Записатись через кол-центр
Напрямки

Відгуки клієнтів про напрям Проктологія

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Залишити відгук

Як ми формуємо рейтинг?

Рейтинг формується з відгуків пацієнтів, кваліфікації, наукового ступеня.

Усі пацієнти проходять верифікацію модератором, щоб виключити фіктивні відгуки

Негативні випадки обов’язково розглядаються адміністрацією

Якщо конфліктну ситуацію врегульовано, негативна оцінка не впливає на рейтинг

Відгуки пацієнтів
Валентина 17.06.2026
Хочу висловити щиру подяку лікарю-проктологу Білик Марині Вячеславівні за професіоналізм, уважне ставлення та делікатний підхід. Лікар дуже уважно вислухала всі скарги, детально пояснила причину проблеми та призначила ефективне лікування. Під час прийому почувалася комфортно та спокійно, що дуже важливо для такого напрямку медицини. Видно, що Марина Вячеславівна — компетентний спеціаліст, який дійсно піклується про своїх пацієнтів. Щиро рекомендую!
Star Star Star Star Star
Андрій 09.06.2026
Дуже дякую лікарю-проктологу Оганову Олексію Геннадійовичу за професійний підхід та уважне ставлення. Дуже хвилювався перед прийомом, але лікар створив комфортну атмосферу, усе детально пояснив і провів огляд максимально делікатно. Відчувається великий досвід та бажання допомогти пацієнту. Лікування було призначене грамотно й зрозуміло. Рекомендую Олексія Геннадійовича як чудового спеціаліста та дуже тактовного лікаря!
Star Star Star Star Star
Ольга 03.04.2026
Відвідала лікаря-проктолога Білик Марину В'ячеславівну. Хочу висловити подяку за професійний прийом, за надані грунтовні рекомендації. Відвідування проктолога - справа трохи боязка. Але з перших хвилин лікар зміг розположити до себе, заспокоїти та уважно вислухати. Огляд пройшов дуже комфортно. Дякую Марині В'ячеславівні за професіоналізм та добре відношення до своїх паціентів.
Star Star Star Star Star
Ірина 25.03.2026
Дуже дякую лікарю Білик Марії Вʼячеславівні!!!Я дуже задоволена,завдяки їй я позбавилась своєї проблеми.Рекомендую прийти до неї на прийом.Вас зустріне приємний і кваліфікований лікар.
Star Star Star Star Star
Світлана 15.03.2026
Була на прийомі у Білик Марини Вʼячеславівни Професіонал своєї справи, рекомендую
Star Star Star Star Star
Віталій 17.02.2026
Дякую лікарю, за правильно назначене лікування. Турботу медичної мед сестри. Ви мені дуже допомогли.
Star Star Star Star Star
Записатись через кол-центр
в клініці
online
Цей сайт захищений технологією reCAPTCHA, а також застосовуються Політика конфіденційності та Умови надання послуг Google.
Цей сайт захищений технологією reCAPTCHA, а також застосовуються Політика конфіденційності та Умови надання послуг Google.
Привіт!
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр

Ми застосовуємо файли cookies та інші технології для того, щоб запам'ятати Ваші уподобання та дізнатися, як саме Ви користуєтесь сайтом та взаємодієте з ним.

Використовуючи наш сайт, Ви також погоджуєтесь з умовами "Угоди користувача" та "Положення про обробку та захист персональних даних". Натискаючи "ПОГОДЖУЮСЬ", Ви надаєте згоду на обробку Ваших даних.