Шановні пацієнти!
Ми працюємо пн-пт з 8:00 до 20:00; сб з 08:00 до 18:00; нд з 08:00 до 15:00
Запис за телефоном:
(056) 736 66 66
(056) 732 00 00
(096) 732 00 00
(099) 732 00 00

Лікування ангіни в Дніпрі


Ангіна, також відома як стрептококове захворювання горла, є поширеним інфекційним захворюванням, яке викликає запалення і біль у горлі. Ангіна найчастіше викликана бактерією Streptococcus pyogenes і може призвести до різних симптомів, таких як біль при ковтанні, лихоманка та лімфаденопатія.

ПРИЧИНИ АНГІНИ

Головною причиною ангіни є інфекції, найчастіше спричинені стрептококами групи A. Ці бактерії можуть передаватися від людини до людини через кашель, чхання та контакт з інфікованими предметами чи поверхнями. Ангіна також може бути викликана вірусами або іншими бактеріями, але бактеріальна ангіна є більш серйозною та потребує антибіотиків для лікування.

СИМПТОМИ АНГІНИ

Симптоми ангіни можуть включати:

  • Біль у горлі: Зазвичай сильний біль при ковтанні;
  • Лімфаденопатія: збільшення лімфатичних вузлів шиї;
  • Червоне та запалене горло: Горло зазвичай червоне, мигдалики запалені і можуть мати білувато-жовті гнійні відкладення;
  • Гарячка: підвищення температури тіла;
  • Загальне нездужання: Втома, слабкість, біль голови;
  • Відсутність апетиту: Зниження апетиту та можливе блювання у дітей.

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ АНГІНИ В МЦ «ОКСФОРД МЕДИКАЛ ДНІПРО»

Лікування краще проводити під контролем кваліфікованого лікаря, який встановить, що саме викликало ангіну та як краще її лікувати. Лікар проводить огляд горла з допомогою ларингоскопа, проводить пальпацію лімфатичних вузлів визначення ступеня запалення, аналізує симптоми. Для диференціації між вірусною та бактеріальною ангіною часто виконуються лабораторні аналізи крові, включаючи аналіз мазків із горла.

Курс лікування включає як медикаментозну терапію, так і лікувальні маніпуляції: промивання та полоскання горла, санацію мигдаликів. У деяких випадках може бути показано хірургічне лікування, при якому мигдалики видаляються. Це необхідно, якщо пацієнт страждає від частих ангін (більше 2 разів на рік) та від їх ускладнень з боку серця та суглобів. Також хірургічне лікування необхідне у тих випадках, коли консервативне лікування виявилося неефективним.

Важливо звернутися до лікаря за перших ознак ангіни, щоб отримати діагноз та призначення відповідного лікування. Недостатнє або неправильне лікування ангіни може призвести до ускладнень, тому важливо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря.

Записатися на прийом до отоларинголога в нашій клініці, можна заповнивши форму на сайті, або зателефонувавши (056) 736 66 66, (096) 732 00 00, (099) 732 00 00.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Виктория 28-01-2022 Обращаюсь второй раз в клинику по адресу ул.Калиновая , 1 . Вчера посещала ЛОР врача , приём вела Валентина Семёновна , очень внимательный и профессиональный приём . Будьте все здоровы, но если необходима помощь обращайтесь, рекомендую!
Оксана 05-02-2015 Мне понравился лор в этой клинике. Очень приятная и деликатная женщина. Внимательно осмотрела сына, все объяснила, прописала лекарства. И обошлось все это удовольствие всего в 150 гривен. При нынешнем уровне цен, считаю что это - копейки. Если учесть, что в поликлиниках мы все равно платим, при этом сидим часами в очередях, а врачи не могут уделить должного внимания из-за огромного потока людей, по-моему вариант заплатить 150 гривен и получить консультацию врача в комфортных условиях - идеален.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом