Лікування тромбозу гемороїдального вузла в Дніпрі

Тромбоз гемороїдального вузла - це ускладнення від геморою, що з'являється досить часто. Про наявність цієї проблеми сигналізує гострий біль, а сам тромбоз може становити загрозу для життя людини. 

Геморой - це одне з найбільш неприємних хронічних захворювань, яке відоме багато кому. Згідно зі статистичними даними, на це захворювання страждає більше половини всього населення планети, будь-яких вікових груп. Гострі прояви геморою не тільки приносять дискомфорт, але і можуть стати причиною ускладнень.

Причини виникнення тромбозу

Серед основних причин виникнення тромбозу:

 • різке підвищення внутрішньочеревного тиску при значних фізичних навантаженнях, напруження пов'язане зі запором;

 • переохолодження через застій крові у вузлі при перепаді температур, особливо в порівнянні з іншими тканинами;

 • травмовані тканини навколо вузла - кров звертається, збираються тромботичні маси, що призводить до зупинки циркуляції крові та тромбозу.

Всі з причин, що ми описали їх вище, можливі при запущених станах. За умови своєчасного звернення до спеціаліста, цієї проблеми можна уникнути і не хвилюватись через виникнення ускладнень. 

Види тромбозу

Тромбози бувають:

 • внутрішні;

 • зовнішні;

 • комбіновані.

Частіше за все зустрічаються тромбози у зовнішній частині вузла. Пов'язано це з тим, що зовнішні причини впливають самозваний сфінктер, що призводить до погіршення кровообігу, перетискаються судини, які живлять стінку вузла.

Прояви тромбозу

В першу чергу про наявність проблеми сигналізує поява больових відчуттів. Вузол з тромбом болить через погіршення кровообігу, до того ж на нього тиснуть судини, що призводить до порушень кровообігу, що впливає і на прилеглі тканини та вузли.

Особливою рисою є той факт, що біль є спазмуючим, однак під час дефекації чи при перетисканні вузла, больові відчуття стають постійними та пекучими.

Другою ознакою наявності тромбозу є значне збільшення в розмірах гемороїдального вузла, що значно погіршує стан здоров'я. Причиною цього є венозний застій.

В подальшому можуть з'являтися кровотечі при механічних пошкодженнях - цей симптом є ознакою третьої стадії захворювання, коли больові відчуття майже неможливо витримати, а хвороба вражає прилеглі тканини та вузли.

Зміна кольору вузлів - це один найбільш очевидних проявів тромбозу. Вузли, що випадають зазвичай не вирізняються по кольору від прилеглих тканин, в той час як тромбовані мають синюшний, фіолетовий або темно-червоний колір, залежно від важкості ситуації.

Діагностика тромбозу

Виявлення проблеми не потребує складних досліджень, адже зовнішні прояви говорять самі за себе. Для виявлення повної картини хвороби можуть бути використані наступні методи:

 • відеодіагностика;

 • візуальний огляд;

 • дослідження пальцем.

Після проведення повного дослідження лікар може визначити ступінь розвитку хвороби, наявність ускладнень, що вже є або можуть виникнути, розробляється методологія лікування, завдяки якій можна позбутись від неприємних вражень з мінімальним дискомфортом для пацієнта.

Методика лікування тромбозу гемороїдального вузла

В медичному центрі Oxford Medical Дніпро використовують два методи лікування, залежно від складності ситуації, загального стану здоров'я та віку пацієнта.

 1. Медикаментозний метод передбачає використання мазі, спазмолітичних засобів, зняття больових відчуттів, зменшення набряку та відновлення судин;

 2. Радіохвильова хірургія за допомогою апарату Сургітрон

Будь-яке рішення, прийняте лікарем, гарантує ефективне позбавлення від проблеми, а своєчасна діагностика позбавить від ускладнень в подальшому.

Записуйтесь на консультацію до проктолога за номерами: (056)7320000, (099)7320000, (096)7320000.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Екатерина 17-11-2021 Очень понравился доктор Белик Марина Вячеславовна. Спокойно и доходчиво все объяснила и назначила лечение. Рекомендую.

відділення: Проктологія

Виктория 25-10-2021 Спасибо огромное Белик Марине Вячеславовне! У меня был и внутренний и внешний геморой. Все процедуры доктор провела очень хорошо, все обьяснила как и что будет, какая реабилитация. Сейчас чувствую себя прекрасно!

відділення: Проктологія

Ольга 10-10-2021 Хочу оставить ещё один положительный отзыв от посещения врача проктолога Белик Марины Вячеславовны и не боюсь повториться - внимательная, деликатная, выслушала, рассказала, даже показала). Девочки, не бойтесь, не терпите, обращайтесь, так как попадете в надёжные руки.

відділення: Проктологія

Юлия 15-11-2020 Марина Вячеславовна,просто перевернула мое видение и отношение к проктологии,это врач на своем месте,такими врачами нужно дорожить,спасибо огромное за помощь!!!

відділення: Проктологія

Юлия 13-07-2020 Большое спасибо Белик Марине Вячеславовне, за её профессиональное отношение к своей работе, очень приятная и внимательная к пациентам. Спасибо Вам , что решили мою проблему, всем советую 100 % . Вы мастер своего дела. Клинике повезло с вами .

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом