Шановні пацієнти!
Ми працюємо пн-пт з 8:00 до 20:00; сб з 08:00 до 18:00; нд з 08:00 до 15:00
Запис за телефоном:
(056) 736 66 66
(056) 732 00 00
(096) 732 00 00
(099) 732 00 00

Естетична медицина
Естетична медицина

Лікування акне за технологією Elos в Дніпрі

Акне - захворювання волосяних фолікулів і сальних залоз, яке зустрічається у 80% підлітків. Серед різних різновидів акне найчастіше зустрічаються вульгарні вугри.

Причини акне:

 • Дисбаланс ліпідів. У хворих на акне відзначається надмірне утворення шкірного сала.
 • Зростання хвороботворності пропіонобактерій. Ці мікроорганізми завжди присутні на поверхні здорової шкіри обличчя та є частиною нормальної мікрофлори.

Чинники, що впливають на виникнення акне:

 • Гормональний сплеск при статевому дозріванні;
 • Неправильне харчування чи гігієна;
 • Стреси;
 • Екологія.

ELOS - найновіший метод, що дозволяє успішно лікувати акне (висипи вугрів, прищі) на обличчі і тілі різних форм, стадій захворювання.

Elos-технологія лікування акне застосовується:

 • для лікування комедонів,
 • як засіб боротьби з розширеними порами,
 • як ефективний засіб - як позбутися прищів і як вилікувати вугрі,
 • як спосіб скоротити утворення нових запалених вугрів та чорних крапок на обличчі та тілі.

Технологія ЕЛОС дозволяє проводити комбіноване ефективне лікування акне будь-якої тяжкості від комедонів до гнійничкових прищів (папул та пустул)!

Імпульси лікувального світла та радіочастотна енергія (подвійна енергія ELOS), створювана насадкою апарату e-Max, проникають глибоко в область запалення та ефективно впливає відразу на кілька факторів розвитку хворобливих прищів. Імпульси коротких хвиль світла надають згубний вплив на бактерії, що провокують розвиток акне. Радіочастоти без пошкодження епідермісу (верхнього шару шкіри) проникають углиб фолікула, що призводить до зниження вироблення шкірного сала, яке і є місцем існування для бактерій.

ELOS – неперевершена методика навіть проти акне важких форм, що дозволяє позбутися прищів під шкірою у формі папул та пустул. Найвища ефективність у рятуванні від прищів визначається саме інноваційним об'єднанням двох видів енергій, що дозволять лікувальному впливу проникати у глибокі шари шкіри.

Елос – надійний спосіб позбутися акне, забезпечуючи у переважної кількості пацієнтів відсутність видимих ​​проявів на оброблених ділянках протягом року та більше після закінчення курсу лікування!

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА ELOS-ЛІКУВАННЯ АКНЕ

Видалення акне ELOS практично безболісно, ​​тому що насадка апарата оснащена чудовою системою охолодження. До процедури область лікування прищів та вугрів ретельно очищається та зволожується гелем. Очі захищають спеціальні окуляри.

Технологія ЕЛОС підходить для позбавлення від висипань на носі, щоках, підборідді, прищів на лобі, скронях та шиї. У процесі лікування вугрової хвороби насадка апарата підноситься впритул до шкіри. Короткий спалах - насадка переміщається на необроблену ділянку, поки вся область лікування акне не буде пролікована.

Щоб ефективно лікувати акне на обличчі у формі запалених ділянок гнійних прищів на носі та щоках, великих прищів на лобі та підборідді, зони папул та пустул обробляються декількома спалахами по 2 або 3 рази. Лікування прищів та вугрів на тілі (зазвичай це прищі на грудях, на плечах, у верхній частині спини у чоловіків) проводиться аналогічно – серією коротких спалахів.

Щоб боротьба з прищами на обличчі принесла очікуваний результат, швидке звільнення від прищів на обличчі необхідно обробити не тільки рожеві прищі та гнійні прищики на обличчі. Ефективне лікування акне - це обробка всіх форм акне, включаючи зони висипу вугрів без запалення.

Наприкінці процедури лікування акне може виникнути слабка загальна еритема (почервоніння шкіри). На ділянках гнійничкових прищів, оброблених подвійними та потрійними імпульсами, еритема може виявлятися сильніше. Легке почервоніння зникне самостійно через 30-90 хвилин після сеансу. Однак безпосередньо після ELOS-лікування вугрів та прищів наносити макіяж не рекомендується.

СКІЛЬКИ НЕОБХІДНО ПРОЦЕДУР ДЛЯ ПОЗБАВЛЕННЯ ВІД ПРИЩІВ ЗА ДОПОМОГОЮ ELOS-ТЕХНОЛОГІЇ

Повний курс ELOS проти акне складає 8-10 процедур двічі на тиждень. Невелике акне, як показує практика, зазвичай зникає на 2-3 процедури. Помірні та серйозні форми захворювання на акне на шкірі можуть вимагати більшої кількості обробок. Після 12 повторень зникає 70-80% папул (величезних гнійних прищів).

Складні форми акне, великі прищі під шкірою, можуть зажадати підтримуючих обробок за необхідності. Такий підтримуючий спосіб лікування акне на обличчі та на тілі вдвічі знижує ймовірність нових висипів.

РЕЗУЛЬТАТИ ELOS ЛІКУВАННЯ АКНЕ НА АПАРАТІ E-MAX

Як показує практика, після повного курсу ELOS лікування рожевих вугрів ця проблема більше не турбують кожного другого пацієнта: нові видимі акне та вугри не з'являються протягом року і більше.

В інших пацієнтів після курсу процедур нові прояви запалених вугрів та прищів можна контролювати. Втім, нові висипання вугрової хвороби, які зрідка з'являються, ефективно видаляються у процесі двотижневого лікування (4 процедури).

У всіх пацієнтів спостерігається поліпшення і щодо постакне: світлішають червоні плями після вугрової хвороби, згладжуються рубці, вирівнюється та розгладжується шкіра, розсмоктуються ущільнення, зменшуються прояви слідів від гнійних прищів. ELOS-вплив під час усунення акне має здатність стимулювати шкіру до регенерації. Після обробки, у шкірі запускаються внутрішні сили організму з вироблення еластину та колагену. Приблизно на 4-5 тижні після першої процедури лікування рожевого висипу шкіра розгладжується, звужуються пори, покращується колір обличчя, вирівнюється її тон. Здорова шкіра починає світитися зсередини.

ПРОТИПОКАЗАННЯ ELOS ЯК МЕТОДУ ЛІКУВАННЯ ВУГРІВ

 • Онкологічні та пухлинні захворювання;
 • Системні захворювання, такі як діабет;
 • Надмірна чутливість до інфрачервоного випромінювання – у тому числі викликана прийомом ліків;
 • Інтенсивна засмага на шкірі.

Якщо у Вас щойно закінчилася відпустка, проведена на морі, або Ви засмагали в солярії, відкладіть процедуру Elos-лікування шкіри на 2 тижні. Утриматися від засмаги протягом 2-х тижнів ми рекомендуємо після проведення процедури.

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ АКНЕ МЕТОДОМ ELOS

 1. ELOS-лікування акне допоможе абсолютно безпечно, без побічних ефектів і ускладнень, в короткий термін позбутися висипів
 2. За допомогою Елос-технології ефективно знімається запалення та зменшується тяжкість акнешкіри. У той же час, шкіра не пересушується і не лущиться.
 3. Елос – метод лікування акне зсередини. Імпульси інтенсивного світла проникають глибоко в шкіру, в серце запалень, дезінфікуючи гнійні утворення. Тому застосовуючи технологію ELOS для лікування підшкірних прищів, не доведеться приймати антибіотики чи гормональні препарати.
 4. Елос – впливає на причину виникнення акне. Лікування запалених вугрів на апараті E-Max призводить до стійкого зменшення вироблення шкірного сала, головної причини утворення комедонів та запалення вульгарних вугрів.
 5. Маючи високу ефективність, Елос-технологія дозволяє досягти тривалої відсутності нових висипів у пацієнтів з низьким і середнім ступенем тяжкості захворювання. При використанні підтримуючого лікування важких форм акне ефективність ELOS зростає майже до 100%, тому що дозволяє швидко контролювати нові утворення на обличчі та тілі.
 6. Елос – практично безболісна процедура, оскільки цей апаратний метод лікування акне оснащений ефективною вбудованою системою охолодження. У процесі лікування акне відчувається деяка дія, яка легко переноситься, не залишаючи після себе сухості, жирності, лущення або подразнення шкіри. Лише загальна легка еритема, яка самостійно проходить протягом години-півтори.
 7. Елос, будучи ефективним методом лікування вугрів, призводить і до деякого звуження сильно розширених пір на обличчі, позбавляючи їх надлишку шкірного сала. З тієї ж причини дещо зменшується кількість чорних крапок на обличчі.
 8. Вплив Елос сприяє оновленню шкіри та зменшенню проявів наслідків акне, таких як червоні плями, ущільнення, рубці, нерівності шкіри.

У МЦ «Оксфорд Медікал Дніпро» досвідчені лікарі-косметологи проконсультують з питань ефективного лікування акне та підберуть індивідуальний курс лікування для кожного пацієнта.

Ми працюємо для того, щоб Ви були красиві та здорові!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Оксана 12-10-2023 Людмила Миколаївна дуже гарний спеціаліст, компетентна та вічлива. Всім рекомендую. Робила лазерну епіляцію, дуже задоволена результатом. Щиро дякую.
Катерина 12-10-2023 Дякуємо косметологу За спокій и делікатне ставлення Проколювання дитині у 10 місяців вушка Це був гарний вибір піти до Вас Дякуємо Мирного неба
Ольга 10-01-2022 Я очень люблю Оксфорд Медикал, сюда иду как на праздник.Особая благодарность косметологу Людмиле Николаевне, по адресу Глинки 7,очень довольна всегда результатами проделанной работы!
Станислава 01-12-2021 Ходила в клинику на лазерную эпиляцию и к терапевту! Очень понравилась клиника, приветливый персонал, администрация! Чистота и красота вокруг. Доктора, к которым я попала, были внимательными, аккуратными и помогли мне с решением моих проблем)) я обязательно приду ещё С такими профессионалами вы забудете что такое бояться врачей или не хотела идти в больницу! Спасибо Oxford medical за вашу работу!
Людмила Николаевна Жиглинская 28-06-2021 Хочу поблагодарить доктора-косметолога Людмилу Николаевну за её подход к работе! Делала лазерную эпиляцию очень тщательно и щепетильно, внимательный специалист. Для сравнения в другом салоне я не получила такого результата. А вот здесь работа на совесть) Спасибо всему персоналу, к вам всегда приятно приходить!!!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Пациентка отделения эстетической медицины

  відділення: Естетична медицина

 • Пациентка отделения эстетической медицины

  відділення: Естетична медицина

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом