Шановні пацієнти!
Ми працюємо пн-пт з 8:00 до 20:00; сб з 08:00 до 18:00; нд з 08:00 до 15:00
Запис за телефоном:
(056) 736 66 66
(056) 732 00 00
(096) 732 00 00
(099) 732 00 00

GentlePro - апарат для лікування простатиту та еректильної дисфункції в Дніпрі

Лікування простатиту і еректильної дисфункції апаратом GentleProРізноманітні захворювання передміхурової залози зустрічаються у чоловіків різного віку. Окрім фізичного дискомфорту та впливу безпосередніх симптомів на здоров'я чоловіка, вони також можуть викликати проблеми психологічного характеру. Найбільш часто чоловіки звертаються до лікаря з проблемами простатиту та еректильної дисфункції.

Простатит може зустрічатись навіть у чоловіків від 25 років. Ця хвороба представляє собою запалення передміхурової залози, яке може викликати безліч факторів - від довготривалого впливу холоду чи сидячого способу життя, до інфекційних захворювань.

Еректильна дисфункція - це захворювання при якому повністю відсутня ерекція чоловічого статевого органу, можливі ситуації, коли ерекція зберігається недовго чи недостатньо проявляється для статевого акту. Для того щоб такий стан вважався патологічним і вимагав пошуку способу лікування - ситуації, що були описані вище, мають повторюватись на протязі 4-6 місяців.

Часто, головною причиною порушення ерекції стає психологічна проблема. Однак клінічні дослідження демонструють, що у випадку захворювання, причиною можуть виступати й інші хвороби:

  • судині аномалії;

  • цукровий діабет;

  • вікові зміни в організмі;

  • атеросклероз і т.ін.

Згідно зі статистичними даними, кожен чоловік віку 60-70 років страждає від еректильної дисфункції.

Лікування простатиту і еректильної дисфункції

Клінічні дослідження визначають, що покращення кровотоку значно покращує ефективність лікування простатиту і поновлює якість ерекції. Сьогодні одним з найбільш продуктивних методів лікування захворювань такого роду вважається ударно-хвильова обробка. Цей метод використовується як самостійне лікування чи в комплексі з іншими процедурами та препаратами.

GentlePro - позбавлення від проблем без болю

Апарат GentlePro виконує ударно-хвильову обробку, вплив якої забезпечує покращення кровотоку, а також стимулює утворення нових судинних структур. Радіальні ударні хвилі впливають на статеві органи і ствол статевого члену, що вкрай важливо для лікування як еректильної дисфункції, так і простатиту.

При лікуванні з використанням апарату GentlePro для досягнення успішних результатів, зазвичай, необхідно від 5 до 8 процедур. Однак перші позитивні зміни пацієнти помічають вже після першого прийому. Процедури ударно-хвильової терапії тривають до 25 хвилин та проводяться 2-3 рази на тиждень.

Переваги лікування апаратом GentlePro:

  • неінвазивна терапія;

  • відсутність больових відчуттів;

  • покращення стану здоров'я вже після першої процедури;

  • метод лікування не має побічних ефектів та ризику для здоров'я;

  • в результаті пацієнти можуть відмовлятись від прийому препаратів (інгібіторів ФДЕ-5).

Система ударно-хвильового лікування апаратом GentlePro розроблена таким чином, щоб забезпечити максимальний комфорт і безпеку для пацієнта. 15-ти міліметрова аплікаторна голівка наконечнику апарату дозволяє направляти енергію радіальної хвилі в правильну область, що гарантує більш високий ефект вже після першої процедури.

Ця нова технологія лікування, яка тепер доступна в нашій клініці - унікальна для нашого міста. Апарат дозволяє швидко і безболісно позбавити вас від проблем з еректильною дисфункцією та передміхуровою залозою.

Лікування апаратом GentlePro в МЦ Оксфорд Медікал Дніпро

Хвороби урологічного характеру нерідко накладають свій психологічний відбиток на здоров'я чоловіка. І хоч такого роду проблеми зустрічаються досить часто, враховуючи делікатність тематики, пацієнти нерідко затягують з лікуванням, відмовляючись приймати факт наявності захворювання. Однак це провокує погіршення стану і підвищує складність лікування.

Пам'ятайте, що вчасно звернувшись до лікаря, за наявності перших симптомів, ви можете не тільки покращити якість життя, позбавившись проявів хвороби, але і попередите подальший розвиток можливих побічних ефектів та ускладнень.

Щоб записатись на прийом до уролога, дзвоніть за номерами: (056)7320000, (099)7320000, (096)7320000. 

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом