Дитяча дерматологія в Дніпрі

Якщо Ви помічаєте будь-які зміни на шкірі Вашої дитини, обов'язково зверніться за консультацією до дитячого дерматолога. 

Дитячий дерматолог МЦ «Оксфорд Медікал Дніпро» займається діагностуванням, лікуванням та профілактикою захворювань шкіри, волосся, нігтів і слизової у дітей.

У дітей часто зустрічаються алергічні захворювання шкіри, але не рідко зустрічаються і інші дерматологічні патології.

Консультація дитячого дерматолога потрібна, якщо у дитини виявлено:

 • висипання та гнійники;

 • горбки або папули;

 • почервоніння і плями;

 • пухирі або бульбашки;

 • виразки;

 • вузлики;

 • незвичайні рубці або садна;

 • лусочки та ін.

Не забувайте, що прояви захворювань шкіри можуть свідчити про наявність небезпечних інфекційних, системних, спадкових або аутоімунних захворювань. Тому не лікуйте дитину самостійно, вдаючись до народної медицини, порад друзів або фармацевта в аптеці. Різноманітні мазі і креми можуть спотворити клінічну картину захворювання та ускладнити діагностику.

ДИТЯЧІ ЗАХВОРЮВАННЯ ШКІРИ

Дитячих шкірних захворювань, так само як і «дорослих», - безліч. Зрозуміло, що, якщо у Вашої дитини схопився звичайний маленький прищ, серйозного лікування не потрібно. Однак якщо це утворення довго не проходить, в ньому відчувається ущільнення, при натисканні виникає біль, наполегливо рекомендуємо візит до дитячого дерматолога, тому що це може бути фурункул або карбункул, які не можна видавлювати або якось інакше розкривати самостійно. Особливу небезпеку становлять фурункули на обличчі, оскільки існує ризик потрапляння інфекції в мозок. В цьому випадку необхідне хірургічне втручання.

Фурункульоз  відноситься до піодермітів (гнійничкових захворювань шкіри).

Збудниками цих захворювань служать стрептококи і стафілококи. До цієї групи також належать: карбункули, білий лишай, сикоз, остиофолликулит, вульгарні вугри, що викликає фолікуліт потилиці, рожа, гідраденіт, піоалергіди і виразкова піодермія.

У дітей також можуть проявлятися  дерматити  - гострі запалення шкіри, викликані впливом хімічних, фізичних або біологічних факторів. 

Виділяють 3 групи дерматитів:

 • простий контактний дерматит

 • алергічний контактний дерматит

 • токсидермія

Діти можуть страждати  нейродерматозами. До них відносяться: кропив'янка, свербіж шкіри, атопічний дерматит, почесуха та ін.

Зустрічаються також зараження після контакту з інфікованою твариною рожевим або червоним плоским лишаєм. 

Грибкові захворювання (мікози)  можуть виникнути у дітей внаслідок розмноження патогенних грибів. Розрізняють: рубромікоз, кандидоз, мікроспорія, оніхомікоз, трихофітії, фавус та еритразму.

Існує також певна кількість вірусних захворювань шкіри, а саме: простий герпес, оперізуючий лишай, бородавки (плоскі, вульгарні, підошовні) та ін.

Крім вищевказаних захворювань, дитячий дерматолог МЦ «Оксфорд Медікал Дніпро» займається лікуванням:

 • себореї

 • вугрової хвороби

 • розацеї

 • алопеції

 • вітіліго та ін.

Вибір методики лікування залежить від ступеня захворювання, віку дитини та інших чинників.

Пам'ятайте, що тільки досвідчений фахівець зможе поставити Вашій дитині правильний діагноз і призначити адекватне лікування.

Прийом ведеться без черг, за попереднім записом у зручний для Вас час.

Запис на прийом за телефонами: 732 00 00, 099 732 00 00, 096 732 00 00.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар дерматовенеролог вищої категорії: Дервінський Едуард Леонідович
Дервінський Едуард Леонідович Лікар дерматовенеролог вищої категорії
Лікар дерматолог вищої категорії: Артюхов Роман Володимирович
Артюхов Роман Володимирович Лікар дерматолог вищої категорії

відгуки
Виктория 04-08-2021 Врач великолепный! На первом приёме назначила казалось бы "смешные" назначения (Боржоми, примочки, Атоксил и т.д. и т.п.). Выполняли всё что было назначено (правда, без особой веры в результат) и сработало!!! И самое удивительное, когда мы пришли на вторичный прием, видя, что мы записаны Айгунь Муталлимовна готовилась к нашему приёму, просматривала литературу. Было очень приятно! Видно, что доктор нацелен на результат и переживает за пациента. Спасибо Вам огромное!

відділення: Дерматологія

Ирина 29-04-2021 Была на приёме в клинике на Калиновой, г. Днепр, консультировалась по поводу "рожинок" и пару штук удалила. Чудесная, очень милая доктор Савченко, любезно разгораривала со мной, потому что я пыталась отвлечься разговарами, безболезненно все сделала и оставила только хорошие впечатления и клинике. Большое спасибо! ИВАНОВА ИРИНА

відділення: Дерматологія

Дмитрий 20-03-2021 Благодарю Абдуллаеву Айгунь за прекрасную и высококвалифицированную работу. Профессионал своего дела - очень хорошо обследовала, озвучила заключение и сделала операцию - безболезненно, аккуратно и заботливо.

відділення: Дерматологія

Надежда 12-02-2021 Великолепный врач.Точно и быстро поставил диагноз, очень деликатный и вежливый. Профессионал с большой буквы. Однозначно рекомендую.Спасибо Вам огромное за Вашу работу!

відділення: Дерматологія

Наталья Сыпало 15-09-2020 Доброго дня! Хочу выразить огромную благодарность врачу-дерматологу Гюльбандян Софье Константиновне за высокий профессионализм. Она очень помогла моей маме в лечении токсидермии, консультировала и наблюдала на протяжении всего лечения, ни разу не отказала советом. Очень всем рекомендую! Софья Константиновна, СПАСИБО ВАМ БОЛЬШОЕ И ВСЕХ БЛАГ!!!

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Ирина

  відділення: Дерматологія

 • Ирина

  відділення: Дерматологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом