Шановні пацієнти!
Ми працюємо пн-пт з 8:00 до 20:00; сб з 08:00 до 18:00; нд з 08:00 до 15:00
Запис за телефоном:
(056) 736 66 66
(056) 732 00 00
(096) 732 00 00
(099) 732 00 00

Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Чому болить поперек і як позбутися болю?

У людей, які не займаються фізкультурою і спортом, проблеми з попереком зазвичай обумовлені слабкістю м'язового корсету, що підтримує хребетний стовп. У людей тренованих поперековий відділ хребта часто перевантажується через активні заняття спортом.

Якщо ви не займаєтеся спортом і у вас болить поперек, то причина в нерухомому способі життя. М'язи, що оточують хребет, стають млявими, значно погіршується циркуляція крові і обмін речовин в дисках хребта і сполучних тканинах між ними. Міжхребцеві диски прискорено "старіють", втрачають пружність, стоншуються, "розтріскуються", хребет "просідає" по вертикалі, затискає при цьому нервові корінці, передавлює судини - це і є остеохондроз.


Якщо ви займаєтеся спортом і у вас після тренувань болить поперек, то тут може бути дві причини:

1. Перша причина - перенапруження м'язів, зазвичай в цьому випадку біль тупий, чітко локалізований, нікуди ні віддає і виникає тільки при рухах, в спокої біль зникає. У такій ситуації краще, що ви можете зробити - це прийти на масаж спини, так як гостре перенапруження може перейти в хронічну патологію - міозит (запалення м'яза), тендовагініт (запалення оболонки сухожиль м'язи).

2. Друга причина - проблеми з хребтом, біль виникає при обмеженні нервового корінця. Обмеження може бути через зміщення хребців в хребті, або через стороннього тіла між хребцями - протрузії, грижі: перша є початковою стадією другої і з'являється через зміщення хребців в хребті. В цьому випадку вам потрібен мануальний масаж, за допомогою якого фахівець поставить вам хребці на місце. Велика кількість некваліфікованих костоправів, нездатних надати ефективну допомогу при болю в попереку, нерідко лякує людей. Однак лікування у сертифікованого фахівця в сучасній клініці абсолютно безпечно і безболісно (поза періодом загострення). Фахівці клініки "Oxford Medical" володіють м'якими чуттєвими техніками, що дозволяють в кілька сеансів усунути біль і обмеження рухливості в міжхребцевих суглобах.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО! Якщо є біль в попереку, це означає, що компенсаторні можливості хребта вичерпані і без фахівця усунути причину неможливо. САМОЛІКУВАННЯ НЕБЕЗПЕЧНО, навіть у вигляді вправ. Багато вправ протипоказані при остеохондрозі і здатні викликати ускладнення. Не можна робити гиперєкстензии і інші вправи з компресією хребців при проблемах з попереком, так як навіть слабка компресія міжхребцевих дисків тільки посилить проблеми, гиперєкстензия корисна лише при здоровому попереку, для його зміцнення. Також дуже небезпечні інші, незаслужено популярні вправи у вигляді нахилів, "скруток", "містків". При болю в попереку необхідно звернутися до невропатолога, який встановить причину недуги, при необхідності призначить додаткові дослідження (рентген або томографія). Тільки знаючи причину болю, можна ефективно і безпечно на неї впливати.

Автор: Березуцький Іван Володимирович


( Рейтинг: 4.62, голосів: 82 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом