Шановні пацієнти!
Ми працюємо пн-пт з 8:00 до 20:00; сб з 08:00 до 18:00; нд з 08:00 до 15:00
Запис за телефоном:
(056) 736 66 66
(056) 732 00 00
(096) 732 00 00
(099) 732 00 00

Лікування тромбозу гемороїдального вузла в Дніпрі

Тромбоз гемороїдального вузла - це ускладнення від геморою, що з'являється досить часто. Про наявність цієї проблеми сигналізує гострий біль, а сам тромбоз може становити загрозу для життя людини. 

Геморой - це одне з найбільш неприємних хронічних захворювань, яке відоме багато кому. Згідно зі статистичними даними, на це захворювання страждає більше половини всього населення планети, будь-яких вікових груп. Гострі прояви геморою не тільки приносять дискомфорт, але і можуть стати причиною ускладнень.

Причини виникнення тромбозу

Серед основних причин виникнення тромбозу:

 • різке підвищення внутрішньочеревного тиску при значних фізичних навантаженнях, напруження пов'язане зі запором;

 • переохолодження через застій крові у вузлі при перепаді температур, особливо в порівнянні з іншими тканинами;

 • травмовані тканини навколо вузла - кров звертається, збираються тромботичні маси, що призводить до зупинки циркуляції крові та тромбозу.

Всі з причин, що ми описали їх вище, можливі при запущених станах. За умови своєчасного звернення до спеціаліста, цієї проблеми можна уникнути і не хвилюватись через виникнення ускладнень. 

Види тромбозу

Тромбози бувають:

 • внутрішні;

 • зовнішні;

 • комбіновані.

Частіше за все зустрічаються тромбози у зовнішній частині вузла. Пов'язано це з тим, що зовнішні причини впливають самозваний сфінктер, що призводить до погіршення кровообігу, перетискаються судини, які живлять стінку вузла.

Прояви тромбозу

В першу чергу про наявність проблеми сигналізує поява больових відчуттів. Вузол з тромбом болить через погіршення кровообігу, до того ж на нього тиснуть судини, що призводить до порушень кровообігу, що впливає і на прилеглі тканини та вузли.

Особливою рисою є той факт, що біль є спазмуючим, однак під час дефекації чи при перетисканні вузла, больові відчуття стають постійними та пекучими.

Другою ознакою наявності тромбозу є значне збільшення в розмірах гемороїдального вузла, що значно погіршує стан здоров'я. Причиною цього є венозний застій.

В подальшому можуть з'являтися кровотечі при механічних пошкодженнях - цей симптом є ознакою третьої стадії захворювання, коли больові відчуття майже неможливо витримати, а хвороба вражає прилеглі тканини та вузли.

Зміна кольору вузлів - це один найбільш очевидних проявів тромбозу. Вузли, що випадають зазвичай не вирізняються по кольору від прилеглих тканин, в той час як тромбовані мають синюшний, фіолетовий або темно-червоний колір, залежно від важкості ситуації.

Діагностика тромбозу

Виявлення проблеми не потребує складних досліджень, адже зовнішні прояви говорять самі за себе. Для виявлення повної картини хвороби можуть бути використані наступні методи:

 • відеодіагностика;

 • візуальний огляд;

 • дослідження пальцем.

Після проведення повного дослідження лікар може визначити ступінь розвитку хвороби, наявність ускладнень, що вже є або можуть виникнути, розробляється методологія лікування, завдяки якій можна позбутись від неприємних вражень з мінімальним дискомфортом для пацієнта.

Методика лікування тромбозу гемороїдального вузла

В медичному центрі Oxford Medical Дніпро використовують два методи лікування, залежно від складності ситуації, загального стану здоров'я та віку пацієнта.

 1. Медикаментозний метод передбачає використання мазі, спазмолітичних засобів, зняття больових відчуттів, зменшення набряку та відновлення судин;

 2. Радіохвильова хірургія за допомогою апарату Сургітрон

Будь-яке рішення, прийняте лікарем, гарантує ефективне позбавлення від проблеми, а своєчасна діагностика позбавить від ускладнень в подальшому.

Записуйтесь на консультацію до проктолога за номерами: (056)7320000, (099)7320000, (096)7320000.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Татьяна 14-02-2024 Огромная благодарность за решение столь деликатной проблемы. Внимательная, положительная, а главное-профессионал в своем деле. Очень рада, что попала именно к Белик Марине Вячеславовне. Очень советую данного врача.

відділення: Проктологія

Лариса 05-02-2024 Большое спасибо хочу сказать врачу Антипенко Ивану Александровичу за его профессиональную работу, внимательное отношение к пациенту, грамотному ведение болезни. Попала к врачу с ожогом ступни ноги. Просто наугад, к свободному кто был. Без отзывов и всяких там характеристик. И не прогадала. Назначено было квалифицированное грамотное лечение. В течение трех недель почти каждое утро скидывала фото раны, описывала состояние (рана страшная, боль ужасная, на ногу почти не становилась). В течение до часа я получала ответ - совет, рекомендации, все кратко, без лишних слов, по существу вопроса. Да, и морально хорошая поддержка была со стороны врача. Чувствовалось его участие, и не равнодушное отношение к вашей болезни. По необходимости корректировали препараты для облегчения ситуации, все обсуждалось и согласовывалось со мной. Слава богу обошлось без направления в ожоговый центр, на пересадку кожи (о чем меня заранее предупредил, если рана будет плохо заживать). Результатом очень довольна, все страшное уже позади. И все благодаря моему замечательному врачу. Хочется поблагодарить и клинику "ОКСФОРД МЕДИКАЛ" за квалифицированный подбор персонала !!! Спасибо Вам, и здоровья Вашим пациентам !!!

відділення: Проктологія

Марина 12-10-2023 Очень рекомендую Марину Вячеславовну как замечательного специалиста и человека, помогла мне справиться с многолетней проблемой, которая каждый день давала о себе знать. Сам осмотр, операция прошли очень быстро и практически безболезненно, доктор на связи в реабилитационный период, лечение минимальное и адекватное. Цены за манипуляции также очень демократичные. Выражаю огромную признательность ей за лечение и шлю свои наилучшие пожелания

відділення: Проктологія

Андрій 12-10-2023 Дякую команді "Оксфорд Медикал Дніпро". Нещодавна звертався по медичну допомогу у відділення на вул. Глінки, 7 м. Дніпро. Найвищий рівень сервісу, починаючи з моменту запису у колл-центрі, гарне відношення адміністраторів та дуже кваліфіковані лікарі. Починаючи з 2014 року, звертаюся тільки в Оксфорд Медикал за усіма питаннями з лікування. Окрема подяка відділенню проктології за успішне лікування ще у 2014 році.

відділення: Проктологія

Анастасия 03-05-2022 Была у Белик М.В. Очень тактичная и внимательная . Женщины не терпите и не затягивайте ! Ничего страшного нет . На осмотре все аккуратно и быстро .

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом