Шановні пацієнти!
Ми працюємо пн-пт з 8:00 до 20:00; сб з 08:00 до 18:00; нд з 08:00 до 15:00
Запис за телефоном:
(056) 736 66 66
(056) 732 00 00
(096) 732 00 00
(099) 732 00 00

УЗД серця (ЕхоКГ) в Дніпрі

УЗД серця (ЕхоКГ) в Дніпрі

Ультразвукове дослідження серця, або ультразвукова ехокардіографія (УЗД серця), є безпечним та ефективним методом для оцінювання структури та функції серця. Під час УЗД серця використовується ультразвукова хвиля для створення зображень серця, які лікар може використовувати для діагностики різних серцевих станів.

КОЛИ НЕОБХІДНО РОБИТИ УЗД СЕРЦЯ

Ультразвукове дослідження серця (УЗД серця) може бути призначене в різних клінічних ситуаціях, особливо якщо у пацієнта є певні симптоми або ознаки, що вказують на можливі проблеми з серцем. Ось деякі із симптомів, за яких лікар може рекомендувати проведення УЗД серця:

 • Біль у грудях;
 • Задишка;
 • Сильні серцебиття або аритмії;
 • Набряки;
 • Слабкість і втома;
 • Синюшність шкіри;
 • Серцеві шуми;
 • Зміни артеріального тиску;
 • Відхилення, виявлені за результатами ЕКГ;
 • Безпричинно холодні кінцівки;
 • Видима пульсація вен на шиї;
 • Безпричинний кашель.

ПІДГОТОВКА ДО УЗД СЕРЦЯ

Підготовка до ультразвукового дослідження серця (УЗД серця) зазвичай мінімальна, але важлива для отримання точних результатів. Ось кілька рекомендацій щодо підготовки:

 1. Інформування лікаря: Перед проведенням УЗД серця важливо повідомити лікаря про всі прийняті ліки, алергії або попередні процедури на серці.
 2. Попередні інструкції: Лікар або медичний персонал можуть дати вам інструкції щодо того, чи потрібно утримуватися від їжі та напоїв перед дослідженням. Загалом, необхідності дотримання особливих дієтичних обмежень перед УЗД серця зазвичай немає.
 3. Зручний одяг: Рекомендується вдягнути зручний одяг, який легко знімається і надягається, оскільки вас можуть попросити зняти верхній одяг перед процедурою.
 4. Видалення прикрас: Перед дослідженням рекомендується зняти ювелірні вироби, оскільки вони можуть заважати проведенню УЗД.
 5. Відмова від куріння: Якщо ви палите, тимчасово відмовтеся від куріння перед УЗД серця, оскільки нікотин може впливати на роботу серця.
 6. Інші рекомендації: Лікар може дати додаткові інструкції залежно від вашого конкретного стану і цілей проведення УЗД серця.

ОСОБЛИВОСТІ ДІАГНОСТИКИ


Процедура ультразвукового дослідження серця (УЗД серця) зазвичай проходить таким чином. Пацієнт має роздягнутися до пояса і лягти на спину на спеціальному столі для УЗД. Грудна клітка має бути оголена. На грудну клітку пацієнта наносять спеціальний гель, який допомагає поліпшити контакт між шкірою та ультразвуковим датчиком, а також покращує передачу ультразвукових хвиль. Лікар або фахівець з УЗД наносить ультразвуковий датчик на грудну клітку і переміщує його по різних ділянках грудей для отримання зображень серця з різних кутів. УЗД апарат створює зображення серця на комп'ютері на основі відбитих ультразвукових хвиль. Лікар аналізує ці зображення для оцінки структури та функції серця. Процедура зазвичай займає близько 20-30 хвилин, але може варіюватися залежно від складності досліджуваних ділянок серця. УЗД серця зазвичай безболісне і неінвазивне і може викликати лише невеликий дискомфорт від натиску ультразвукового датчика на груди.

Після завершення процедури лікар може обговорити результати УЗД серця з пацієнтом і дати рекомендації щодо подальшого лікування або спостереження. Отримані зображення можуть бути збережені для подальшого аналізу та документування стану серця.

"Оксфорд Медікал Дніпро" пропонує оптимальні умови для обстеження: комфорт, відсутність стресових чинників, розуміючий, досвідчений і коректний персонал, обладнання експерт-класу. Ми гарантуємо точність результатів. Запишіться на зручний час і обстежтеся без очікування в черзі. Заповніть форму на сайті або зателефонуйте: (056) 736 66 66, (096) 732 00 00.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Елена 04-10-2021 Хочу выразить огромную благодарность врачу кардиологу Неживой Нине Игоровне и персоналу клиники за оказанную помощь моей маме, которой стало плохо во время визита в клинику, вы действительно профессионалы с большой буквы и люди с добрым сердцем, в наше время это большая редкость. Руководитель вашей клиники должен гордиться вами. Рекомендую клинику,грамотный подход к больному.Еще раз огромное вам спасибо

відділення: Кардіологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом