Шановні пацієнти!
Ми працюємо пн-пт з 8:00 до 20:00; сб з 08:00 до 18:00; нд з 08:00 до 15:00
Запис за телефоном:
(056) 736 66 66
(056) 732 00 00
(096) 732 00 00
(099) 732 00 00

Допплерівська дезартерізація HAL-RAR в Дніпрі

Сучасна медицина налічує декілька способів при лікуванні внутрішнього та зовнішнього геморою, завдяки яким можна досягнути високої ефективності (80-90%; це залежить від індивідуальних особливостей людини та стадії, на якій знаходиться хвороба). Такими методиками являються ІЧ-коагуляція, лігування латексними кільцями та застосування радіохвильової хірургії.

Доволі нещодавно з’явилась нова технологія, яка затьмарює усі, що існують, навіть гемороїдектомію.

Допплерівська дезартерізація HAL RAR являється єдиною у своєму роді методикою, завдяки якій можливо лікувати геморой 1-4 стадії лише за один візит до фахівця. Тільки мережа клінік «Оксфорд Медікал» надає дані послуги в Україні. Лише лікарі, що працюють в даній мережі, надають лікування з використанням даної технології.

При лікуванні зовнішнього і внутрішнього геморою завдяки даній процедурі забезпечується 96%-а ефективність. Вона йде лише 30-40 хвилин, і після неї відсутні больові відчуття, рецидиви і після неї не потрібно повторно звертатись до проктолога. А реабілітаційний період складає лише декілька днів.

У ЧОМУ СУТЬ МЕТОДИКИ HAL-RAR?

HAL-RAR розшифровується як «гемороїдальне артеріальне Лігування + Мукопексія / проктопластики». Проктологами цей метод був визнаний найкращим, що використовується у світовій практиці. Максимальна ефективність була досягнута авторами даної методики завдяки тому, що було враховано недоліки методик, що використовувались до цього.

Завдяки HAL RAR відбувається усунення хворобливих відчуттів, а також першопричини захворювання, а саме запалені гемороїдальні артерії. Процес складається з наступних етапів:

  1. Відбувається неглибоке та обережне введення крихітного доплер-датчику, що розміщується на прозорому аноскопі, безпосередньо в просвіт прямої кишки, завдяки чому відбувається перетворення пульсації гемороїдальної артерії у звуковий сигнал, що дозволяє лікарю швидко відшукати джерело запалення.
  2. Лікар прошиває артерії, завдяки чому блокується приплив крові до вузлів.
  3. Після цього лікар проводить мукопексію або підтяжку внутрішнього гемороїдального вузла. Таким чином суцільно прошиваються тканини вузла від вершини до основи. У свою чергу, це «піднімає» провисаючу область і гемороїдальний вузол займає своє нормальне положення. Все це відбувається не більше, ніж 30 хвилин.
  4. Після цього підключається безпосередньо організм пацієнта. Оскільки відбувається зменшення кровотоку, спостерігається зсихання та зменшення у розмірі запаленних вузлів. За 1-2 тижні відбувається повне відторгнення та виведення гемороїдальних вузлів.

Методику HAL RAR проводять під будь-яким видом анестезії, і то її використання обумовлюється процедурою безболісного введення аноскопа. Завдяки відсутності больових рецепторів в області прошивання, зумовлена повна відсутність болісних відчуттів. Симптоми захворювання зникають після процедури, а, відсутність шрамів і рубців не потребує тривалого загоєння. Через декілька днів пацієнт повністю одужує.

За більш детальною інформацією відносно найсучасніших технологій для лікування геморою, HAL RAR, ви можете звернутись за телефонами МЦ «Оксфорд Медікал Дніпро» - 7320000 або (096, 099) 7320000. Саме за цими номерами ви можете попередньо записатися на первинний прийом проктолога.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиХірург-проктолог вищої категорії: Оганов Олексій Геннадійович
Оганов Олексій Геннадійович Хірург-проктолог вищої категорії

відгуки
Татьяна 14-02-2024 Огромная благодарность за решение столь деликатной проблемы. Внимательная, положительная, а главное-профессионал в своем деле. Очень рада, что попала именно к Белик Марине Вячеславовне. Очень советую данного врача.

відділення: Проктологія

Лариса 05-02-2024 Большое спасибо хочу сказать врачу Антипенко Ивану Александровичу за его профессиональную работу, внимательное отношение к пациенту, грамотному ведение болезни. Попала к врачу с ожогом ступни ноги. Просто наугад, к свободному кто был. Без отзывов и всяких там характеристик. И не прогадала. Назначено было квалифицированное грамотное лечение. В течение трех недель почти каждое утро скидывала фото раны, описывала состояние (рана страшная, боль ужасная, на ногу почти не становилась). В течение до часа я получала ответ - совет, рекомендации, все кратко, без лишних слов, по существу вопроса. Да, и морально хорошая поддержка была со стороны врача. Чувствовалось его участие, и не равнодушное отношение к вашей болезни. По необходимости корректировали препараты для облегчения ситуации, все обсуждалось и согласовывалось со мной. Слава богу обошлось без направления в ожоговый центр, на пересадку кожи (о чем меня заранее предупредил, если рана будет плохо заживать). Результатом очень довольна, все страшное уже позади. И все благодаря моему замечательному врачу. Хочется поблагодарить и клинику "ОКСФОРД МЕДИКАЛ" за квалифицированный подбор персонала !!! Спасибо Вам, и здоровья Вашим пациентам !!!

відділення: Проктологія

Марина 12-10-2023 Очень рекомендую Марину Вячеславовну как замечательного специалиста и человека, помогла мне справиться с многолетней проблемой, которая каждый день давала о себе знать. Сам осмотр, операция прошли очень быстро и практически безболезненно, доктор на связи в реабилитационный период, лечение минимальное и адекватное. Цены за манипуляции также очень демократичные. Выражаю огромную признательность ей за лечение и шлю свои наилучшие пожелания

відділення: Проктологія

Андрій 12-10-2023 Дякую команді "Оксфорд Медикал Дніпро". Нещодавна звертався по медичну допомогу у відділення на вул. Глінки, 7 м. Дніпро. Найвищий рівень сервісу, починаючи з моменту запису у колл-центрі, гарне відношення адміністраторів та дуже кваліфіковані лікарі. Починаючи з 2014 року, звертаюся тільки в Оксфорд Медикал за усіма питаннями з лікування. Окрема подяка відділенню проктології за успішне лікування ще у 2014 році.

відділення: Проктологія

Анастасия 03-05-2022 Была у Белик М.В. Очень тактичная и внимательная . Женщины не терпите и не затягивайте ! Ничего страшного нет . На осмотре все аккуратно и быстро .

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом