Шановні пацієнти! Графік роботи медичного центру з 10:00 до 17:00

Допплерівська дезартерізація HAL-RAR в Дніпрі

Сучасна медицина налічує декілька способів при лікуванні внутрішнього та зовнішнього геморою, завдяки яким можна досягнути високої ефективності (80-90%; це залежить від індивідуальних особливостей людини та стадії, на якій знаходиться хвороба). Такими методиками являються ІЧ-коагуляція, лігування латексними кільцями та застосування радіохвильової хірургії.

Доволі нещодавно з’явилась нова технологія, яка затьмарює усі, що існують, навіть гемороїдектомію.

Допплерівська дезартерізація HAL RAR являється єдиною у своєму роді методикою, завдяки якій можливо лікувати геморой 1-4 стадії лише за один візит до фахівця. Тільки мережа клінік «Оксфорд Медікал» надає дані послуги в Україні. Лише лікарі, що працюють в даній мережі, надають лікування з використанням даної технології.

При лікуванні зовнішнього і внутрішнього геморою завдяки даній процедурі забезпечується 96%-а ефективність. Вона йде лише 30-40 хвилин, і після неї відсутні больові відчуття, рецидиви і після неї не потрібно повторно звертатись до проктолога. А реабілітаційний період складає лише декілька днів.

У ЧОМУ СУТЬ МЕТОДИКИ HAL-RAR?

HAL-RAR розшифровується як «гемороїдальне артеріальне Лігування + Мукопексія / проктопластики». Проктологами цей метод був визнаний найкращим, що використовується у світовій практиці. Максимальна ефективність була досягнута авторами даної методики завдяки тому, що було враховано недоліки методик, що використовувались до цього.

Завдяки HAL RAR відбувається усунення хворобливих відчуттів, а також першопричини захворювання, а саме запалені гемороїдальні артерії. Процес складається з наступних етапів:

  1. Відбувається неглибоке та обережне введення крихітного доплер-датчику, що розміщується на прозорому аноскопі, безпосередньо в просвіт прямої кишки, завдяки чому відбувається перетворення пульсації гемороїдальної артерії у звуковий сигнал, що дозволяє лікарю швидко відшукати джерело запалення.
  2. Лікар прошиває артерії, завдяки чому блокується приплив крові до вузлів.
  3. Після цього лікар проводить мукопексію або підтяжку внутрішнього гемороїдального вузла. Таким чином суцільно прошиваються тканини вузла від вершини до основи. У свою чергу, це «піднімає» провисаючу область і гемороїдальний вузол займає своє нормальне положення. Все це відбувається не більше, ніж 30 хвилин.
  4. Після цього підключається безпосередньо організм пацієнта. Оскільки відбувається зменшення кровотоку, спостерігається зсихання та зменшення у розмірі запаленних вузлів. За 1-2 тижні відбувається повне відторгнення та виведення гемороїдальних вузлів.

Методику HAL RAR проводять під будь-яким видом анестезії, і то її використання обумовлюється процедурою безболісного введення аноскопа. Завдяки відсутності больових рецепторів в області прошивання, зумовлена повна відсутність болісних відчуттів. Симптоми захворювання зникають після процедури, а, відсутність шрамів і рубців не потребує тривалого загоєння. Через декілька днів пацієнт повністю одужує.

За більш детальною інформацією відносно найсучасніших технологій для лікування геморою, HAL RAR, ви можете звернутись за телефонами МЦ «Оксфорд Медікал Дніпро» - 7320000 або (096, 099) 7320000. Саме за цими номерами ви можете попередньо записатися на первинний прийом проктолога.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиХірург-проктолог вищої категорії: Оганов Олексій Геннадійович
Оганов Олексій Геннадійович Хірург-проктолог вищої категорії

відгуки
Анастасия 03-05-2022 Была у Белик М.В. Очень тактичная и внимательная . Женщины не терпите и не затягивайте ! Ничего страшного нет . На осмотре все аккуратно и быстро .

відділення: Проктологія

Екатерина 17-11-2021 Очень понравился доктор Белик Марина Вячеславовна. Спокойно и доходчиво все объяснила и назначила лечение. Рекомендую.

відділення: Проктологія

Виктория 25-10-2021 Спасибо огромное Белик Марине Вячеславовне! У меня был и внутренний и внешний геморой. Все процедуры доктор провела очень хорошо, все обьяснила как и что будет, какая реабилитация. Сейчас чувствую себя прекрасно!

відділення: Проктологія

Ольга 10-10-2021 Хочу оставить ещё один положительный отзыв от посещения врача проктолога Белик Марины Вячеславовны и не боюсь повториться - внимательная, деликатная, выслушала, рассказала, даже показала). Девочки, не бойтесь, не терпите, обращайтесь, так как попадете в надёжные руки.

відділення: Проктологія

Юлия 15-11-2020 Марина Вячеславовна,просто перевернула мое видение и отношение к проктологии,это врач на своем месте,такими врачами нужно дорожить,спасибо огромное за помощь!!!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом