Шановні пацієнти!
Ми працюємо пн-пт з 8:00 до 20:00; сб з 08:00 до 18:00; нд з 08:00 до 15:00
Запис за телефоном:
(056) 736 66 66
(056) 732 00 00
(096) 732 00 00
(099) 732 00 00

Лікування аденоми передміхурової залози в Дніпрі

Аденома передміхурової залози - одне з найпоширеніших захворювань у чоловіків. Цією недугою страждає більше 60% чоловічого населення світу. У кожного другого чоловіка у віці після сорока спостерігаються гормональні порушення, що, в свою чергу, можуть спровокувати виникнення аденоми передміхурової залози. Якщо вам виповнилося 40 років і чоловіче здоров'я все частіше починає турбувати: частішають позиви до сечовипускання, виникають болі, стомлюваність - саме час звернутися до лікаря. Пам'ятайте, що запущена хвороба може призвести до запалення сечового міхура, нирок і інших патологій.

ЩО ПРИЗВОДИТЬ ДО АДЕНОМИ ПРОСТАТИ?

Справжня причина виникнення цього захворювання на сьогоднішній день не з'ясована. Виявлено, що захворювання тісно пов'язане з секрецією статевих гормонів у чоловіків, вироблення яких знижується з плином часу. Періодичність виникнення неприємних відчуттів безпосередньо пов'язана з віком чоловіка. Зниження рівня чоловічих статевих гормонів провокує порушення гормонального балансу у чоловіка. Науково доведено, що аденому передміхурової залози викликають речовини, які є антагоністами чоловічих гормонів, отже, зниження рівня статевих гормонів провокує активне збільшення кількості цих речовин.
Прояв ознак аденоми простати в більш ранньому віці (до сорока років) пов'язують з «нездоровим» способом життя: сидячою роботою, низькою фізичною активністю, курінням, надмірним вживанням алкоголю. Також спровокувати захворювання може переохолодження. Тому, при захопленні екстремальним спортом (гірськими лижами, дайвінгом, серфінгом, мотоспортом і т.д.) вам слід бути ще більш уважним до свого організму і не нехтувати профілактичними візитами до лікаря.

ОЗНАКИ АДЕНОМИ ПРОСТАТИ

Про наявність розвитку захворювання можуть говорити такі симптоми як:

 • прискорене або дискомфортне сечовипускання невеликими порціями;

 • мимовільні виділення крапель сечі;

 • неприємні відчуття в області сечового міхура і паху;

 • ослаблення напору сечі.

ДІАГНОСТИКА АДЕНОМИ ПРОСТАТИ У УРОЛОГА

Для виявлення патології аденоми простати урологи МЦ "Оксфорд Медікал Дніпро" проводять первинний огляд чоловіка, що включає:

 • бесіду, з'ясування симптомів, заповнення медичної документації;

 • апаратну діагностику: доплерографію, біотензіометрію, вазоактивний тест;

 • пальцевий огляд передміхурової залози;

 • вибір методу лікування.

Переваги лікування в МЦ «Оксфорд Медікал Дніпро»

 • демократичні ціни;

 • сучасні методи діагностики і лікування;

 • максимальний комфорт при проходженні діагностики і лікування;

 • сучасне обладнання;

 • можливість пройти всі необхідні клінічні і лабораторні дослідження не полишаючи нашого медичного центру; 

 • гарантія конфіденційності.

Пам'ятайте, що досягнувши сорокалітнього рубежу, щорічний профілактичний огляд у уролога стає необхідністю. Звернувшись до фахівців МЦ "Оксфорд Медікал Дніпро", ви зможете пройти повну діагностику, отримати професійну консультацію і лікування.

Записуйтеся на прийом за телефонами: (056) 7320000, (099) 7320000, (096) 7320000.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалісти ведучий уролог-андролог, лікар вищої категорії: Пуховой Микола Миколайович
Пуховой Микола Миколайович ведучий уролог-андролог, лікар вищої категорії
 ведучий уролог-андролог, лікар вищої категорії: Пуховой Микола Миколайович
Пуховой Микола Миколайович ведучий уролог-андролог, лікар вищої категорії

інформація про лікаря

відгуки
Альона 29-10-2023 Висловлюю подяку Тимошенко Анастасії Юріївні, за професійний підхід до лікування, чудове ставлення до пацієнта. Відчувається, що лікар зацікавлена саме у вирішенні проблеми пацієнта. Щиро дякую!

відділення: Урологія

Оксана 12-10-2023 Я, Іванесенко Оксана, хочу висловити велику подяку Пуховому Миколі Миколайовичу! Про кого можна сказати " лікар від Бога", то це про нього. У нас в житті склалася ситуація, що чоловік був при смерті. Мені говорили відкрито, щоб я його забрала додому, щоб не помер в лікарні, в реанімації. Це було у м. Вінниця. Дуже прикро, бо я сама з Вінниці. Я забрала. Нам порадили лікаря в Дніпрі Миколу Миколайовича. Втрачати не було чого і ми поїхали. Буду коротко. Саме Він вилікував чоловіка, саме Він повернув його з того світу. Це надзвичайний лікар. Про кваліфікацію і людяність і так все зрозуміло. Бажаю Вам Миколо Миколаєвичу врятувати ще десятки життів.

відділення: Урологія

Євген 24-01-2022 Не завжди вдається виконувати всі настанови лікаря. Тому з 2015 р. вже 4 рази лікувався в «Оксфорд Медікал Дніпро» у уролога Миколая Миколайовича Пухового. Вражає його глибина знань, майстерність і розуміння своєї справи. Відчувається постійне підвищення кваліфікації, що дозволяє використовувати сучасні схеми та технології лікування. Високої оцінки заслуговує той факт, що лікувальні заходи призначаються з урахуванням даних всебічних аналізів. Добрих слів заслуговує робота усього колективу медичної установи. Тому кожного разу після лікування виходжу як новенький.

відділення: Урологія

Алена 02-11-2020 Большое Спасибо Николаю Николаевичу за его профессионализм!!!наверное самый лучший доктор, который не только сумел разобраться в ситуации, но и реально ПОМОГ!!!всего самого хорошего и Огромная Благодарность!!!

відділення: Урологія

Александр 02-10-2017 Хочу сказать большое спасибо за профессионализм и человечность доктору урологу Ковтуну Юрию Васильевичу.Часто сталкиваешься с людьми,у которых есть проблемы в этом направлении,особенно если это касается мужских проблем со здоровьем.Так вот эти проблемы и решает этот замечательный доктор,который ответит на все ваши вопросы,даст нужные советы и назначит действительно правильное лечение.Что касается сомнений частная клиника или городская,то побывав один раз в Оксфорд Медикал,я не думаю,что вам захочется попасть в свою поликлиннику по месту жительства,особенно если это касается такого направления как урология.

відділення: Урологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом