Клініка Оксфорд Медікал Дніпро. Лікарі

Тогобецька Олена Геннадіївна
інформація про лікаря

1990р.- поступила в Дніпропетровське училище №2 за спеціальності – медична  сестра.

1992р.- влаштувалась на роботу до фізіотерапевтичного відділення 10-ї міської лікарні м. Дніпропетровська на посаду медсестри з масажу. 

1992р.- пройшла курси  спеціалізації при ДМУ №1 за фахом  медична сестра з масажу.

1999р.- пройшла курси підвищення кваліфікації при ДМУ №1 за фахом медична сестра з масажу. У тому ж році була присвоєна перша кваліфікація з масажу.  

2004р.- закінчила курси інформації та стажування з масажу в обласній лікарні ім. Мечникова, у тому ж році була присвоєна вища кваліфікація з масажу. 

2008р.- пройшла курси підвищення кваліфікації при ДМУ №1 за фахом медична сестра з масажу, у тому ж році була підтверджена вища категорія. 

2011р.- у зв’язку з реформуванням галузі охорони здоров’я у Дніпропетровській області було створено Комунальний заклад «Дніпропетровський центр первинної медико - санітарної допомоги №4» прийнята на посаду сестри медичної з масажу АЗПСМ №1 .

2014р.- пройшла курси підвищення кваліфікації при КЗ «Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня» ДОР за фахом медична сестра з дитячого масажу дітей до 1 року. 

2020р.- пройшла курси підвищення кваліфікації в КЗ “ЦПОМСМФО” ДОР” м. Дніпро за фахом «лікувальний масаж (удосконалення сестер медичних кабінетів)».

2020р.- масажист в МЦ «Оксфорд Медикал Дніпро».

показати повний текст

Спеціалізація

   

  відгуки
  Елена 22-11-2020 Большое спасибо Елена Геннадьевна! Прошла курс массажа (10 дней. вся спина). Замечательный и опытный специалист. При сидячей работе спина была просто «каменной», благодаря работе Елены Геннадьевны выровнялась осанка и появилась легкость движений )). Рекомендую! Здоровья вашим ручкам, Елена Геннадьевна!
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації кліників
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом