Здоров'я людини безпосередньо залежить від того, як вона споживає воду. Адже нормальне функціонування організму без чистої води просто неможливе. Усі частини організму працюють у рідкому середовищі — вода потрібна для слуху, зору, кровообігу, травлення. Так що там казати — без води ми не зможемо ковтати, моргати і навіть розмовляти! І навіть у процесі мислення клітини мозку споживають воду. Тому ясно — життя людини залежить від кількості споживаної чистої води.

Проте, попри спільну думку, пити багато води не добре для Вашого здоров'я. Адже це загрожує некоректною роботою нирок та підвищеним потовиділенням.

Якщо все ж таки у Вас підвищена пітливість — потрібно пити менше води, уникати стресів, припинити прийом ліків. Якщо ж це не допоможе, то допоможе вирішити цю проблему ін'єкції нейротоксинів типу А (лікування гіпергідрозу).

Існує думка про те, що необхідно випивати 2 літри води на добу. Близько півлітра ми отримуємо з їжі. Плюс чай та кава. По суті цього має бути достатньо, адже надлишок рідини перевантажить нирки або з'явиться підвищена пітливість. Тому пити потрібно лише у разі появи спраги. Коли рідини в організмі достатньо — сеча людини має жовтий колір та прозора.

До речі, проводилися дослідження, в результаті яких з'ясувалося, що якщо людина п'є воду не відчуваючи спраги, у неї значно може знизитися концентрація, вночі частішають відвідування туалету, що погано позначається на якості сну.

Більш того, нашому організму потрібна саме чиста вода! І жодні напої її не замінять — у них занадто багато цукру, консервантів, різноманітних добавок (більшість з яких самі по собі шкідливі для організму), барвники та вуглекислий газ. Всі ці інгредієнти подразнюють слизову оболонку шлунка та вимивають кальцій. Як наслідок — захворювання шлунка та крихкість кісток. Плюс небезпека підвищення маси тіла через високу калорійність та навантаження на печінку та нирки.

Тому вкрай важливо пити чисту воду! Пийте на здоров'я!