Шановні пацієнти!
Ми працюємо пн-пт з 8:00 до 20:00; сб з 08:00 до 18:00; нд з 08:00 до 15:00
Запис за телефоном:
(056) 736 66 66
(056) 732 00 00
(096) 732 00 00
(099) 732 00 00

ЛОД-терапія в Дніпрі

ЛОД-ТЕРАПІЯ в Дніпрі

У медицині активно ведеться пошук нових методів лікування. Існуючі схеми часто виявляються неефективними і повністю не вирішують проблеми пацієнта. Це з тим, що таке лікування зачіпає лише ланка етіології. Наприклад, одними антибіотиками вилікувати бактеріальний простатит дуже складно. Цей засіб спрямований на боротьбу з патогенними мікроорганізмами, але він не може відновити нормальний кровообіг, зняти запалення та усунути хворобливі відчуття. Тому монотерапія при таких захворюваннях застосовується дедалі рідше. Одним із методів, що широко використовуються в урології, є LOD-терапія.

ЛОД – техніка, яка широко застосовується у медичній практиці для лікування різних захворювань, включаючи урологічні проблеми. Цей метод лікування пропонує безліч переваг і стає все більш популярним серед лікарів та пацієнтів.

ЩО ТАКЕ ЛОД-ТЕРАПІЯ?

ЛОД-терапія - це метод лікування, який використовує лазерне опромінення діодами для стимуляції клітинного метаболізму та прискорення процесів регенерації тканин.

ЯК ПРАЦЮЄ ЛОД-ТЕРАПІЯ В УРОЛОГІЇ?

Принцип роботи ЛОД-терапії заснований на використанні лазерного випромінювання певної довжини хвилі, яке проникає у тканини та активує біохімічні процеси всередині клітин. Це призводить до поліпшення кровообігу, зниження запалення, зменшення болю та прискорення регенерації пошкоджених тканин.

ПРИ ЯКИХ ЗАХВОРЮВАННЯ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ЛОД ТЕРАПІЯ?

ЛОД-терапія може бути ефективним методом лікування при різних урологічних захворюваннях, таких як:

Простатит (ЛОД-терапія може допомогти знизити запалення в простаті, зменшити больові відчуття та покращити функцію сечостатевої системи);

 1. Сечокам'яна хвороба (ультразвукове лазерне дроблення (УЗЛД) використовується для руйнування сечових каменів, полегшуючи їх виведення з сечового міхура та сечовивідних шляхів);
 2. Цистит (ЛОД-терапія може допомогти знизити запалення та больові відчуття при циститі, прискорити загоєння тканин та покращити загальний стан пацієнта);
 3. Еректильна дисфункція (деякі дослідження показують, що лазерна терапія може сприяти поліпшенню кровопостачання статевих органів та підвищенню еректильної функції у чоловіків);
 4. Ниркова коліка (при обструкції сечовивідних шляхів лазерна терапія може використовуватися для розширення сечоводів та полегшення болю);
 5. БPH (бенмгпростатична гіперплазія) (лазерна терапія може застосовуватися для зменшення обсягу простати та покращення сечовипускання у пацієнтів з BPH);
 6. Уролітіаз (ЛОД-терапія може використовуватися для лікування каменів у сечовому міхурі та сечоводах шляхом їх фрагментації з наступним висновком).

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ЛОД-ТЕРАПІЇ

Крім показань, ЛОД-терапія має і протипоказання. Проводити процедуру не рекомендується у таких випадках:

 • Тяжкі порушення згортання крові.
 • Гострі інфекційні захворювання (ГРЗ, пневмонія, пієлонефрит та інші).
 • Злоякісні новоутворення статевого члена.
 • Фімоз або парафімоз.

ПЕРЕВАГИ ЛОД-ТЕРАПІЇ В УРОЛОГІЇ

 1. Безпека: ЛОД-терапія є безболісною та безпечною процедурою, яка не потребує використання лікарських препаратів або хірургічного втручання.
 2. Ефективність: Багато досліджень показують, що ЛОД-терапія може бути ефективним методом лікування для різних урологічних захворювань, допомагаючи зменшити симптоми та покращити якість життя пацієнтів.
 3. Відсутність побічних ефектів: Оскільки ЛОД-терапія не включає застосування ліків або хірургічні втручання, вона не має серйозних побічних ефектів і може бути безпечно використана навіть для тривалого лікування.
 4. Широкий спектр застосування: ЛОД-терапія може бути застосована для лікування різних урологічних проблем, включаючи запальні захворювання, камені в сечовому міхурі та нирках, порушення сечовипускання та сексуальні дисфункції.

ЛОД-ТЕРАПІЯ В «ОКСФОРД МЕДИКАЛ»

Сеанси ЛОД-терапії проходять безболісно, не вимагають від пацієнта спеціальної підготовки та подальшої реабілітації.

Процедура є курсовою, тобто досягнення вираженого лікувального ефекту необхідно провести кілька сеансів. Їхня кількість підбирається індивідуально після консультації уролога. Іноді для отримання об'єктивної інформації про стан здоров'я пацієнта та уточнення діагнозу лікар призначає обстеження, після проходження якого можна буде розпочати безпосередньо лікування.

ЛОД-терапія проводиться амбулаторно. Загальна схема сеансу виглядає так. Спочатку протягом 1,5 хвилини негативний тиск плавно підвищується до заданої величини. Потім протягом 30-60 секунд підтримується необхідному рівні, після чого повільно знижується.

За один сеанс таких циклів може бути до 10. Максимальна тривалість лікування може містити 20 процедур.

Разом з цією методикою пацієнту можуть призначатися інші фізіопроцедури чи лікарські препарати. І тут позитивний ефект від лікування відзначають 90% пацієнтів.

Для запису на консультацію до уролога телефонуйте до контакт-центру (056) 736 66 66, (056)(099)(096) 732 00 00.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення Урологія Ціна
Первинна консультація уролога 600.00 грн
Повторна консультація уролога 500.00 грн
ЛОД-терапія (1 сеанс) 500.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Альона 29-10-2023 Висловлюю подяку Тимошенко Анастасії Юріївні, за професійний підхід до лікування, чудове ставлення до пацієнта. Відчувається, що лікар зацікавлена саме у вирішенні проблеми пацієнта. Щиро дякую!

відділення: Урологія

Оксана 12-10-2023 Я, Іванесенко Оксана, хочу висловити велику подяку Пуховому Миколі Миколайовичу! Про кого можна сказати " лікар від Бога", то це про нього. У нас в житті склалася ситуація, що чоловік був при смерті. Мені говорили відкрито, щоб я його забрала додому, щоб не помер в лікарні, в реанімації. Це було у м. Вінниця. Дуже прикро, бо я сама з Вінниці. Я забрала. Нам порадили лікаря в Дніпрі Миколу Миколайовича. Втрачати не було чого і ми поїхали. Буду коротко. Саме Він вилікував чоловіка, саме Він повернув його з того світу. Це надзвичайний лікар. Про кваліфікацію і людяність і так все зрозуміло. Бажаю Вам Миколо Миколаєвичу врятувати ще десятки життів.

відділення: Урологія

Євген 24-01-2022 Не завжди вдається виконувати всі настанови лікаря. Тому з 2015 р. вже 4 рази лікувався в «Оксфорд Медікал Дніпро» у уролога Миколая Миколайовича Пухового. Вражає його глибина знань, майстерність і розуміння своєї справи. Відчувається постійне підвищення кваліфікації, що дозволяє використовувати сучасні схеми та технології лікування. Високої оцінки заслуговує той факт, що лікувальні заходи призначаються з урахуванням даних всебічних аналізів. Добрих слів заслуговує робота усього колективу медичної установи. Тому кожного разу після лікування виходжу як новенький.

відділення: Урологія

Алена 02-11-2020 Большое Спасибо Николаю Николаевичу за его профессионализм!!!наверное самый лучший доктор, который не только сумел разобраться в ситуации, но и реально ПОМОГ!!!всего самого хорошего и Огромная Благодарность!!!

відділення: Урологія

Александр 02-10-2017 Хочу сказать большое спасибо за профессионализм и человечность доктору урологу Ковтуну Юрию Васильевичу.Часто сталкиваешься с людьми,у которых есть проблемы в этом направлении,особенно если это касается мужских проблем со здоровьем.Так вот эти проблемы и решает этот замечательный доктор,который ответит на все ваши вопросы,даст нужные советы и назначит действительно правильное лечение.Что касается сомнений частная клиника или городская,то побывав один раз в Оксфорд Медикал,я не думаю,что вам захочется попасть в свою поликлиннику по месту жительства,особенно если это касается такого направления как урология.

відділення: Урологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом