Шановні пацієнти!
Ми працюємо пн-пт з 8:00 до 20:00; сб з 08:00 до 18:00; нд з 08:00 до 15:00
Запис за телефоном:
(056) 736 66 66
(056) 732 00 00
(096) 732 00 00
(099) 732 00 00

Лікування пресбіопії в Дніпрі

Пресбіопія - це стан, у якому вікові зміни у власних очах призводять до погіршення ближнього зору. Це звичайне явище, яке найчастіше починається після 40 років і відбувається через втрату еластичності кришталика – природної лінзи ока, яка фокусує світло на сітківці.

СИМПТОМИ ПРЕСБІОПІЇ

Пресбіопія характеризується погіршенням здатності ока фокусувати зображення на близьких об'єктах. Симптоми пресбіопії можуть включати:

 1. Розмитість зору на близькій відстані;
 2. Проблеми під час читання;
 3. Необхідність тримати текст з відривом;
 4. Стомлюваність очей;
 5. Поява головного болю;
 6. Необхідність збільшення освітлення.


ФАКТОРИ РОЗВИТКУ ПРЕСБІОПІЇ

Пресбіопія виникає через природні зміни в очах, що відбуваються з віком. Головною причиною пресбіопії є втрата еластичності кришталика ока, який відіграє ключову роль у процесі фокусування зображення на сітківці. Внаслідок втрати еластичності кришталика очей втратить здатність адаптуватися до різних відстаней, що призводить до погіршення ближнього зору. Основні причини пресбіопії:

 1. Природні процеси старіння;
 2. Генетична схильність;
 3. Фактори довкілля (тривале використання очей для близької роботи, такий як читання, користування комп'ютером або мобільними пристроями, також може прискорити появу пресбіопії або посилити її симптоми);
 4. Супутні захворювання (деякі очні захворювання або медичні стани, такі як діабетична ретинопатія, катаракта або дегенерація сітківки можуть прискорити розвиток пресбіопії або посилити її симптоми);
 5. Професійні фактори (деякі професії, які потребують тривалої роботи на близькій відстані або з дрібними деталями, можуть збільшити ризик розвитку пресбіопії або посилити її симптоми).

ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ ПРЕСБІОПІЇ

Діагностика пресбіопії зазвичай включає ряд тестів і процедур, які допомагають офтальмологу визначити характер і ступінь погіршення ближнього зору. Лікар поставить питання про симптоми, які ви помітили, такі як погіршення зору при читанні або роботі на близькій відстані, стомлюваність очей, необхідність тримати текст на відстані та інші симптоми, пов'язані з пресбіопією. Також важливо повідомити про попередні очні проблеми та лікування. Далі офтальмолог проведе візуальний огляд, огляд кришталика, включаючи перевірку зору на близькій та дальній відстані. Під час цього огляду лікар може використовувати різні оптичні прилади, такі як таблиці Снеллена, для оцінки гостроти зору, тести на близькість та рефракцію.

Лікування пресбіопії зазвичай включає корекцію зору за допомогою окулярів, контактних лінз або хірургічних процедур, таких як LASIK або імплантація багатофокусних інтраокулярних лінз. Хірургічні методи можуть надати довгострокове рішення для пресбіопії, покращуючи ближній та далекий зір.

Лише кілька хвилин вашого часу можуть врятувати зір! Заплануйте профілактичний візит до офтальмолога! Запис: (056) 736 66 66, (056) 732 00 00, (096) 732 00 00, (099) 732 00 00.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар офтальмолог : Брусник Ольга Андріївна
Брусник Ольга Андріївна Лікар офтальмолог

інформація про лікаря

2019 р. - закінчила Дніпропетровську медичну академію за спеціальністю «Лікувальна справа»

2019 - 2021 рр. - проходила інтернатуру на базі Дніпропетровської обласної офтальмологічної лікарні

2021 р. - отримала сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю офтальмологія

2021 - 2024 рр. - займала посаду лікаря-офтальмолога міської клінічної лікарні, м. Дніпро.

2024р – лікар офтальмолог у МЦ «Оксфорд Медікал Дніпро»

Регулярно бере участь у наукових конференціях, майстер-класах, циклах тематичного удосконалення. 

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом