Відгуки клієнтів про напрям Ендоскопія
Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.
Відгуки пацієнтів
Лилия 01.04.2025
Доброго ранку Вирішила зробити собі подарунок до першого дня весни, записалася на колоноскопію. Дуже гарні враження від клініки та всього персоналу, з ким мені прийшлося сьогодні поспілкуватися. Лікар Ярошенко Катерина Олексіївна, медична сестричка, анестезіолог та дівчатка на рецепції дуже гарно і позитивно налаштовані. Тому і пацієнту нічого боятися. Тому і гарний результат дослідження. Від чистого серця дякую всім за вашу працю, за теплий підхід. Здоров'я вам і нехай ця весна принесе всім нам такий довгоочікуваний мир.
Елена 30.03.2025
Доброго дня. Робила гастро та колоноскопію. Дуже вдячна лікарям та медичному персоналу за професійність та дуже уважне ставлення до відвідувачів. Так нервувала тиждень перед процедурами, а пройшло все легко ,навіть не очікувала.
Записатись через кол-центр
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр