування.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ПРОЦЕДУРА ЛІГУВАННЯ?

Найчастіше геморой складається з 2-3 вузлів. Лігувати їх слід по черзі. Маніпуляцію слід проводити з перервою 14-17 днів. Процедура лігування займає 15-20 хвилин. Важливо те, що ця процедура проводиться в амбулаторних умовах, не вимагає госпіталізації, серйозної анестезії та постільного режиму. Після проведення лігування пацієнт має змогу відразу ж повернутися до звичайного життя: керувати автомобілем, ходити на роботу і т.д. Можливе лише виникнення легких неприємних, рідше – больових відчуттів протягом 1-2 днів. Лігування латексними кільцями не залишає рубців та шрамів.

Проктологи всього світу віддають перевагу даній процедурі для лікування внутрішнього геморою саме завдяки простоті та високій ефективності.

Лікарі-проктологи МЦ «Оксфорд Медікал Дніпро» досконало володіють усіма сучасними методиками лікування геморою, у тому числі методом латексного лігування гемороїдальних вузлів.

На первинній консультації індивідуально для кожного пацієнта підбирається найбільш щадна та дієва методика лікування.

Для найбільшого комфорту пацієнтів прийом та лікування проводиться анонімно, без черг.

Попередній запис на прийом за телефонами 732 000 або (096,099) 7320 000.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиХірург-проктолог вищої категорії: Оганов Олексій Геннадійович
Оганов Олексій Геннадійович Хірург-проктолог вищої категорії
Завідувачка відділення проктології та амбулаторної хірургії<br>Хірург-проктолог: Бєлік Марина В'ячеславівна
Бєлік Марина В'ячеславівна Завідувачка відділення проктології та амбулаторної хірургії
Хірург-проктолог
Завідувачка відділення проктології та амбулаторної хірургії<br>Хірург-проктолог: Бєлік Марина В'ячеславівна
Бєлік Марина В'ячеславівнаЗавідувачка відділення проктології та амбулаторної хірургії
Хірург-проктолог

інформація про лікаря

відгуки
Марина 12-10-2023 Очень рекомендую Марину Вячеславовну как замечательного специалиста и человека, помогла мне справиться с многолетней проблемой, которая каждый день давала о себе знать. Сам осмотр, операция прошли очень быстро и практически безболезненно, доктор на связи в реабилитационный период, лечение минимальное и адекватное. Цены за манипуляции также очень демократичные. Выражаю огромную признательность ей за лечение и шлю свои наилучшие пожелания

відділення: Проктологія

Андрій 12-10-2023 Дякую команді "Оксфорд Медикал Дніпро". Нещодавна звертався по медичну допомогу у відділення на вул. Глінки, 7 м. Дніпро. Найвищий рівень сервісу, починаючи з моменту запису у колл-центрі, гарне відношення адміністраторів та дуже кваліфіковані лікарі. Починаючи з 2014 року, звертаюся тільки в Оксфорд Медикал за усіма питаннями з лікування. Окрема подяка відділенню проктології за успішне лікування ще у 2014 році.

відділення: Проктологія

Анастасия 03-05-2022 Была у Белик М.В. Очень тактичная и внимательная . Женщины не терпите и не затягивайте ! Ничего страшного нет . На осмотре все аккуратно и быстро .

відділення: Проктологія

Екатерина 17-11-2021 Очень понравился доктор Белик Марина Вячеславовна. Спокойно и доходчиво все объяснила и назначила лечение. Рекомендую.

відділення: Проктологія

Виктория 25-10-2021 Спасибо огромное Белик Марине Вячеславовне! У меня был и внутренний и внешний геморой. Все процедуры доктор провела очень хорошо, все обьяснила как и что будет, какая реабилитация. Сейчас чувствую себя прекрасно!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом