Отзывы клиентов о направлении Эндоскопия
Мы всегда стремимся повысить уровень сервиса предоставляемых медицинских услуг в сети клиник "Оксфорд Медикал", и признательны вам за оставленный положительный отзыв. Мы принимаем во внимание все комментарии и пожелания, которые относятся к нашей работе. Благодарим за ваш выбор.
Отзывы пациентов
Лилия 01.04.2025
Доброго ранку Вирішила зробити собі подарунок до першого дня весни, записалася на колоноскопію. Дуже гарні враження від клініки та всього персоналу, з ким мені прийшлося сьогодні поспілкуватися. Лікар Ярошенко Катерина Олексіївна, медична сестричка, анестезіолог та дівчатка на рецепції дуже гарно і позитивно налаштовані. Тому і пацієнту нічого боятися. Тому і гарний результат дослідження. Від чистого серця дякую всім за вашу працю, за теплий підхід. Здоров'я вам і нехай ця весна принесе всім нам такий довгоочікуваний мир.
Елена 30.03.2025
Доброго дня. Робила гастро та колоноскопію. Дуже вдячна лікарям та медичному персоналу за професійність та дуже уважне ставлення до відвідувачів. Так нервувала тиждень перед процедурами, а пройшло все легко ,навіть не очікувала.
Записаться через колл-центр
Давайте заботиться о здоровье:
Записаться через колл-центр