Шановні пацієнти! Графік роботи медичного центру з 10:00 до 17:00

Лікування фімозу в Дніпрі

Фімозом називають звуження крайньої плоті статевого члена, що ускладнює або робить зовсім неможливим оголення голівки. Ця проблема досить часто зустрічається, більш того, в ранньому віці вона є нормою. Більш ніж у 90% немовлят рухливість крайньої плоті мінімальна, що перешкоджає відкриттю головки члена. Ця ж патологія зустрічається у 70% дітей до 3 років, але найчастіше, до 15 років фімоз зникає. Розрізняють фізіологічний фімоз (зустрічається у хлопчиків до пубертатного періоду) і патологічний (спостерігається у 3% дорослих чоловіків).

ПРИЧИНИ І СИМПТОМАТИКА ФІМОЗУ

Першою ознакою захворювання є утруднене відкриття головки пеніса. На ранніх стадіях захворювання оголення головки проблематично тільки під час ерекції, однак при запущеній стадії цей процес ускладнюється і в спокійному стані.

Найпоширеніші причини патологічного фімозу це:

  • наслідки травми;

  • запальні процеси крайньої плоті та (або) головки;

  • генетична схильність.

УСКЛАДНЕННЯ ФІМОЗУ

Фімоз як самостійна патологія, за умови відсутності болю, дискомфорту або проблем в сексуальному житті, - не проблема. Але розвиток цієї хвороби може спричинити виникнення ускладнень, небезпечних для здоров'я.

По перше це складності виведення сечі, що не дозволяє комфортно і повністю задовольнити природну потребу. Це може спричинити патології нирок, простати, сечового міхура і сечовивідних шляхів.

По-друге - запалення. Через закриття головки, на шкірі залишається сеча, секрет сальних залоз і залишки відмерлого епітелію. Таке середовище ідеальне для розмноження хвороботворних мікроорганізмів, що викликають запальні процеси.

По-третє - утискання голівки. Даний стан є гострим і невідкладним, що вимагає негайного медичного втручання. Зволікання може спричинити за собою некроз з наступною ампутацією тканин.

По-четверте - зрощення головки з крайньою плоттю. В результаті безперервного контакту шкіри крайньої плоті і головки, епідерміс починає зростатися, з часом утворюються спайки, які можна видалити виключно за допомогою оперативного втручання.

У п'ятих-зниження потенції, Як результат реакції мозку на біль при сексуальному контакті, що виникає при фімозі.

ЛІКУВАННЯ ФІМОЗУ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ДНІПРО»

Навіть якщо фімоз не тягне за собою дискомфорту і порушення сексуального життя, він може призвести до перерахованих ускладнень.

Для лікування фімозу урологи МЦ «Оксфорд Медікал Дніпро» застосовують різні методи від консервативного до хірургічного втручання. 

Консервативне лікування проводиться з використанням різних медикаментозних препаратів, що підвищують еластичність тканин, завдяки чому можливе звільнити головку пеніса. 

Хірургічне втручання - обрізання, на даний момент вважається крайнім заходом, що застосовується тільки тоді, коли консервативні методи і розтяжка шкіри не призводять до бажаного результату. У МЦ «Оксфорд Медікал Дніпро» маніпуляція проводиться амбулаторно, під місцевим знеболенням і зберігає чоловіка соціально активним. Після проведення операції пацієнт спостерігається доктором протягом декількох годин в умовах денного стаціонару, після чого повертається до свого звичного життя. Маніпуляція не відбивається на чутливість під час статевого акту і повноцінності статевого життя.

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ В ОКСФОРД МЕДІКАЛ ДНІПРО

  • результативне, комфортне лікування

  • лікарі з багаторічним досвідом роботи

  • абсолютна анонімність

  • прийом у зручний час

  • демократичні ціни

Телефонуйте і записуйтеся на прийом до лікаря-уролога по телефону: 056 732 00 00, 096 732 00 00, 099 732 00 00

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалісти ведучий уролог-андролог, лікар вищої категорії: Пуховой Микола Миколайович
Пуховой Микола Миколайович ведучий уролог-андролог, лікар вищої категорії
 ведучий уролог-андролог, лікар вищої категорії: Пуховой Микола Миколайович
Пуховой Микола Миколайович ведучий уролог-андролог, лікар вищої категорії

інформація про лікаря

відгуки
Євген 24-01-2022 Не завжди вдається виконувати всі настанови лікаря. Тому з 2015 р. вже 4 рази лікувався в «Оксфорд Медікал Дніпро» у уролога Миколая Миколайовича Пухового. Вражає його глибина знань, майстерність і розуміння своєї справи. Відчувається постійне підвищення кваліфікації, що дозволяє використовувати сучасні схеми та технології лікування. Високої оцінки заслуговує той факт, що лікувальні заходи призначаються з урахуванням даних всебічних аналізів. Добрих слів заслуговує робота усього колективу медичної установи. Тому кожного разу після лікування виходжу як новенький.

відділення: Урологія

Алена 02-11-2020 Большое Спасибо Николаю Николаевичу за его профессионализм!!!наверное самый лучший доктор, который не только сумел разобраться в ситуации, но и реально ПОМОГ!!!всего самого хорошего и Огромная Благодарность!!!

відділення: Урологія

Александр 02-10-2017 Хочу сказать большое спасибо за профессионализм и человечность доктору урологу Ковтуну Юрию Васильевичу.Часто сталкиваешься с людьми,у которых есть проблемы в этом направлении,особенно если это касается мужских проблем со здоровьем.Так вот эти проблемы и решает этот замечательный доктор,который ответит на все ваши вопросы,даст нужные советы и назначит действительно правильное лечение.Что касается сомнений частная клиника или городская,то побывав один раз в Оксфорд Медикал,я не думаю,что вам захочется попасть в свою поликлиннику по месту жительства,особенно если это касается такого направления как урология.

відділення: Урологія

Олег 22-07-2015 С проблемой предстательной железы обратился в Оксформ Медикал к Юрию Васильевичу.Получил профессиональную консультацию, осмотр и УЗИ.Намерен пройти лечение в этой клинике и постоянно наблюдаться.

відділення: Урологія

отделение: Гинекология Артем 12-03-2015 Хорошая клиника, хороший сервис, доступные цены

відділення: Урологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом