Відгуки клієнтів про напрям Урологія
Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.
Відгуки пацієнтів
Каміла 18.06.2026
Дуже вдячна Скоблюку Антону Андрійовичу за професіоналізм і хороше ставлення до пацієнтів. Робила операцію на Сімферопольській — все пройшло спокійно, без зайвого хвилювання. Лікар уважний, все доступно пояснює та підтримує перед операцією і після. Відчувається, що людина дійсно знає свою справу. Залишилися тільки позитивні враження та вдячність за якісне лікування.
Валерія 17.06.2026
Велика подяка доктору урологу Тимошенко Анастасії за призначене лікування, яке реально допомогло!
Антон 09.06.2026
Вдячний урологу Скоблюку Антону за професійно проведену операцію та уважне ставлення! Після звернення отримав детальну консультацію, підтримку та відповіді на всі хвилюючі запитання. Операція пройшла успішно, а відновлення — значно легше завдяки рекомендаціям лікаря. Відчувається високий рівень професіоналізму, відповідальності та турботи про пацієнтів. Дуже вдячний та рекомендую Антона як чудового спеціаліста!
Світлана 29.04.2026
Були перший раз. Клініка сподобалась. Були у лікаря Скоблюк А.А. Дитячий уролог. Лікар дуже приємний, компетентний. Дитина взагалі не боялась і повністю довірилась лікарю. Дуже вдячна за огляд і поради. Рекомендую!
Ольга 30.12.2025
Були на прийомі з дитиною у Скоблюка Антона Андрійовича. Лікар дуже тактовний, легко знайшов підхід до дитини, огляд пройшов спокійно. Усе пояснив зрозуміло і без зайвого залякування. Залишилися хороші враження і впевненість, що звернулися до правильного спеціаліста.
Світлана 23.12.2025
Була у лікаря Тимошенко Анастасії Юріївни - задоволена прийомом у неї. Мене схопило дуже швидко, телефонувала в Оксфорд бо записувала колись до них маму і подругу і задоволена результатом. Вислухавши мою проблему, мені знайшли місце на прийом за годину, бо несила була терпіти. Так я потрапила до лікаря, яка домовилася відразу за УЗД, аналізи і направила на КТ. Після проведених обстежень та призначеного лікування швидко стало. Дякую!
Записатись через кол-центр
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр