Лікування геморою в Дніпрі

Лікування геморою без болю та без операцій - це не міф, а реальність. В медичному центрі Oxford Medical Дніпро використовуються сучасні методи лікування геморою, які є найбільш делікатними по відношенню до пацієнта, та найбільш ефективними, з точки зору світової практики проктології. Латексне лігування запалених вузлів, інфрачервоне коагулювання - це безопераційні методики, що не заважають звичному образу життя і здатні вписатись в робочий графік кожного.

Для початку давайте розберемо, що собою представляє геморой. По суті - це розширення вен, за якого гемороїдальні вузли набрякають, значно збільшуються в розмірах, стають хворобливими та кровоточать. Частіше за все від геморою страждають більшість сучасних людей, через сидячий образ життя, неправильне харчування та зловживання алкогольними напоями та запори.

Геморой - це хвороба, яка однаково заважає і жінкам, і чоловікам. Як доводять сумні статистичні дані, ця хвороба вражає активне населення вікової групи від 25 до 55 років. В більш зрілому віці вже спостерігається хронічний перебіг хвороби.

Діагностика геморою

Щоб поставити діагноз - геморой та виключити наявність інших патологій прямої кишки, необхідний терміновий огляд лікаря-проктолога. Відвідування спеціаліста необхідне, оскільки місцеві мазі, креми, свічки та засоби народної медицини можуть дати лиш тимчасове полегшення, але не ефективний довготривалий результат.

Вибір методики для лікування геморою багато в чому залежить від стадії захворювання, та її форми. Це означає, що звертатись до лікаря необхідно якомога раніше, за наявності перших симптомів.

Перші симптоми за яких треба звертатися до проктолога:

  • свербіж в задньому проході;

  • біль під час дефекації;

  • збільшення, а іноді і випадіння гемороїдального вузла;

  • кров під час дефекації.

В МЦ Oxford Medical Дніпро використовуються наступні методи лікування геморою:

  1. Лігування латексними кільцями. Ця методика використовується коли є запалений вузол - на нього одягається латексне кільце, що дозволяє перекрити живлення вузла. Завдяки цьому з часом він відторгається;

  2. Ін'єкційна склеротерапія. В цьому випадку роблять уколи навколо вузла склерозуючим розчином, що дозволяє зменшити розмір вузла та припинити кровотечу. Таким чином вузол самостійно повертається на своє місце.

  3. Інфрачервона коагуляція - методика впливу тепловою енергією на стінку вузла та судин, що його живлять. Це викликає повний склероз запаленого гемороїдального вузла.

Якщо ви відчуваєте неприємні або больові відчуття в задньому проході, або маєте підозри щодо запаленого геморою - не відкладайте візит до лікаря. В медичному центрі Oxford Medical Дніпро ведуть прийом проктологи, які допоможуть підібрати той метод лікування, який відповідатиме вашим індивідуальним особливостям та принесе найкращий результат. Вчасне лікування дозволить вам позбутись болю та дискомфорту назавжди.

Запис на прийом до проктолога за номерами: (056)7320000, (099)7320000, (096)7320000.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиХірург-проктолог вищої категорії: Оганов Олексій Геннадійович
Оганов Олексій Геннадійович Хірург-проктолог вищої категорії

відгуки
Екатерина 17-11-2021 Очень понравился доктор Белик Марина Вячеславовна. Спокойно и доходчиво все объяснила и назначила лечение. Рекомендую.

відділення: Проктологія

Виктория 25-10-2021 Спасибо огромное Белик Марине Вячеславовне! У меня был и внутренний и внешний геморой. Все процедуры доктор провела очень хорошо, все обьяснила как и что будет, какая реабилитация. Сейчас чувствую себя прекрасно!

відділення: Проктологія

Ольга 10-10-2021 Хочу оставить ещё один положительный отзыв от посещения врача проктолога Белик Марины Вячеславовны и не боюсь повториться - внимательная, деликатная, выслушала, рассказала, даже показала). Девочки, не бойтесь, не терпите, обращайтесь, так как попадете в надёжные руки.

відділення: Проктологія

Юлия 15-11-2020 Марина Вячеславовна,просто перевернула мое видение и отношение к проктологии,это врач на своем месте,такими врачами нужно дорожить,спасибо огромное за помощь!!!

відділення: Проктологія

Юлия 13-07-2020 Большое спасибо Белик Марине Вячеславовне, за её профессиональное отношение к своей работе, очень приятная и внимательная к пациентам. Спасибо Вам , что решили мою проблему, всем советую 100 % . Вы мастер своего дела. Клинике повезло с вами .

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом