Консультація всіх лікарів в режимі online
Мезотерапія сьогодні в моді. З мезотерапією пов'язують надії ті, хто активно займається своєю зовнішністю і здоров'ям. Навіть той, хто далекий від косметології і ніколи не відвідує салони краси, чув про цей чарівний спосіб «омолодитися» і «оздоровитися». Загалом, тема актуальна, інтригуюча і, в зв'язку з цим, активно обговорювана в засобах масової інформації.
Як випливає з назви, це, перш за все терапія, тобто лікування. Більш конкретно - це один з методів лікування за допомогою ліків. Ліки можна приймати всередину; вводити через пряму кишку, закопувати в ніс, вуха, наносити на шкіру і.т.д. всі ці способи передбачають подальше самостійне подолання ліками природних бар'єрів - шкіри, слизової оболонки, стінки кишечника. На відміну від цього, ін'єкційне введення лікарської речовини за допомогою голки дозволяє доставити його в організм, минаючи всі бар'єри.
Протягом 150-ти років мезотерапію використовують в якості методу лікування. Лише в 1952 році французьким вченим Мішелем Пістором засновником методики мезотерапії були сформовані її основні принципи та ідеї в їх сучасному застосуванні.
Перспективний напрямок в лікарській косметології, здійснюване за допомогою техніки мікроін'єкцій медикаментів внутрішньошкірним шляхом в дуже низьких дозах і в ділянку ураження, і на відстані від ураженого відділу, а так само з метою естетичної корекції, що дозволяє швидко досягти видимого поліпшення зовнішнього вигляду шкіри.
Ефект досягається завдяки медикаментам, що вводяться. Стимулюючи біологічно активні точки та рефлексогенні зони шкіри також досягається даний ефект. В залежності від проблем мезотерапія здійснюється різними методами. На сьогоднішній день ця техніка використовується при целюліті, рубцях і розтяжках, для корекції зморшок, млявості шкіри, випадіння і хворобах волосся, мережі розширених судин на нижніх кінцівках. При дерматологічних захворюваннях (себорея, акне, екзема, вітіліго, гіперпігментації, рожеві вугри, купероз і ін.) Мезотерапія може визначити незначні протипоказання, наприклад, жовчокам'яна хвороба та боязнь голки. Потрібно проводити одну процедуру в сім-десять днів, в залежності від проблеми. При боротьбі з целюлітом, наприклад, потребується хоча б десять сеансів. Таким чином, під час однієї процедури вводять 10-20 мл препарату.
Ін'єкції роблять за допомогою електронного пістолету "PISTOR-4". Цей електронний пістолет зараз являється найсучаснішим та найдосконалішим. Має п'ять програмних функцій, в тому числі програми постійного вливання. Він може регулювати швидкість, швидкість подачі препарату і глибину проникнення голки.
Використовуючи дану методику успішно лікують вугрову хворобу. Завдяки її застосуванню можна відмовитись від тривалого прийому антибіотиків, швидко і без негативних наслідків для організму зняти запальні явища.
При мезотерапії для лікування целюліту використовуються препарати, що розщеплюють фіброз, жирові відкладення, жовчогінні препарати та речовини, що сприяють лімфодренаж, виведенню міжклітинної рідини, що поліпшують мікроциркуляцію і еластичність шкіри (вітаміни, кремній). Додатковий ефект досягається за рахунок впливу на рецепторний апарат шкіри. Курс лікування целюліту методом мезотерапії становить 10-16 процедур з інтервалом 7-10 днів. Для отримання максимального ефекту від мезотерапії при лікуванні целюліту, фахівці рекомендують спочатку впливати на осередки ураження за допомогою спеціального лімфодренажного масажу (апаратного або мануального), потім проводити сеанси мезотерапії, а закріплювати досягнутий ефект іншими косметичними процедурами - вакуумним масажем і обгортанням.
Мезотерапія не являється єдиним та ідеальним засобом для лікування целюліту на всіх його стадіях. Можна сказати, що чим раніше розпочате лікування, тим швидше і легше буде досягнутий результат — дане правило стосується і медицини в цілому. Якщо говорити про целюліт на початкових стадіях, то мезотерапію можна сприймати не тільки в якості лікування, але також в якості профілактики посилення процесу
Кратність ін'єкцій, їх кількість, кількість введеного речовини залежать від вираженості проблем і відповідної реакції організму.
Важливо знати: механічне чищення з вапоризацією, масаж, міостимуляцию, лімфодренажні процедури рекомендуємо робити до мезолікування. А контурну пластику, введення ботулотоксину бажано робити під час або після курсу мезолікування. Така послідовність пов'язана з тим, що всі процедури, які будуть викликати активну мікроциркуляцію і лімфодренаж в шкірі, спровокують прискорене розсмоктування мікропапул лікарського препарату, накопиченого в верхніх шарах шкіри.
Між сеансами мезотерапії ми рекомендуємо пацієнтам м'який і щадний догляд за шкірою. Він полягає в ретельному очищенні шкіри, процедурах, що сприяють зникненню побічних ефектів, захист шкіри від несприятливих факторів зовнішнього середовища і сонця, а так же, коригувальний макіяж. Фахівці нашого центру допоможуть вам підібрати засоби лікувальної косметики для будь-якого типу шкіри, тобто якісні і гіпоалергенні.
Лікарі-косметологи МЦ «Оксфорд Медика Дніпро» абсолютно безкоштовно проведуть вам консультацію по мезотерапії, підберуть індивідуальний коктейль препаратів, необхідний конкретно у вашому випадку, а сама процедура буде проведена на основі всесвітньо відомих препаратів.
Ми гарантуємо високий рівень професіоналізму та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ваша краса - наша робота!
відділення: Естетична медицина
відділення: Естетична медицина
відділення: Естетична медицина
відділення: Естетична медицина
відділення: Естетична медицина
Акції
Відео відгуки
Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів
вул. Королеви Єлизавети ІІ
телефон:
(056)732-00-00
(056)736-66-66
(096)732-00-00
(099)732-00-00
вул.Калинова,1
телефон:
(056)732-00-00
(056)736-66-66
(096)732-00-00
(099)732-00-00
вул.Набережна Перемоги 110
телефон:
(056)732-00-00
(056)736-66-66
(099)732-00-00
(096)732-00-00
Записатися на прийом
Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом