Шановні пацієнти!
Ми працюємо пн-пт з 8:00 до 20:00; сб з 08:00 до 18:00; нд з 08:00 до 15:00
Запис за телефоном:
(056) 736 66 66
(056) 732 00 00
(096) 732 00 00
(099) 732 00 00

Дитячий отоларинголог
Дитячий отоларинголог

  Дитячий отоларинголог в Дніпрі

  Дитячий отоларинголог - це спеціаліст, який займається діагностикою і лікуванням захворювань носоглотки та вух. Цей лікар вкрай важливий для дітей молодшого віку, оскільки їх імунітет надто вразливий до впливу вірусів та інфекцій. Тому за наявності найменших підозр на застудні захворювання, необхідно звернутись до дитячого ЛОРа. Самолікування в цьому питанні може призвести до негативних наслідків, а запущену хворобу, як відомо, лікувати набагато складніше.

  Дитячий отоларинголог лікує:

  • грип та ГРВІ;

  • гайморит;

  • бронхіт;

  • бронхіальну астму;

  • риніт, тонзиліт, фарингіт;

  • аденоїди та поліпи в носі;

  • вроджені дефекти будови носоглотки.

  Також ЛОР допоможе в ситуаціях, коли в ніс або вухо потрапляє чужорідне тіло - що для дітей далеко не рідкість.

  Коли варто звернутись до дитячого отоларинголога 

  Дитячі лікарі завжди рекомендують проводити плановий огляд для дітей: перший у віці 6-ти місяців, далі в 1 рік і в подальшому приходити раз на рік, щоб відслідковувати стан здоров’я. До трьох років така схема оглядів дозволяє лікарю спостерігати за розвитком організму та вчасно виявляти відхилення.

  До дитячого ЛОРу варто звернутись за таких симптомів:

  • кашель;

  • біль в горлі при ковтанні;

  • нежить;

  • біль у вусі;

  • виділення з вуха;

  • проблеми зі слухом;

  • хриплий голос.

  Часто на фоні цих симптомів може спостерігатись підвищення температури, головний біль, слабкість, млявість. У випадку, якщо ви помітили один чи декілька випадків одночасно - варто негайно звернутись до лікаря, оскільки самі собою хвороби носоглотки та вух протікають не так складно, однак їх наслідки та ускладнення дуже шкідливі для росту та розвитку молодого організму.

  Прийом у дитячого ЛОРа

  На першій консультації у отоларинголога лікар проводить огляд (ротової порожнини, вушних каналів, горла та лімфовузлів) і бесіду з юним пацієнтом та його батьками. Під час прийому збирається інформація про скарги, історію хвороби, наявність спадкових факторів чи вроджених захворювань. Далі, за потреби, проводяться діагностичні заходи.

  Обстеження, які може призначити дитячий ЛОР:

  • мазок на флору;

  • загальний аналіз сечі та крові;

  • КТ пазух носа;

  • ендоскопія;

  • імунодіагностика і т.д.

  Набір діагностичних процедур, що використовується, залежить від скарг і стану здоров’я. Отримавши результати досліджень, лікар може визначити збудників, інфекцію, причини виникнення проблем та виявити тактику подальшого лікування.

  При захворюваннях ЛОР-органів можуть використовуватись медикаментозна терапія, фізіотерапевтичні процедури чи, навіть, хірургічне втручання. Хочемо відзначити, що спеціалісти нашої клініки підбирають оптимальний метод лікування для дитячих хвороб. Тому, за наявності такої можливості, спершу використовують максимально делікатні методи консервативної медицини. І тільки у випадку неефективності останньої, приймається рішення про оперативне втручання (як приклад - видалення аденоїдів у дітей).

  Дитячий отоларинголог в Оксфорд Медікал Дніпро

  Самолікування в питанні хвороб зовнішніх дихальних шляхів нерідко є звичною практикою, але за відсутності інформації про причини, що викликали цю хворобу, а також повного розуміння впливу препаратів на здоров’я дитини, можна спровокувати серйозні ускладнення. Так, внаслідок самолікування, дитина може потрапити в лікарню із захворюваннями нижніх дихальних шляхів, втратою слуху, зміною голосу.

  Допоможе уникнути цих важких наслідків спільна робота з кваліфікованим дитячим отоларингологом. Адже після дослідження причин захворювання та отримання повної картини розвитку хвороби, лікар допоможе скласти план лікування, реалізувавши який, можна позбавити дитину від проблем. Після вдало реалізованої терапії ви отримаєте консультацію відносно профілактики захворювань, а також про методи укріплення імунітету. 

  Наші спеціалісти допоможуть швидко позбавитись хвороби, попередити розвиток ускладнень чи наслідків захворювання. Запишіться вже сьогодні на прийом до дитячого отоларинголога в нашому МЦ. Зробити це можна за номерами: (056)7320000, (099)7320000, (096)7320000.

  ( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації клініки
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом