056 736 66 66
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Шановні пацієнти!Графік роботи медичного центру пн.-пт з 9:00 до 20:00; з 9:00-18:00, нд. з 9:00-15:00.Наші номери (099)7320000 (096)7320000Прямий телефон для запису до відділення естетичної медицини 0682091421

Гастроентерологія
Гастроентерологія

Гастроскопія (ФГДС) в Дніпрі

ФГДС в ДніпріГастроскопія шлунка - це метод діагностики, який дозволяє провести дослідження всього стравоходу, шлунку та дванадцятипалої кишки. Для цього використовується спеціальний прибор - ендоскоп.

Наукова назва методу - фіброгастроскопія. Це означає, що для вивчення стану травної системи, використовується фіброволоконий оптичний ендоскоп, який отримує інформацію. та виводить її на екран монітору.

Показання до проходження гастроскопії ФГДС

Якщо раніше гастроскопія призначалась, переважно, для отримання зразків шлункового соку, а для отримання інформації про стан стравоходу, лікар вдивлявся в ендоскоп, як в вічко на дверях. Сьогодні, сучасне обладнання дозволило не тільки зменшити діаметр трубки, що вводиться, замінивши її на високотехнологічний пристрій, що спричиняє значно менший дискомфорт для пацієнтів. Окрім того, суттєво зросла інформативність дослідження, що зробило гастроскопію ФГДС незамінною процедурою з діагностики захворювань травної системи.

Основними причинами, через які може з'явитися необхідність проходження цієї процедури, є встановлення або уточнення діагнозу захворювань травної системи. Так, за наявності суттєвих підозр чи при вже визначеному діагнозі, для уточнення складності стану захворювання, лікар може призначити гастроскопію.

ФГДС проводиться при наступних захворюваннях:

 • печія, відрижка, відсутність апетиту, відчуття важкості в животі;

 • тривалий прийом препаратів, що впливають на згортання крові;

 • виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки;

 • перед операціями;

 • профілактика онкологічних захворювань;

 • при регулярному впливі шкідливих зовнішніх факторів.

Процедура гастрокопії ФГДС

Гастроскопія проводиться за призначення лікаря і вважається тою процедурою, яка важко переноситься людьми. Переживаючи певний дискомфорт, пацієнти іноді мають справжній стрес через проведення дослідження, якому, на сьогоднішній день немає альтернатив. Для того щоб полегшити ці відчуття, необхідно пройти правильний етап підготовки.

Спершу пацієнт проходить консультацію у лікаря, щоб зібрати анамнез, уточнити всі симптоми та наявність алергічних реакцій на ті чи інші анестетики. Це дозволить виключити протипоказання (тимчасові чи постійні), а також допоможе лікарю створити рекомендації з підготовки. Наприклад, у випадку прийому медикаментів, необхідно погодити це питання зі спеціалістом.

Для більшості пацієнтів рекомендовано дотримуватись дієти - виключити гостру та жирну їжу. А за 8 годин до проведення призначеної процедури, варто не їсти зовсім - таким чином вам вдасться мінімізувати блювотний рефлекс під час дослідження. За необхідності, можуть також призначатись седативні засоби, щоб полегшити емоційні переживання від проходження процедури.

Важливо пам'ятати, що сучасне обладнання в МЦ Oxford Medical значно більш комфортне для пацієнтів, ніж те, що використовувалось раніше в державних закладах - воно не викликає значних неприємних відчуттів і не травмується гортань. Розмір зонду близько 4,5 мм, а перед маніпуляцією горло знеболюється, щоб полегшити процедуру.

Гастроскопія ФГДС в Oxford Medical Дніпро

Ми використовуємо сучасне обладнання, яке робить гастроскопію мінімально болючою чи дискомфортною для пацієнта.

Гастроскоп представляє собою гнучкий та тонкий шланг, який легко вводиться в стравохід людини. Таке обладнання дозволяє не тільки полегшити відчуття для пацієнта, але і робить процедуру більш інформативною, оскільки дозволяє людині розслабитись і спокійно, глибоко дихати.

Переваги гастроскопії в Oxford Medical Дніпро:

 • сучасне ендоскопічне обладнання;

 • процедура проходить швидко - в загальному це займає близько 20 хвилин;

 • безпека для організму;

 • дискомфортні відчуття зведені до мінімуму;

 • максимальний рівень інформативності.

Будь-які відхилення в роботі травної системи швидко відбиваються на якості життя кожного з нас, тому своєчасно звернувшись до спеціаліста і пройшовши гастроскопію, ви зможете позбавитись проблеми і знову насолоджуватись життям.

Для запису на процедуру дзвоніть за номерами: (056)7320000, (099)7320000, (096)7320000.

( Рейтинг: 1.61, голосів: 114 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом