056 736 66 66
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Шановні пацієнти!Графік роботи медичного центру пн.-пт з 9:00 до 20:00; з 9:00-18:00, нд. з 9:00-15:00.Наші номери (099)7320000 (096)7320000Прямий телефон для запису до відділення естетичної медицини 0682091421

Інфрачервона коагуляція гемороїдальних вузлів в Дніпрі

Інфрачервона коагуляція Оксфорд Медікал Даний метод лікування геморою максимально ефективний у разі розвитку хвороби на 1-2 стадії, а також як допоміжний вид лікування при більш запущеному прояві геморою. Найчастіше методика застосовується у разі, коли гемороїдальні вузли кровоточать. Іноді інфрачервона коагуляція супроводжує гемороїдоктомію, або, у разі випадання великого вузла, йде в комплексі з лігуванням.

ОСОБЛИВОСТІ МЕТОДИКИ

Завдяки фокусуванню інфрачервоного випромінювання виявляється точковий, тепловий вплив на запалений вузол. Таким чином відбувається коагуляція ніжки гемороїдального вузла, і він через кілька днів природним чином відторгається. Процедура проводиться в наступній послідовності:

  1. Використовується для лікування захворювання на ранніх стадіях (до 6 місяців перебігу захворювання).
  2. У пряму кишку делікатно вводиться аноскоп, який підсвічує кровоточивий гемороїдальний вузол. У той момент, коли вузол потрапляє у просвіт тубуса аноскопа, його поверхня підсушується. Наконечник коагулятора також вводять у просвіт аноскопа і щільно притискають його до слизової оболонки судинної ніжки.
  3. Потім проводиться коагуляція. Для цього лікар зліва праворуч переміщає світловод на 45°, щоб коагулювати ніжку вузла приблизно через кожні 0,5 см, 3-4 рази. Кожна маніпуляція триває 1-3 секунди.
  4. Залежно від складності захворювання проводиться до шести сеансів інфрачервоної коагуляції з інтервалом 10-14 днів. Причому за сеанс обробляється один вузол. Якщо вузли дуже великі, коагулюється вся поверхня.

ПЕРЕВАГИ ПРОЦЕДУРИ

  • Відсутність болю. Методика дозволяє щадно впливати на запалену область, в якій відсутні болючі рецептори;
  • Реальна економія часу. Процес займає трохи більше 30 хвилин;
  • Відсутність шрамів та рубців, оскільки процедура не є хірургічною операцією;
  • Проведення даної маніпуляції та реабілітаційний період не потребують госпіталізації, а відповідно, виключено будь-які додаткові витрати на перебування у стаціонарі;
  • Відсутність ускладнень та побічних ефектів. Як неприємні наслідки можна вважати слабковиражений больовий синдром і підвищення температури;
  • Загоєння відбувається за 1-2 дні.

Відділення проктології МЦ «Оксфорд Медікал Дніпро» має у своєму арсеналі найпередовіші технології, загальновизнані світовою проктологічною практикою. Комфортні умови та грамотний підхід професіоналів забезпечать швидке одужання з мінімальними втратами часу.

При вираженій стадії геморою дана процедура як самостійна методика не використовується. Для досягнення найкращого результату спеціалістами МЦ "Оксфорд Медікал Дніпро" метод інфрачервоної коагуляції застосовується в поєднанні з методикою лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями.

Попередній запис до проктолога за телефонами 732000 або (096, 099) 7320000..

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиХірург-проктолог вищої категорії: Оганов Олексій Геннадійович
Оганов Олексій Геннадійович Хірург-проктолог вищої категорії
Завідувачка відділення проктології та амбулаторної хірургії<br>Хірург-проктолог: Бєлік Марина В'ячеславівна
Бєлік Марина В'ячеславівна Завідувачка відділення проктології та амбулаторної хірургії
Хірург-проктолог
Завідувачка відділення проктології та амбулаторної хірургії<br>Хірург-проктолог: Бєлік Марина В'ячеславівна
Бєлік Марина В'ячеславівнаЗавідувачка відділення проктології та амбулаторної хірургії
Хірург-проктолог

інформація про лікаря

відгуки
Марина 12-10-2023 Очень рекомендую Марину Вячеславовну как замечательного специалиста и человека, помогла мне справиться с многолетней проблемой, которая каждый день давала о себе знать. Сам осмотр, операция прошли очень быстро и практически безболезненно, доктор на связи в реабилитационный период, лечение минимальное и адекватное. Цены за манипуляции также очень демократичные. Выражаю огромную признательность ей за лечение и шлю свои наилучшие пожелания

відділення: Проктологія

Андрій 12-10-2023 Дякую команді "Оксфорд Медикал Дніпро". Нещодавна звертався по медичну допомогу у відділення на вул. Глінки, 7 м. Дніпро. Найвищий рівень сервісу, починаючи з моменту запису у колл-центрі, гарне відношення адміністраторів та дуже кваліфіковані лікарі. Починаючи з 2014 року, звертаюся тільки в Оксфорд Медикал за усіма питаннями з лікування. Окрема подяка відділенню проктології за успішне лікування ще у 2014 році.

відділення: Проктологія

Анастасия 03-05-2022 Была у Белик М.В. Очень тактичная и внимательная . Женщины не терпите и не затягивайте ! Ничего страшного нет . На осмотре все аккуратно и быстро .

відділення: Проктологія

Екатерина 17-11-2021 Очень понравился доктор Белик Марина Вячеславовна. Спокойно и доходчиво все объяснила и назначила лечение. Рекомендую.

відділення: Проктологія

Виктория 25-10-2021 Спасибо огромное Белик Марине Вячеславовне! У меня был и внутренний и внешний геморой. Все процедуры доктор провела очень хорошо, все обьяснила как и что будет, какая реабилитация. Сейчас чувствую себя прекрасно!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом