Записатись через кол-центр
Напрямки

Відгуки клієнтів про напрям Урологія

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Залишити відгук

Як ми формуємо рейтинг?

Рейтинг формується з відгуків пацієнтів, кваліфікації, наукового ступеня.

Усі пацієнти проходять верифікацію модератором, щоб виключити фіктивні відгуки

Негативні випадки обов’язково розглядаються адміністрацією

Якщо конфліктну ситуацію врегульовано, негативна оцінка не впливає на рейтинг

Відгуки пацієнтів
Каміла 18.06.2026
Дуже вдячна Скоблюку Антону Андрійовичу за професіоналізм і хороше ставлення до пацієнтів. Робила операцію на Сімферопольській — все пройшло спокійно, без зайвого хвилювання. Лікар уважний, все доступно пояснює та підтримує перед операцією і після. Відчувається, що людина дійсно знає свою справу. Залишилися тільки позитивні враження та вдячність за якісне лікування.
Star Star Star Star Star
Валерія 17.06.2026
Велика подяка доктору урологу Тимошенко Анастасії за призначене лікування, яке реально допомогло!
Star Star Star Star Star
Антон 09.06.2026
Вдячний урологу Скоблюку Антону за професійно проведену операцію та уважне ставлення! Після звернення отримав детальну консультацію, підтримку та відповіді на всі хвилюючі запитання. Операція пройшла успішно, а відновлення — значно легше завдяки рекомендаціям лікаря. Відчувається високий рівень професіоналізму, відповідальності та турботи про пацієнтів. Дуже вдячний та рекомендую Антона як чудового спеціаліста!
Star Star Star Star Star
Світлана 29.04.2026
Були перший раз. Клініка сподобалась. Були у лікаря Скоблюк А.А. Дитячий уролог. Лікар дуже приємний, компетентний. Дитина взагалі не боялась і повністю довірилась лікарю. Дуже вдячна за огляд і поради. Рекомендую!
Star Star Star Star Star
Ольга 30.12.2025
Були на прийомі з дитиною у Скоблюка Антона Андрійовича. Лікар дуже тактовний, легко знайшов підхід до дитини, огляд пройшов спокійно. Усе пояснив зрозуміло і без зайвого залякування. Залишилися хороші враження і впевненість, що звернулися до правильного спеціаліста.
Star Star Star Star Star
Світлана 23.12.2025
Була у лікаря Тимошенко Анастасії Юріївни - задоволена прийомом у неї. Мене схопило дуже швидко, телефонувала в Оксфорд бо записувала колись до них маму і подругу і задоволена результатом. Вислухавши мою проблему, мені знайшли місце на прийом за годину, бо несила була терпіти. Так я потрапила до лікаря, яка домовилася відразу за УЗД, аналізи і направила на КТ. Після проведених обстежень та призначеного лікування швидко стало. Дякую!
Star Star Star Star Star
Записатись через кол-центр
в клініці
online
Цей сайт захищений технологією reCAPTCHA, а також застосовуються Політика конфіденційності та Умови надання послуг Google.
Цей сайт захищений технологією reCAPTCHA, а також застосовуються Політика конфіденційності та Умови надання послуг Google.
Привіт!
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр

Ми застосовуємо файли cookies та інші технології для того, щоб запам'ятати Ваші уподобання та дізнатися, як саме Ви користуєтесь сайтом та взаємодієте з ним.

Використовуючи наш сайт, Ви також погоджуєтесь з умовами "Угоди користувача" та "Положення про обробку та захист персональних даних". Натискаючи "ПОГОДЖУЮСЬ", Ви надаєте згоду на обробку Ваших даних.