Шановні пацієнти!
Ми працюємо пн-пт з 8:00 до 20:00; сб з 08:00 до 18:00; нд з 08:00 до 15:00
Запис за телефоном:
(056) 736 66 66
(056) 732 00 00
(096) 732 00 00
(099) 732 00 00

Лікування анальних тріщин в Дніпрі

В світовій практиці проктології анальна тріщина чи то фісура - це одна з найрозповсюдженіших патологій, яка поступається своєю “популярністю” хіба геморою чи коліту. Якщо говорити простою мовою, то захворювання представляє собою розрив слизової оболонки заднього проходу. Зазвичай цей розрив знаходиться на задній стінці, рідше - на передній. Свіжа тріщина має рівні краї, а в якості дна виступає м'язова тканина сфінктера. Хронічна тріщина (якій більше за 1 місяць) характеризується розростанням та ущільненням тканин, які в подальшому піддаються трофічним змінам.

Як проявляється анальна тріщина?

Незважаючи на свої невеликі розміри, разом із анальною тріщиною можуть з’явитись цілий ряд хворобливих, а подекуди навіть дуже болісних симптомів.

Гостра анальна тріщина супроводжується:

 • біль при дефекації і впродовж певного часу після того;

 • спазми в анальному сфінктері;

 • виділення крові із заднього проходу.

Більше того, больові симптоми, що можуть виникати за наявності анальної тріщини, викликають відчуття страху пацієнтів перед відвідуванням туалету. Це призводить до виникнення запорів та порушень дефекацій. До того ж кров в калових масах згортається, стає більш щільною і ще додатково подразнює слизову.

Хронічні тріщини виявляють себе більш серйозними симптомами:

 • тривалі больові відчуття в задньому проході, які значно підсилюються в сидячому положенні;

 • кровотеча, яка стає більш вираженою під час запорів;

 • гнійні виділення з заднього проходу;

 • страх стулу - тривала відмова від спорожнення кишківника, пов'язана з бажанням уникнути болю при відвідуванню туалету.

Небезпека, яку з собою несе анальна тріщина?

Будь який з симптомів, про які ми говорили вище, потребує термінового відвідування проктолога. У випадку наявності хвороби, довготривала відсутність лікування може призвести до необхідності хірургічного вирішення питання.

Анальні тріщини можуть викликати цілу низку ускладнень:

 • тривалі і дуже болючі спазми в анальному сфінктері;

 • запалення тканин навколо прямої кишки;

 • сильні кровотечі;

 • свищ прямої кишки;

 • запалення внутрішньої оболонки товстого кишківника;

 • запалення передміхурової залози у чоловіків.

Медичний центр Oxford Medical Дніпро використовує одну з найпрогресивніших методик лікування анальних тріщин - радіохвильову хірургію за допомогою апарату “Сургітрон”

Переваги використання радіохвильової хірургії:

 • Цілковита безпека процедури. Оскільки м'які тканини розсікають високочастотні радіохвилі, а не хірургічний ніж, не відбувається тиску на тканину, що може супроводжуватись дробленням клітин;

 • відсутність післяопераційних рубців, набряків, шрамів;

 • виключаються будь-які ускладнення, оскільки радіохвилі мають стерилізуючий ефект;

 • відсутність необхідності використання сильного наркозу - процедура проводиться з використанням місцевої анестезії, або заспокійливих засобів.

Для попереднього запису на прийом до проктолога, дзвоніть за номерами: (056)7320000, (099)7320000, (096)7320000.

( Рейтинг: 4.00, голосів: 2 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиХірург-проктолог вищої категорії: Оганов Олексій Геннадійович
Оганов Олексій Геннадійович Хірург-проктолог вищої категорії
Завідувачка відділення проктології та амбулаторної хірургії<br>Хірург-проктолог: Бєлік Марина В'ячеславівна
Бєлік Марина В'ячеславівна Завідувачка відділення проктології та амбулаторної хірургії
Хірург-проктолог
Завідувачка відділення проктології та амбулаторної хірургії<br>Хірург-проктолог: Бєлік Марина В'ячеславівна
Бєлік Марина В'ячеславівнаЗавідувачка відділення проктології та амбулаторної хірургії
Хірург-проктолог

інформація про лікаря

відгуки
Татьяна 14-02-2024 Огромная благодарность за решение столь деликатной проблемы. Внимательная, положительная, а главное-профессионал в своем деле. Очень рада, что попала именно к Белик Марине Вячеславовне. Очень советую данного врача.

відділення: Проктологія

Лариса 05-02-2024 Большое спасибо хочу сказать врачу Антипенко Ивану Александровичу за его профессиональную работу, внимательное отношение к пациенту, грамотному ведение болезни. Попала к врачу с ожогом ступни ноги. Просто наугад, к свободному кто был. Без отзывов и всяких там характеристик. И не прогадала. Назначено было квалифицированное грамотное лечение. В течение трех недель почти каждое утро скидывала фото раны, описывала состояние (рана страшная, боль ужасная, на ногу почти не становилась). В течение до часа я получала ответ - совет, рекомендации, все кратко, без лишних слов, по существу вопроса. Да, и морально хорошая поддержка была со стороны врача. Чувствовалось его участие, и не равнодушное отношение к вашей болезни. По необходимости корректировали препараты для облегчения ситуации, все обсуждалось и согласовывалось со мной. Слава богу обошлось без направления в ожоговый центр, на пересадку кожи (о чем меня заранее предупредил, если рана будет плохо заживать). Результатом очень довольна, все страшное уже позади. И все благодаря моему замечательному врачу. Хочется поблагодарить и клинику "ОКСФОРД МЕДИКАЛ" за квалифицированный подбор персонала !!! Спасибо Вам, и здоровья Вашим пациентам !!!

відділення: Проктологія

Марина 12-10-2023 Очень рекомендую Марину Вячеславовну как замечательного специалиста и человека, помогла мне справиться с многолетней проблемой, которая каждый день давала о себе знать. Сам осмотр, операция прошли очень быстро и практически безболезненно, доктор на связи в реабилитационный период, лечение минимальное и адекватное. Цены за манипуляции также очень демократичные. Выражаю огромную признательность ей за лечение и шлю свои наилучшие пожелания

відділення: Проктологія

Андрій 12-10-2023 Дякую команді "Оксфорд Медикал Дніпро". Нещодавна звертався по медичну допомогу у відділення на вул. Глінки, 7 м. Дніпро. Найвищий рівень сервісу, починаючи з моменту запису у колл-центрі, гарне відношення адміністраторів та дуже кваліфіковані лікарі. Починаючи з 2014 року, звертаюся тільки в Оксфорд Медикал за усіма питаннями з лікування. Окрема подяка відділенню проктології за успішне лікування ще у 2014 році.

відділення: Проктологія

Анастасия 03-05-2022 Была у Белик М.В. Очень тактичная и внимательная . Женщины не терпите и не затягивайте ! Ничего страшного нет . На осмотре все аккуратно и быстро .

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом