Відгуки клієнтів про напрям Сімейна медицина і педіатрія
Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.
Відгуки пацієнтів
Анна 20.06.2026
Дякуємо Лілії Петрівні за її турботу та увагу до деталей, лікар у якого навіть тривожна мама стає спокійніше. Дуже дякую за грамотні рекомендації та підтримку в потрібний момент. Дуже цінно, коли лікар не лише компетентний, а й небайдужий, уважно ставиться до своїх пацієнтів і вміє знайти підхід як до дорослих, так і до дітей.
Анастасія 15.03.2026
Дуже вдячна всьому колективу клініки Oxford Medical за професіоналізм і турботу! Була на консультації у лікаря – все пройшло на найвищому рівні. Зустріли привітно, пояснила лікарь кожен крок обстеження. Видно, що тут дійсно дбають про пацієнтів. Рекомендую всім знайомим! 💙.
Анастасия 05.03.2026
Дуже вдячна лікарю за надану консультацію, рекомендую, дуже кваліфікований лікар!
Ніна 09.01.2026
Ми залишилися дуже задоволені відвідуванням цієї клініки на Сімферопольській. Адміністратор — ввічлива та уважна, усе швидко й зрозуміло пояснила. Окрема подяка педіатру Руслані Дмитрівні — професіоналу своєї справи, яка дуже дбайливо й уважно ставиться до дітей. Дякуємо за турботу та чудовий сервіс!
Леся 06.01.2026
Звернулася до Ольги Олександрівни, коли стан був «на межі», а чіткого розуміння причин не було. Лікарка звернула увагу на те, що я сама не вважала важливим. Сподобалося, що рішення приймалися не поспіхом, а з урахуванням загального стану. Вийшла з прийому заспокоєна, що звернулась до чудового лікаря.
Євген 05.01.2026
Для мене важливо, щоб сімейний лікар був контактний і зрозумілий у спілкуванні. Лілія Петрівна саме така. Чіткі пояснення і практичні поради. Консультація залишила приємне враження і бажання звертатися надалі.
Записатись через кол-центр
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр