Шановні пацієнти!
Ми працюємо пн-пт з 8:00 до 20:00; сб з 08:00 до 18:00; нд з 08:00 до 15:00
Запис за телефоном:
(056) 736 66 66
(056) 732 00 00
(096) 732 00 00
(099) 732 00 00

Інфрачервона коагуляція гемороїдальних вузлів в Дніпрі

Інфрачервона коагуляція Оксфорд Медікал Даний метод лікування геморою максимально ефективний у разі розвитку хвороби на 1-2 стадії, а також як допоміжний вид лікування при більш запущеному прояві геморою. Найчастіше методика застосовується у разі, коли гемороїдальні вузли кровоточать. Іноді інфрачервона коагуляція супроводжує гемороїдоктомію, або, у разі випадання великого вузла, йде в комплексі з лігуванням.

ОСОБЛИВОСТІ МЕТОДИКИ

Завдяки фокусуванню інфрачервоного випромінювання виявляється точковий, тепловий вплив на запалений вузол. Таким чином відбувається коагуляція ніжки гемороїдального вузла, і він через кілька днів природним чином відторгається. Процедура проводиться в наступній послідовності:

  1. Використовується для лікування захворювання на ранніх стадіях (до 6 місяців перебігу захворювання).
  2. У пряму кишку делікатно вводиться аноскоп, який підсвічує кровоточивий гемороїдальний вузол. У той момент, коли вузол потрапляє у просвіт тубуса аноскопа, його поверхня підсушується. Наконечник коагулятора також вводять у просвіт аноскопа і щільно притискають його до слизової оболонки судинної ніжки.
  3. Потім проводиться коагуляція. Для цього лікар зліва праворуч переміщає світловод на 45°, щоб коагулювати ніжку вузла приблизно через кожні 0,5 см, 3-4 рази. Кожна маніпуляція триває 1-3 секунди.
  4. Залежно від складності захворювання проводиться до шести сеансів інфрачервоної коагуляції з інтервалом 10-14 днів. Причому за сеанс обробляється один вузол. Якщо вузли дуже великі, коагулюється вся поверхня.

ПЕРЕВАГИ ПРОЦЕДУРИ

  • Відсутність болю. Методика дозволяє щадно впливати на запалену область, в якій відсутні болючі рецептори;
  • Реальна економія часу. Процес займає трохи більше 30 хвилин;
  • Відсутність шрамів та рубців, оскільки процедура не є хірургічною операцією;
  • Проведення даної маніпуляції та реабілітаційний період не потребують госпіталізації, а відповідно, виключено будь-які додаткові витрати на перебування у стаціонарі;
  • Відсутність ускладнень та побічних ефектів. Як неприємні наслідки можна вважати слабковиражений больовий синдром і підвищення температури;
  • Загоєння відбувається за 1-2 дні.

Відділення проктології МЦ «Оксфорд Медікал Дніпро» має у своєму арсеналі найпередовіші технології, загальновизнані світовою проктологічною практикою. Комфортні умови та грамотний підхід професіоналів забезпечать швидке одужання з мінімальними втратами часу.

При вираженій стадії геморою дана процедура як самостійна методика не використовується. Для досягнення найкращого результату спеціалістами МЦ "Оксфорд Медікал Дніпро" метод інфрачервоної коагуляції застосовується в поєднанні з методикою лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями.

Попередній запис до проктолога за телефонами 732000 або (096, 099) 7320000..

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиХірург-проктолог вищої категорії: Оганов Олексій Геннадійович
Оганов Олексій Геннадійович Хірург-проктолог вищої категорії
Завідувачка відділення проктології та амбулаторної хірургії<br>Хірург-проктолог: Бєлік Марина В'ячеславівна
Бєлік Марина В'ячеславівна Завідувачка відділення проктології та амбулаторної хірургії
Хірург-проктолог
Завідувачка відділення проктології та амбулаторної хірургії<br>Хірург-проктолог: Бєлік Марина В'ячеславівна
Бєлік Марина В'ячеславівнаЗавідувачка відділення проктології та амбулаторної хірургії
Хірург-проктолог

інформація про лікаря

відгуки
Татьяна 14-02-2024 Огромная благодарность за решение столь деликатной проблемы. Внимательная, положительная, а главное-профессионал в своем деле. Очень рада, что попала именно к Белик Марине Вячеславовне. Очень советую данного врача.

відділення: Проктологія

Лариса 05-02-2024 Большое спасибо хочу сказать врачу Антипенко Ивану Александровичу за его профессиональную работу, внимательное отношение к пациенту, грамотному ведение болезни. Попала к врачу с ожогом ступни ноги. Просто наугад, к свободному кто был. Без отзывов и всяких там характеристик. И не прогадала. Назначено было квалифицированное грамотное лечение. В течение трех недель почти каждое утро скидывала фото раны, описывала состояние (рана страшная, боль ужасная, на ногу почти не становилась). В течение до часа я получала ответ - совет, рекомендации, все кратко, без лишних слов, по существу вопроса. Да, и морально хорошая поддержка была со стороны врача. Чувствовалось его участие, и не равнодушное отношение к вашей болезни. По необходимости корректировали препараты для облегчения ситуации, все обсуждалось и согласовывалось со мной. Слава богу обошлось без направления в ожоговый центр, на пересадку кожи (о чем меня заранее предупредил, если рана будет плохо заживать). Результатом очень довольна, все страшное уже позади. И все благодаря моему замечательному врачу. Хочется поблагодарить и клинику "ОКСФОРД МЕДИКАЛ" за квалифицированный подбор персонала !!! Спасибо Вам, и здоровья Вашим пациентам !!!

відділення: Проктологія

Марина 12-10-2023 Очень рекомендую Марину Вячеславовну как замечательного специалиста и человека, помогла мне справиться с многолетней проблемой, которая каждый день давала о себе знать. Сам осмотр, операция прошли очень быстро и практически безболезненно, доктор на связи в реабилитационный период, лечение минимальное и адекватное. Цены за манипуляции также очень демократичные. Выражаю огромную признательность ей за лечение и шлю свои наилучшие пожелания

відділення: Проктологія

Андрій 12-10-2023 Дякую команді "Оксфорд Медикал Дніпро". Нещодавна звертався по медичну допомогу у відділення на вул. Глінки, 7 м. Дніпро. Найвищий рівень сервісу, починаючи з моменту запису у колл-центрі, гарне відношення адміністраторів та дуже кваліфіковані лікарі. Починаючи з 2014 року, звертаюся тільки в Оксфорд Медикал за усіма питаннями з лікування. Окрема подяка відділенню проктології за успішне лікування ще у 2014 році.

відділення: Проктологія

Анастасия 03-05-2022 Была у Белик М.В. Очень тактичная и внимательная . Женщины не терпите и не затягивайте ! Ничего страшного нет . На осмотре все аккуратно и быстро .

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом