Записаться через колл-центр
Направления

Отзывы клиентов о направлении Проктология

Мы всегда стремимся повысить уровень сервиса предоставляемых медицинских услуг в сети клиник "Оксфорд Медикал", и признательны вам за оставленный положительный отзыв. Мы принимаем во внимание все комментарии и пожелания, которые относятся к нашей работе. Благодарим за ваш выбор.

Оставить отзыв

Как мы формируем рейтинг?

Рейтинг формируется из отзывов пациентов, квалификации, научной степени.

Все пациенты проходят верификацию модератором, чтобы исключить фиктивные отзывы.

Негативные случаи обязательно рассматриваются администрацией.

Если конфликтная ситуация урегулирована, негативная оценка не влияет на рейтинг.

Отзывы пациентов
Валентина 17.06.2026
Хочу висловити щиру подяку лікарю-проктологу Білик Марині Вячеславівні за професіоналізм, уважне ставлення та делікатний підхід. Лікар дуже уважно вислухала всі скарги, детально пояснила причину проблеми та призначила ефективне лікування. Під час прийому почувалася комфортно та спокійно, що дуже важливо для такого напрямку медицини. Видно, що Марина Вячеславівна — компетентний спеціаліст, який дійсно піклується про своїх пацієнтів. Щиро рекомендую!
Star Star Star Star Star
Андрій 09.06.2026
Дуже дякую лікарю-проктологу Оганову Олексію Геннадійовичу за професійний підхід та уважне ставлення. Дуже хвилювався перед прийомом, але лікар створив комфортну атмосферу, усе детально пояснив і провів огляд максимально делікатно. Відчувається великий досвід та бажання допомогти пацієнту. Лікування було призначене грамотно й зрозуміло. Рекомендую Олексія Геннадійовича як чудового спеціаліста та дуже тактовного лікаря!
Star Star Star Star Star
Ольга 03.04.2026
Відвідала лікаря-проктолога Білик Марину В'ячеславівну. Хочу висловити подяку за професійний прийом, за надані грунтовні рекомендації. Відвідування проктолога - справа трохи боязка. Але з перших хвилин лікар зміг розположити до себе, заспокоїти та уважно вислухати. Огляд пройшов дуже комфортно. Дякую Марині В'ячеславівні за професіоналізм та добре відношення до своїх паціентів.
Star Star Star Star Star
Ірина 25.03.2026
Дуже дякую лікарю Білик Марії Вʼячеславівні!!!Я дуже задоволена,завдяки їй я позбавилась своєї проблеми.Рекомендую прийти до неї на прийом.Вас зустріне приємний і кваліфікований лікар.
Star Star Star Star Star
Світлана 15.03.2026
Була на прийомі у Білик Марини Вʼячеславівни Професіонал своєї справи, рекомендую
Star Star Star Star Star
Віталій 17.02.2026
Дякую лікарю, за правильно назначене лікування. Турботу медичної мед сестри. Ви мені дуже допомогли.
Star Star Star Star Star
Записаться через колл-центр
в клинике
online
Привет!
Давайте заботиться о здоровье:
Записаться через колл-центр

Мы используем файлы cookies и другие технологии для того, чтобы запомнить Ваши предпочтения и узнать, как именно Вы пользуетесь сайтом и взаимодействуете с ним.

Используя наш сайт, Вы также соглашаетесь с условиями "Пользовательского соглашения" и "Положение об обработке и защите персональных данных". Нажимая "СОГЛАШАЮСЬ", Вы даете согласие на обработку Ваших данных.