Шановні пацієнти!
Ми працюємо пн-пт з 8:00 до 20:00; сб з 08:00 до 18:00; нд з 08:00 до 15:00
Запис за телефоном:
(056) 736 66 66
(056) 732 00 00
(096) 732 00 00
(099) 732 00 00

Лікування еректильної дисфункції в Дніпрі

Якщо говорити науковою мовою, то імпотенція - це нездатність досягати чи підтримувати ерекцію під час сексуального акту. Це не означає, що здатність пацієнта до оргазму або сім'явиверження відсутня.

Багато чоловіків відзначають розвиток еректильної дисфункції наступними характеристиками:

 • Ерекція не настає природним шляхом, а вимагає свідомого зусилля;

 • Навіть під час сексуального збудження статевий член залишається млявим або його твердість значно знижується;

 • Ерекція слабшає або зовсім зникає в деяких сексуальних позах.

 • Нечасті раніше «збої» стали регулярними, а якісна ерекція не настає протягом декількох місяців.

Кожен з цих симптомів зустрічається найчастіше у чоловіків після 40 років, а до 60 років, еректильна дисфункція вражає до 70% представників сильної статі. Незважаючи на сумні дані статистики, подібні прояви ігноруються і звернення до лікаря відбувається лише в найбільш крайніх випадках. Тим часом, якісна, рання діагностика дозволяє з'ясувати реальне джерело ослаблення чоловічої сили і вжити відповідних заходів для її поліпшення.

НА ЗНИЖЕННЯ ПОТЕНЦІЇ ВПЛИВАЮТЬ НАСТУПНІ ЧИННИКИ:

 • розлади судинної системи (70%);

 • прийом деяких медичних препаратів (10%);

 • пригнічений емоційний стан, депресії (5%);

 • ендокринні захворювання (4%);

 • травми статевого члена (1%);

 • хронічні захворювання печінки і нирок;

 • цукровий діабет;

 • високий рівень холестерину в крові;

 • наявність шкідливих звичок

 • «нервові» професії (спортсмен, бізнесмен і ін.);

 • надмірне психологічне і фізичне напруження.

Однак достеменно визначити причину імпотенції лікар може після ряду необхідних досліджень. Залежно від тяжкості еректильної дисфункції, проводяться:

 • клінічні лабораторні аналізи,

 • біотезіометрія;

 • доплерографія;

 • вазоактівиний тест;

 • Загальний стан пацієнта (нервозність, підвищена дратівливість, схильність до депресії).

Всі ці дослідження необхідні для того, щоб з'ясувати справжню проблему дисфункції і скласти індивідуальний план результативного лікування. Рівень одужання серед наших пацієнтів становить 98%. Це ті мужні пацієнти, які пересилили незручність, довірились лікарю-урологу і після дотримання всіх комплексних рекомендацій повернули своєму сексуальному життю яскраві фарби.

У МЦ «Оксфорд Медікал Дніпро» проводиться успішне лікування еректильної дисфункції, жоден раз доведене нашими пацієнтами. Прийом ведеться без черги, анонімно, без присутності медсестри.

Попередній запис за телефонами 7320000 або (096, 099) 7320000.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалісти ведучий уролог-андролог, лікар вищої категорії: Пуховой Микола Миколайович
Пуховой Микола Миколайович ведучий уролог-андролог, лікар вищої категорії
 ведучий уролог-андролог, лікар вищої категорії: Пуховой Микола Миколайович
Пуховой Микола Миколайович ведучий уролог-андролог, лікар вищої категорії

інформація про лікаря

відгуки
Альона 29-10-2023 Висловлюю подяку Тимошенко Анастасії Юріївні, за професійний підхід до лікування, чудове ставлення до пацієнта. Відчувається, що лікар зацікавлена саме у вирішенні проблеми пацієнта. Щиро дякую!

відділення: Урологія

Оксана 12-10-2023 Я, Іванесенко Оксана, хочу висловити велику подяку Пуховому Миколі Миколайовичу! Про кого можна сказати " лікар від Бога", то це про нього. У нас в житті склалася ситуація, що чоловік був при смерті. Мені говорили відкрито, щоб я його забрала додому, щоб не помер в лікарні, в реанімації. Це було у м. Вінниця. Дуже прикро, бо я сама з Вінниці. Я забрала. Нам порадили лікаря в Дніпрі Миколу Миколайовича. Втрачати не було чого і ми поїхали. Буду коротко. Саме Він вилікував чоловіка, саме Він повернув його з того світу. Це надзвичайний лікар. Про кваліфікацію і людяність і так все зрозуміло. Бажаю Вам Миколо Миколаєвичу врятувати ще десятки життів.

відділення: Урологія

Євген 24-01-2022 Не завжди вдається виконувати всі настанови лікаря. Тому з 2015 р. вже 4 рази лікувався в «Оксфорд Медікал Дніпро» у уролога Миколая Миколайовича Пухового. Вражає його глибина знань, майстерність і розуміння своєї справи. Відчувається постійне підвищення кваліфікації, що дозволяє використовувати сучасні схеми та технології лікування. Високої оцінки заслуговує той факт, що лікувальні заходи призначаються з урахуванням даних всебічних аналізів. Добрих слів заслуговує робота усього колективу медичної установи. Тому кожного разу після лікування виходжу як новенький.

відділення: Урологія

Алена 02-11-2020 Большое Спасибо Николаю Николаевичу за его профессионализм!!!наверное самый лучший доктор, который не только сумел разобраться в ситуации, но и реально ПОМОГ!!!всего самого хорошего и Огромная Благодарность!!!

відділення: Урологія

Александр 02-10-2017 Хочу сказать большое спасибо за профессионализм и человечность доктору урологу Ковтуну Юрию Васильевичу.Часто сталкиваешься с людьми,у которых есть проблемы в этом направлении,особенно если это касается мужских проблем со здоровьем.Так вот эти проблемы и решает этот замечательный доктор,который ответит на все ваши вопросы,даст нужные советы и назначит действительно правильное лечение.Что касается сомнений частная клиника или городская,то побывав один раз в Оксфорд Медикал,я не думаю,что вам захочется попасть в свою поликлиннику по месту жительства,особенно если это касается такого направления как урология.

відділення: Урологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом