Шановні пацієнти!
Ми працюємо пн-пт з 8:00 до 20:00; сб з 08:00 до 18:00; нд з 08:00 до 15:00
Запис за телефоном:
(056) 736 66 66
(056) 732 00 00
(096) 732 00 00
(099) 732 00 00

Видалення сірчаних пробок в Дніпрі


Сірчані пробки (або сірчана хвороба) - це поширений стан, який проявляється у накопиченні сірчаної секреції у слуховому проході вуха. Ці пробки можуть викликати різні неприємні симптоми, такі як погіршення слуху, свербіж, біль і навіть запаморочення.

ЩО ТАКЕ СІРЧАНІ ПРОБКИ?

Сірчані пробки – це накопичення сірчаної секреції (воскової субстанції) у слуховому проході вуха. Ця секреція є природною частиною захисної системи вуха, призначеної для запобігання потраплянню інфекцій та пилу у внутрішнє вухо. Однак, у деяких випадках, вона може збиратися та утворювати пробки, що може спричинити дискомфорт та проблеми зі слухом.

ВИДИ СІРЧАНИХ ПРОБОК

Існує кілька видів вушних пробок, включаючи:

 • М'які сірчані пробки: Згустки м'якої сірчаної секреції, які легше видалити;
 • Тверді сірчані пробки: Більш компактні та тверді згустки сірчаної секреції, які можуть бути складнішими для видалення;
 • Мігруючі сірчані пробки: Пробки, які можуть рухатися в слуховому проході, викликаючи тимчасові симптоми і знову блокуючи вухо.

ПРИЧИНИ УТВОРЕННЯ СІРЧАНИХ ПРОБОК

 • Надмірна утворення сірчаної секреції: У деяких людей виробляється більше сірчаної секреції, ніж у інших;
 • Неправильна гігієнічність вух: Спроби очистити вуха за допомогою ватних паличок або інших предметів можуть штовхнути сірчану секрецію глибше у слуховий прохід;
 • Використання носіїв: Носіння навушників, навушників або вуалярів може сприяти утворенню сірчаних пробок.

СИМПТОМИ СІРЧАНОЇ ПРОБКИ

Симптоми сірчаних пробок можуть включати:

 • Погіршення слуху: Одним із найпоширеніших симптомів є погіршення слуху;
 • Сверблячка та дискомфорт: Сіркові пробки можуть викликати свербіж та дискомфорт у вухах;
 • Біль: У деяких випадках сірчані пробки можуть викликати біль у вусі;
 • Запаморочення: Рідкісний симптом, який може виникнути, якщо сірчані пробки чинять тиск на барабанну перетинку.

ЛІКУВАННЯ І ВИДАЛЕННЯ СІРЧАНИХ ПРОБОК

ЛОР може діагностувати наявність сірчаної пробки на основі аналізу скарг пацієнта та огляду. Існують два методи, які можуть бути використані професіоналами. По-перше, лікар може провести процедуру промивання слухового проходу. Це не викликає болю, але може бути неприємним для пацієнта. У ході цієї процедури у вухо вводиться спеціальний розчин із використанням великого шприца (без голки). Іноді для повного видалення пробки може знадобитися 2-3 повторні процедури.

По-друге, отоларинголог може використовувати спеціальний медичний інструмент, що нагадує гачок для видалення сірчаних пробок. Цей метод найчастіше застосовується у разі утворення сухої сірчаної пробки.

У клініці "Оксфорд Медікал Дніпро" надаються різноманітні послуги, включаючи:

 • Професійне промивання сірчаних пробок;
 • Туалет вуха з використанням спеціалізованих методів;
 • Медикаментозне лікування за потреби.

Сірчані пробки можуть бути неприємним і іноді хворобливим станом, але з правильним підходом та видаленням у лікаря вони легко усуваються. Важливо не намагатися самостійно очищати вуха та звернутися до професіонала, щоб уникнути можливих травм та ускладнень. Правильна гігієнічність вух та увага до симптомів можуть допомогти запобігти утворенню сірчаних пробок та підтримувати вуха у чистоті та здоров'ї.

Записатися на прийом до ЛОРа в нашій клініці, можна заповнивши форму на сайті, або зателефонувавши (056) 736 66 66, (096) 732 00 00, (099) 732 00 00.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Виктория 28-01-2022 Обращаюсь второй раз в клинику по адресу ул.Калиновая , 1 . Вчера посещала ЛОР врача , приём вела Валентина Семёновна , очень внимательный и профессиональный приём . Будьте все здоровы, но если необходима помощь обращайтесь, рекомендую!
Оксана 05-02-2015 Мне понравился лор в этой клинике. Очень приятная и деликатная женщина. Внимательно осмотрела сына, все объяснила, прописала лекарства. И обошлось все это удовольствие всего в 150 гривен. При нынешнем уровне цен, считаю что это - копейки. Если учесть, что в поликлиниках мы все равно платим, при этом сидим часами в очередях, а врачи не могут уделить должного внимания из-за огромного потока людей, по-моему вариант заплатить 150 гривен и получить консультацию врача в комфортных условиях - идеален.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом